STOP NASILJU!!! PETICIJA PROTIV SNEZANE ZUNIC BOZINOVSKI!!!


Gost

#76

2014-05-25 14:16

Bila sam 35 godina socijalni radnik u centru za djecu i omladinu u Grazu - Austrija. Ovako nesto nisam svih tih godina dozivjela. Tu zenu bi trebalo povuci iz prometa!!!!

Gost

#77

2014-05-25 14:25

ne samo da starateljstvo treba dati ocu, toj ženi bi trebalo zabraniti bilo kakav kontakt sa decom

Gost

#78

2014-05-25 14:42

Društvo mora da zaštiti dete od roditelja koji ga zlostavlja.

Gost

#79

2014-05-25 14:48

Bez obzira ,dali doticna osoba uziva ugled medicinskog fakulteta, treba joj zabraniti kontakt sa decom i omladinom i procesuirati i one koji su ovo ignorisali!!!!

Micika

#80

2014-05-25 15:41

Ova zena je MONSTRUM,treba je osuditi,zatvoriti i izgubiti kljuc njene zatvorske celije,nadam se da mali decko moze da zaboravi ovo jezivo zlostavljanje i da ce uspeti da ostane normalan, a veoma mi je drago sto su navedena imena i prezimena SVIH odgovornih koji su bili upoznati sa ovim slucajem a nizu preduzeli nista.Naravno, i njih u zatvor!Pa da nikada vise ne smeju da se bave
svojim poslom jer su ocito nesposobni,korumpirani i bezdusni.

Gost

#81

2014-05-25 15:55

Po hitnom postupku hapšenje, presuda i poslati na izdržavanje najstorže kazne, jer prema snimcima instalirane kamere u njenom stanu radi se o neljudskom postupku, o maltetiranu deteta čija tabula raza tek počinje biti ispisivana životom. A kakav život je započet ????
Ovde se radi o ženi MONSTRUMU i to treba odstraniti iz društva. Dakle, stroga izolacija od civilizacije.


Gost

#82

2014-05-25 16:07

Gledala sam i nisam mogla da verujem svojim ocima.Vece zveri od ljudskog bica nema.Spasavajte ovo jadno dete sto pre!Ko zna sta mu je do sada jos uradila ova spodoba.Postoje li nadlezni organi koji ce kazniti i nju i sve ove na spisku koji primaju drzavne plate i zmure na nesto ovako strasno???!!!

Gost

#83

2014-05-25 16:20

treba odmah oduzeti dete

Gost

#84

2014-05-25 16:35

prema ovom bezosjećajnom stvorenju stvarno ne bi trebalo imati milosti, kako se ona uopće može zvati majkom i čovjekom, a i svi oni koji su navedeni u videu, sramota

Gost

#85

2014-05-25 17:00

Stop nasilju.

Gost

#86

2014-05-25 17:10

Nemam reči sramota, sramota,tužnoooooooo
#8

#87

2014-05-25 17:11

Bruka i sramota u kakvoj drzavi mi zivimo! Da smo u nekoj skandinavskoj drzavi, i da ovakav video procuri u javnost ona bi snosila ozbiljne posledice. Sram je bilo, i sram bilo ovu drzavu koja zatvara oci pred ovakvim incidentima!

Gost

#88 #4

2014-05-25 17:12

Da stvari budu jos tuznije, ona predaje. Ona je profesor, radi sa omladinom, uci ih etikom.

Gost

#89

2014-05-25 17:20

treba joj zabaraniti svaki kontakt sa decom i treba joj oduzeti dete,ovo je sramota da niko nista nije preduzeo povodom ovoga.

Gost

#90

2014-05-25 17:42

Ova gospodja ima problema sama sa sobom. Ne znam sto je rodila to dijete . Ma nema ona razumjevanja sama za sebe , nego za dijete stoka jedna. Zali boze sto joj je dao najvece blago na ovom svijetu, a ona ga maltretira i fizicki i psihicki. :(

Gost

#91 Re: Re:

2014-05-25 17:58

#74: Mia - Re:

Trebao bi svatko od nas nazvati.....pa da vidimo kako ce se osjecati kad joj se samo zaprijeti a kamoli da se digne ruka na nju. Kukala je da ju je dvogodisnje dijete povrijedilo ruku i bila je vec na rubu placa.


