Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu
Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu / Saopštenja / VAŽNO!!! / Komentari
|
Gost |
#12013-11-21 08:47Da li bi i studenti koji su upisali tek 2012.godine prvu godinu i Bolonjci su, mogli da potpisu peticiju, kao izraz podrske (posto sam '87 godiste i imam dosta drugarica kojih se tice ova peticija)? |
|
| |
|
Solunci svih fakulteta |
#22013-11-24 22:05Možete potpisati, ali kad dođe do sređivanja peticije, pred predaju nadležnim organima, sve što nije u kategoriji 'studenti po starom programu' moraće se, nažalost, izbrisati. U svakom slučaju, neizmerno hvala svima vama koji podržavate ovu akciju. Lepo je znati da se i mlađe kolege solidarišu sa nama. Znajte da i od nas možete očekivati najmanje potpis podrške, ako vam, ne daj Bože, nekad zatreba. |
|
| |
|
Gost |
#32013-12-03 20:30Ja sam potpisala peticiju iako sam diplomirala po starom programu. Sad kontam da moj potpis nije validan ili??? |
|
| |
|
Solunci svih fakulteta |
#4 Re:2013-12-03 23:08Poneki diplomirani Solunac može i da se provuče, bitno je da smo svi jeli isti hleb :) |
|
| |
|
Gost |
#52014-01-24 13:09A ti si zaboravio da zavrsis fakultet, zato sad trazis potpise. Strasno !!! |
|
| |
|
Gost |
#62014-05-05 21:50Kako da znam pod kojim sam brojem upisana ako su moji podatci skriveni(mada mislim da sam sve potrebno popunila,ipak bih zelela da proverim). Hvala! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.