Захтевамо забрану "Парова"!
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Захтевамо забрану "Парова"!
|
Gost |
#12015-03-29 11:52Da li bilo kakav komentar moze da opise sramotu? |
|
| |
|
Gost |
#22015-03-29 12:01Nemoralno, goniti sve koji ucestvuju u prikazivanju ovog rijalitija... |
|
| |
|
Gost |
#32015-03-29 12:31Razvrat nam nije potreban. Imamo ga previse. Potrebna nam je edukacija, a ne zatupljivanje. |
|
| |
|
Gost |
#42015-03-29 12:49Evo nije rijaliti vec takav nepristojan,prostacki skup ljudi koji unazadjuju omladinu i vredjaju dostojanstvo Srpskom narodu.Neka je sramota RRA sto daje dozvolu za ovaj skandal malogradjanstva.A ako se plase iz RRA tu je drzava tuzilastvo i policija.Podhitno prekinite ovo malogradjansko s....e!! |
|
| |
|
Gost |
#52015-03-29 12:57ogroman veliki greh koji narod greda obevezno gleda sve je upuceno protiv Boga koga smo se nazalost odrekli mi Srbi! |
|
| |
|
Gost |
#62015-03-29 13:08Sadrzaji koji se emituju nisu primereni, nemoralni su, zaglupljuju i vredjaju inteleigenciju svih ,,normalnih,, gradjana. |
|
| |
|
Gost |
#72015-03-29 13:15Zato sto je ovo dno dna i nije ovakvom sadrzaju mjesto na tvu |
|
| |
|
Gost |
#82015-03-29 13:27mislim da pored parova treba ukinuti i celokupnu tv pink i preispitati zasto ne placaju porez i kako se zloupotrebljavaju nacionalne frekvencije |
|
| |
|
Gost |
#92015-03-29 13:38Ukinuti sto pre !Ovo je sramota za Srbiju! |
|
| |
|
Gost |
#102015-03-29 13:44Sve ste napisali,nemam daljih komentara.Svaka čast na ovoj akciji |
|
| |
|
Gost |
#112015-03-29 13:55unistili su sve sto je ljubav |
|
| |
|
Gost |
#122015-03-29 14:00Sam potpis peticije je moj komentar! |
|
| |
|
Gost |
#132015-03-29 14:10Teski bolesnici.Vređaju tradicionalne vrednosti i zdrav razum. |
|
| |
|
Круњара |
#14 Свака част Баштини2015-03-29 14:15Свака част на идеји организације да овако нешто покрене! Потпуна подршка ;) |
|
| |
|
Gost |
#152015-03-29 14:18Bruka i sramota..sve sami lezilebovici oce leba bez motike!!!Zbog takvih i propadamo kao nacija. |
|
| |
|
Gost |
#162015-03-29 14:19Happy TV bi trebalo kazniti zato što podstiče na blud, nemoral, razvrat i nasilje. |
|
| |
|
Gost |
#172015-03-29 14:20Koliko kostaju dnevnice ukucana hrana i ostalo? Pa daj te to nekom ko nema hleba da jede sramota... |
|
| |
|
Моридин |
#182015-03-29 14:28Такав шљам нам ништа не треба! |
|
| |
|
Gost |
#192015-03-29 14:29Sta tu ima da se komentarise,veca gadost nije prikazivana od kako su izmisljeni mediji,ovo je za sud casti i svakom po 10 godina robije a uredniku duplo. |
|
| |
|
slax. |
#202015-03-29 14:38Ne gledam, niti cu, ali ono sto sam od prijatelja i poznanika cula sta se dogadja u tom rijalitiju dovoljno je da se zgrozim i potpisem peticiju !! |
|
| |
|
Gost |
#212015-03-29 14:40Parovi su dno dna |
|
| |
|
Gost |
#222015-03-29 14:41Tamo su samo olos i budale bez mozga a nista nisu bolji ni oni koji debile i smraduse gleda. |
|
| |
|
Gost |
#232015-03-29 14:41radujem se od srca ,da se konacno neko sjetio poduzeti nesto!!nije mi jasno da neko moze sve te odvratne stvari gledati i tolerisati!cestitke svim ljudima koji su poduzeli ovu akciju!!za mene je to znak da jos ima normalnih ljudi u mojoj domovini!!zelim vam uspjeh i radovacu se kad procitam da je vasa peticija postigla cilj!! |
|
| |
|
Gost |
#242015-03-29 14:43da nam je država kako treba OVO ne bi ni postojalo |
|
| |
|
Gost |
#252015-03-29 14:45СТОП КРЕТЕНИЗАЦИЈИ! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.