Gost

#92

2014-05-25 18:00

Evo njenog broja telefona ... zovite i recite joj sta je ide

Snežana Žunić Božinovski 011/798 1630

Gost

#93

2014-05-25 18:06

zalosno je da drzava zatvara oci pred ovakvom strahotom, to bespomocno bice trpi sve frustracije ovog zenskog montruma, a zapamtite, nasilje radja nasilje!!!!!! pomozite det

Gost

#94

2014-05-25 18:17

Ovu zenu treba poslati na psihijatrijsko lecenje, a sud treba da joj zabrani da se detetu priblizi na 500m.Kada dete odraste i postane punoletno, pokazati mu snimke, pa neka sam odluci da li ce ikada pozeleti da je vidi.
Pomozite detetu....
Marina Dogandzic

#95

2014-05-25 18:23

Ova imena treba dobro da upamtimo:
(Danas je 25.5.2014.Snimak i ostala dokumentacija predata 27.11.2013!)
Tomislavu Nikoliću, Jovanu Krkobabiću, Ivici Dačiću,Nikoli Selakoviću, Nebojši Stefanoviću
Narodnoj skupštini RSrbije: Ljiljana Lučić, Čomić Gordana, Dubravka Filipovski, Elvira Kovač, Vesna Jovicki, Dronjak Milica, Olena Papuga, Vesna Rakonjac, Slavica Saveljić, Nevena Stojanović, Milica Marković Vojić, Žarko Korać, Meho Omerović, Konstatin Arsenović, Mirko Čikiriz, Miljenko Dereta, Milorad Stošić, Nenad Popović.

Upoznati sa slucajem i najkasnije do juna, 2013:
Gradski centar za socijalni rad u Beogradu – odeljenje Novi Beograd:
Brankica Tarbuk Janković, Silvia Simić, Liljana Sivčev, Rade Zdravković, Trojana Radosavljević, Dragana Lukić, Marica Stanišić, Mirijana Kolosov, Zoran Musterović, Vinka Šljukić, Milica Jakšić, Marica Stanišić, Tatjana Vujić,
Gradski centar za socijalni rad u Beogradu – odeljenje Palilula:
Vesna Popović – rukovodilac
Minja Nikolić – voditeljka slučaja
Biljana Beljić Jovanović – supervizorka
Gradski centar za socijalni rad u Beogradu:
Snežana Stošković – direktorka
Ministarstvo rada, zapošljavanja i socijalne politike:
Dragan Vulević – načelnik
Prvi osnovni sud u Beogradu:
Sanja Bukva – predsednica veća, sudija
Klinika za dečiju psihijatriju i neurologiju Medicinskog fakulteta u Beogradu:
Aneta Lakić i Sonja Pantović, sudski veštaci
Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu:
Slobodan Milivojević, Snežana Bilalović, Bojana Sunarić, Gordana Jovanović,
Prvi osnovni sud u Beogradu:
Aleksandar Đuričić, Zoran Bursać, Jovo Vukićević, Vladan Stefanović, Snežana Ivković, Živko Jevđenijević, Vesna Lukačević
Viši sud u Beogradu: Aleksandar Ivanović
Apelacioni sud u Beogradu: Vesna Obradović


Gost

#96

2014-05-25 18:26

Svi koji su okrenuli leđa od ovog slučaja treba da dobiju otkaz i da se više nikad u životu ne bave tim poslom, da dobiju zabranu za rad, da im se oduzme dozvola ili licenca kako god... a država neka se stidi, u nemačkoj ne smeš da povisiš ton na dete ako te neko prijavi i bez dokaznog materijala oduzimaju decu momentalno a kod nas dete se udara krvnički a država zatvorila oči, sramota. SPASIMO OVO DETE, SPASIMO OVO DETE, SPASIMO OVO DETE. nećemo pomoći ako zovemo dotičnu, već može bojim se za dete biti još gore pa da monstrum opet iskali svoj bes ne daj Bože. POMOZIMO DETETU!!!
Pravednik

#97 PRAVDA I POMOC ZA DETE

2014-05-25 18:26

Ovo je krajnje nehumano i nenormalno ponasanje doticne koja je ocigledno psihicki bolesnik i nuzno je da dobije karantin i adekvatnu terapiju a ne da se izivljava kao stoka nad neduznim detetom a da ne pominjem da zahteva hitnu reakciju od svih nadleznih organa, zaista je nedopustivo zatvarati oci nad sudbinom ovog deteta koje nije ni zasta krivo! Ovakav prizor moze samo da me natera na suze posto sam majka i ne mogu da zamislim ovakvo ponasnje nad bilo kojim detetom a takodje me tera da uzmem pravdu u svoje ruke ako vec drugi ne mogu da rade svoj posao! Inace u potpunosti se slazem sa komentarima 18 i 22

Gost

#98

2014-05-25 18:30

OSUDIMO OVOG OLOŠAAAAAAAAAAAA!!!!

Gost

#99

2014-05-25 18:41

Trazim drasticnu kaznu za ovu spodobu.

Gost

#100 Re:

2014-05-25 18:45

#16: -

To je ono sto i mene cudi zasto to sve tako blazeno posmatra ako zna da se bolesnica ponasa tako monstrouzno, treba da joj pokaze gde joj je mesto a ne da sve to posmatra!