Oduzimanje nacionalne frekvencije Pink televiziji
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Oduzimanje nacionalne frekvencije Pink televiziji
|
Gost |
#12015-04-27 23:03Zašto ste potpisali ovu peticiju? Ovu peticiju sam potpisala jer zelim da se ugase nebulozne emisije jer smatram da takve gluposti ne treba pustati. UGASITI PINK! |
|
| |
|
Gost |
#22015-04-28 09:22Borba protiv zla #antipink |
|
| |
|
Dare |
#32015-04-28 13:59Zlo sa nacionalnom frekvencijom... |
|
| |
|
Gost |
#42015-04-28 14:01Zato jer ovo sto rade.je van svake zdrave pameti. |
|
| |
|
Gost |
#52015-04-28 14:13Komentar je nepotreban |
|
| |
![]() Anonymous |
#62015-04-28 14:14Sve emisije i rijaliti koji se emituju na pinku,happy i na drugim TV stanicama treba ukinuti.Naravno da podrzavam ukidanje Pink TV ono sto oni emituju je dno dna. |
|
| |
|
Nina |
#7 Re:2015-04-28 14:43Potpuno se slazem za peticijom, ali bolje da ukinu happy televiziju, oni parovi u sramota za nas narod i za nasu naciju, kakvi bre zmajevi i diskerije? |
|
| |
|
Gost |
#82015-04-28 14:54Zbog drskosti gazde Mitrovica |
|
| |
|
Gost |
#92015-04-28 14:58To je bar jednostavno. Mrzim promociju nasilja i fizičkog i psihičkog. Pink je jedna od vodećih medijskih kuća sa ovakvom uređivačkom politikom. |
|
| |
|
Gost |
#102015-04-28 14:59Presli su svaku granicu ukusa |
|
| |
|
Gost |
#112015-04-28 15:08Da se ugasi zbog prostitucije - Sanja Marinkovic, Marija Egelja, Ana Gligorijevic, i ostale k... |
|
| |
|
Gost |
#122015-04-28 15:32Trebalo je ranije da krene, al nikad nije kasno. |
|
| |
|
Gost |
#132015-04-28 15:32Svaki komentar je suvisan!!! |
|
| |
|
Gost |
#142015-04-28 16:21Javno glasilo, televizija sa nacionalnom frekvencijom ne bi smela sebi da dopusta emisije poput DNK u kojoj se pokrecu porodicni problemi, iznose javno, podstice nesloga i nasilje medju ljudima koji su vec sami po sebi ugrozeni. Eksploatacija najsiromasnijeg i najneobrazovanijeg stanovnistva na najbrutalniji nacin ovde je prisutna. Zatim emisija kao sto je Paparazzo lov u kojoj se ljudi proganjaju i uz izopacen tekst rezultat proganjanja plasira gledaocima, degradirajuce u najmanju ruku,. Ovo je samo delic od mnogobrojnih primera u kojima se moze videti da ova televizija ne razmislja o coveku i ne ceni ga, vec samo zarad svoje koristi u vidu gledanosti ili cega vec vrsi eksploataciju na najgori moguci nacin. Postovanje covekove licnosti, emocija, karijere, rada, doprinos ovom drustvu... sve je to zanemareno i bez ikakvog zakona i pravila se ljudi blate, sto je krajnje nedopustivo. Ako vec ovakve emisije moraju da postoje onda se moraju uvesti i neka pravila, a ne ovako masti na volju pa ko bolesnije nesto smisli to cemo prikazati.. Sramota je da se bas toliko vredja inteligencija naseg naroda. A o Farmi i ostalim cirkusima kao i o politickom segmentu date televizije moglo bi se do sutra pisati sta je sve nenormalno i sta sebi dozvoljava javno glasilo. |
|
| |
|
Gost |
#152015-04-28 17:27Potpisao sam peticiju zbog Srbije i ovog smrada koji se siri sa tv pink.. sigurno ne zbog pijanog Georgieva... |
|
| |
|
Gost |
#162015-04-28 17:27Pink je katastrofa, ali meni je blokiran, sto svima preporucujem... |
|
| |
|
Gost |
#172015-04-28 17:29Svaki komentar je suvisan! Zar ne |
|
| |
|
Gost |
#182015-04-28 17:41Idemo slozno! #antipink |
|
| |
|
Gost |
#192015-04-28 17:45Zbog loseg i nekulturnog tv programa |
|
| |
|
Gost |
#212015-04-28 18:14Iskljucivo radi Vlade Georgijeva! On je bar imao petlju da uradi nesto konkretno! Svi nesto cute.....jbvam ......sve vam jb! |
|
| |
|
Gost |
#222015-04-28 18:16Zato sto ih je trebalo ukinuti prije 15 godina |
|
| |
|
Gost |
#232015-04-28 18:17Zašto ste potpisali ovu peticiju? zato sto je podrzavam |
|
| |
|
Gost |
#242015-04-28 18:18Gledanje ili negledanje ove nazovi televizije, nije stvar ukusa već nivoa. |
|
| |
![]() Anonymous |
#252015-04-28 18:24kao prvo svakakve budalastine nam daju kao da smo najzatucaniji narod na svetu..kao drugo pink muvi i svi kanali pinkovih filmova ako niste primetili da se evo vec 2 godine vrte isti filmovi u krug samo svaki mesec okrenu redosled..to je sramota i jako ruzno da tako nesto naplacuju..kao trece prevod im nije srpski vec hrvatski..zar u srbiji nema srpski prevod ili smo mi budale ne razumem!? |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.
