Петиција против испоруке проф. др Војислава Шешеља Хашком трибуналу
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Петиција против испоруке проф. др Војислава Шешеља Хашком трибуналу
|
Gost |
#12015-03-30 21:42ne damo Voju ni po cenu zivota |
|
| |
|
Gost |
#22015-03-30 21:44Necemo dati Seselja! |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2015-03-30 21:45- Date of removal: 2015-03-30
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#42015-03-30 21:46pa smatram da mu tamo nije mesto ,da smo se borili protiv haskog mraka zajedno sa njim i da mu je mesto ovde medju narodom koji voli i porodicom i clanovima koji su ga verno docekali i proslavili Slavu SRS i ja sam srecna kad je on tu u Beogradu |
|
| |
|
Gost |
#52015-03-30 21:47PIČKOUST OVO TI NEĆE PROĆI |
|
| |
|
Gost |
#72015-03-30 21:53НЕ ДАМО ШЕШЕЉА! |
|
| |
|
Gost |
#82015-03-30 21:55Svojim tijelima da sprijecimo hapsenje. Svaki dan po hiljadu ljudi na smjene da stoji ispred Seselja. |
|
| |
|
Gost |
#92015-03-30 21:58Dosta je Srbija predavala najbolje sinove,...DOSTA |
|
| |
|
Gost |
#102015-03-30 21:58Никада више у Хаг и њихов злочиначки, нелегални суд...!!! |
|
| |
|
Gost |
#112015-03-30 21:59Pravda za Srbe!!! |
|
| |
|
Gost |
#122015-03-30 22:00 |
|
| |
|
Gost |
#132015-03-30 22:00Peticiju sam potpisao zato sto smatram da je sramno vracati Vojvodu u HAG. Jer je on pobijedio i nema buucnosti bez nejga. |
|
| |
|
Gost |
#142015-03-30 22:01Dosta je izdajnicke vlasti u Srbiji,Seselj je srpski heroj isto kao i Ratko Mladic i ostali veliki Srbi u Hagu! Seselju je mesto u Srbiji,kakvoj takvoj ali nasoj! |
|
| |
|
Gost |
#152015-03-30 22:04То је суд НАТО зликоваца. |
|
| |
|
Gost |
#162015-03-30 22:05 Vidim Vojislava kao jedinog normalnog vodju naseg Naroda. |
|
| |
|
Gost |
#172015-03-30 22:06Zato sto ne zelim nove gradjanske ratove ovde. Jedini rat koji zelim je rat na Kosovu. |
|
| |
|
Pera22 |
#18 Seselje2015-03-30 22:08Ljudi dajte se u pamet boljeg i pametnijeg coveka necemo imati skoro!! |
|
| |
|
Роко |
#19 Re:2015-03-30 22:08Тако је они су тражили да оде поново у Хаг да тамо умре. Удружени злочин, не обара се онај који је послушан и сервилан окупатору. |
|
| |
|
Snele |
#202015-03-30 22:09Ако се деси да Шешељ буде ухапшен, поновиће се 5. октобар и биће крви до колена, не само у Београду, већ у целој Србији. СЛОБОДА ХЕРОЈУ И ДОКТОРУ <3 |
|
| |
|
Gost |
#212015-03-30 22:10Izdajcici, duse prodane! Sve ste nam prodali, izdali i pokrali! |
|
| |
|
Gost |
#222015-03-30 22:11Mislim da je vec odavno vreme da se dize buna protiv dahija, da se uzdigne i kuka i motika i da sav politicki i izdajnicki izmet se ukloni! |
|
| |
|
Gost |
#232015-03-30 22:11Sirite ljudi peticiju,neka potpisuju i ljudi koji ne podrzavaju Seseljevu politiku,ne radi se ovde o politici vec o izivljavanju zapada nad gradjaninom Srbije. |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2015-03-30 22:12- Date of removal: 2015-03-30
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#252015-03-30 22:13BRACO SRBI DA BOG DA VAM SVE POMRLO AKO PUSTITE DA NAM ODVEDU VOJVDU U HAG ON JE SVOJ ZIVOT DAO ZA NAS A MI NJEMU KURAC DOSLO JE VREME DA SE ODUZIMO, AKO GA ODVEDU NEMA NAM SPASA ON JE JEDINI KOJI BI MOZDA MOGAO DA NAS SPASI, MAALE SU SANSE ALI SANSE BAR IMA AL AKO GA ODVEDU TO JE TO GOTOVI SMO ZA SVA VREMENA, PAMETNI I SKOLOVANI LJUDI MASOVNO ODLAZE U INOSTRANSTVO OSTAJU SAMO ONI SA FALS DIPLOMAMA, SAD SMO ZAKOPANI DO GUSE ALI PICKOUSTI CE JOS MALO DA NAS ZATRPA PREKO GLAVE I TO JE TO NEMA NAS VISE, SVI NA ULICE SVI ZA SESELJA AKO TREA PO CENU ZIVOTA ! ! ! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.