"Imaj smelosti da budeš razuman", istorija se ne zatrpava
"Imaj smelosti da budeš razuman", istorija se ne zatrpava / Saopštenja / Srpski arheolozi: Bazilika se ne sme zatrpati, već zaštititi / Komentari
|
NIKOLA |
#12015-07-03 18:02Treba sve unistiti kako bi izbrisali kolektivnu svest slobodarskog i pravdoljubivog naroda! |
|
| |
|
Gost |
#22015-07-03 23:39Да ли се по питању овог храма али и ваљевске Грачанице огласила и србска православна црква? |
|
| |
|
Gost |
#32015-07-05 17:30Nema dalje...ali zaista...ni most, ni zaobilaznica nekim ministrima nisu rešenje...samo je rešenje da se zatrpa...koji je razlog ako nije ogromna suma novca koju su dobili da sakriju ono što se sakriti ne može...po nalogu nekoga kome je jako važno da Srbija bude pusto polje...žalosno...(a vi Srbi idite u inostranstvo na turističke ture i divite se bazilikama i arhitekturi tih gradova)...žalosno... |
|
| |
|
Gost |
#4 ništa novo2015-07-06 09:34Kada se o bazilici kod Crvene Reke radi bilo trebalo bi pogledati i tekst iz Blica od 23. 04. 2015. godine na http://www.blic.rs/…/Uhapsen-direktor-firme-koja-gradi-Koridor-10 |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.