Povecati broj autobusa na liniji 6 (Novi Sad)!!!
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Povecati broj autobusa na liniji 6 (Novi Sad)!!!
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2014-12-14 12:43- Date of removal: 2014-12-14
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#22014-12-14 13:25Takooo jeee! |
|
| |
|
Gost |
#32014-12-15 23:19Imamo isti problem.Uz vas smo..Mladima trebaju nocni autobusi pa dajte nije 15. vek |
|
| |
|
Smiljana Zivkovic Autor peticije |
#4 Pokretac peticije2014-12-15 23:28Zahvaljujem se svima koji su potpisali , i vama na koji ste uz nas! Nadam se da ce nas biti u vecem broju , ukoliko mozete pozovite svoje prijatelje da nam se prikljuce , hvala ! |
|
| |
|
Gost |
#52014-12-16 07:34Zivim u delu Telepa kroz koji prolazi linija autobusa 6 i veoma cesto je koristim jer nemam sopstveni automobil, tako da sam upoznata sa guzvama u autobusu, kao i to da sam autobus kod futoske pijace dosta puta cekala a nije dosao po redu voznje. |
|
| |
|
Gost |
#62014-12-25 19:01Sem same ucestalosti polazaka u pitanju su i autobusi koje salju na ovu liniju.To je prava katastrofa u njima se nemoze disati od smrada izduvnih gasova i ne higijene.A vo zaci su posebna prica.Bilo bi dobro da neko podpuno anoniman vrsi snimanje stanja na ovoj linija. |
|
| |
|
Gost |
#72014-12-25 20:52mogli bi se i nocni polasci uvesti ya nas koji radimo do 1h ujutru |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2014-12-25 23:09- Date of removal: 2014-12-25
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#92014-12-25 23:19Nekada kasnim u skolu, iako mi je skola u centru grada, jos su skroz upropastili red voznje ovim menjanjem, neka bar salju vise autobusa, dok cekam sesticu prodju tri dvojke i tek onda sestica dodje, malo je glupo, malo vise. ;p |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)
2014-12-25 23:50- Date of removal: 2014-12-25
- Razlog uklanjanja:
Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)
2014-12-25 23:53- Date of removal: 2014-12-25
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#12 Primedbe2014-12-26 08:01Molila bih Vas, takođe, da sve primedbe pošaljte samom GSP-u, kako bismo stvorili kritičnu masu ljudi koji su iskazali svoje nezadovoljstvo njihovom uslugom. Ja sam poslala, ali mislim da se na jednu kritiku neće previše obazirati. Gradski prevoz nam je užasan u poslednje vreme, veliki razmak medju polascima, velike gužve, loša mreža linija... Mejl za žalbe: primedbe@gspns.rs. |
|
| |
|
Smiljana Zivkovic Autor peticije |
#13 Autor ove peticije2014-12-26 08:51Ja sam poslala e-mail im. Njihov odgovor je bio da ce prekontrlisati stanje. To nije ucinjeno. Zato ne odustajem od potpisa. Uskoro planiram i uzivo skupiti potpise kako bi nas bilo sto vise. Bilo bi takodje dobro, kao sto smo i mogli cuti iz komentara, da neko snimi situaciju koju nazalost vidjamo svaki dan. |
|
| |
|
Gost |
#142014-12-26 09:37Potreno je vise polazaka,jer od kada je ukinuta linija 12 na Somborskom bulevaru,veliki broj putnika koristi sada liniju 6,za odlazak do centra grada i to stvara velike guzve. |
|
| |
|
Karadjoz |
#152015-01-06 19:18Bravo komšinice, što se mene tiče 6-ticxa uopšte ne mora da ide na futoški put, toliko ima linija tamo, i još ko za inat svi ulaze u već pun bus. |
|
| |
|
Smiljana Zivkovic |
#162015-01-11 19:23Hvala komsija :) |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.