Ukidanje placanja ulaska na peron u Mladenovcu
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Ukidanje placanja ulaska na peron u Mladenovcu
|
Gost |
#12014-05-11 13:45Zasto placati ulazak na peron? Placena je usluga kroz kartu! Dosta sa pljackom naroda! |
|
| |
|
Gost |
#22014-05-11 13:59Juce je neki decko dva puta platio da prodje kroz isti peron. Hteo je da kupi vodu i da izadje, a onaj nepotrebni covek (citaj: vise ih je na peronu, a masina ionako radi sama) na peronu mu nije dozvolio da prodje sa istom kartom. Sramota!!! |
|
| |
|
Gost |
#32014-05-11 14:11Sramota je tretirati nas kao stoku. Ko jos ogradjuje perone i naplacuje da se dodje do autobusa. Platis ulazak na peron, platis da udjes u autobus, platis da sednes, platis nekad i da sojis jer su sedista u tako dobrom stanju da te bude strah da sednes na ista. Sve u svemu, plati pa se klati. Ako nam ovo uspe da ukinemo peronske, ima da bude slavlja samo tako :D |
|
| |
|
Gost |
#42014-05-11 14:37Svaki komentar je suvisan.... |
|
| |
|
Gost |
#52014-05-11 15:08PEDERCINE JEBEM I MATER JA U PICKU,55 DINARA ZASTA,MAJKU VAM JEBEM MRTVU SVIMA STO RADITE U LASTI!!!!!!!!!!!!!!1 |
|
| |
|
Gost |
#62014-05-11 15:09Autobusi su vam prljavi,nikad ih niste oprali,vozite nas sa otvorenim vratima,kao stoku,jos se ovi vozaci duvaju kao da rade ne znam ni ja sta,slepci jedni,umesto da voze i cute,ne mogu se nervirati |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)
2014-05-11 23:29- Date of removal: 2010-05-29
- Razlog uklanjanja: spam
|
Gost |
#8 Re:2014-05-12 09:06kartom placas uslugu prevoza. peronskom kartom placas stanicnu uslugu. |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)
2014-05-12 10:13- Date of removal: 2010-05-29
- Razlog uklanjanja: spam
|
Gost |
#102014-05-12 12:24Dabome. Dokle bre da placamo harac. Neka dignu cenu karte za 20-30 din u proseku i to je to |
|
| |
|
Gost |
#112014-05-12 12:39kakvu crnu stanicnu uslugu?? sta dobijam time? da se babetina koja ulazi ispred mene zaglavi cim je prosla, i meni otkuca, pa prebaci na crveno i da nisam prosao, a lik koji tu stoji ("radi"), i koji je primetio to, cisto jer mu je dosadno krene da drka, u fazonu, nisam video da si otkucao, cekaj 15 minuta pa prodji... |
|
| |
|
Gost |
#122014-05-12 13:11Besmisleno plaćanje, a ne dobijamo NIKAKVU uslugu. sutra ćemo plaćati i što autobus ima stakla... |
|
| |
|
ML |
#13 Re:2014-05-12 15:27Vozacima se sada smanjuje plata na 25 000, a i cula sam neke kako pricaju da su spavali samo 4 sata izmedju dve smene. Njih izrabljuju, a zivote putnika ugrozavaju. |
|
| |
|
Gost |
#142014-05-12 15:58Tako je, svaka ti cast.Pojedine vozace da nesto upitas toliko su neljubazni da imas utisak da ce te biti,cast izuzecima ali ih malo, kao da te voze dzabe u sopstvenom prevozu. |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)
2014-05-12 16:21- Date of removal: 2010-05-29
- Razlog uklanjanja: spam
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2014-05-12 17:31- Date of removal: 2014-05-12
- Razlog uklanjanja:
|
Od '72 koristim taj jebeni prevoz |
#172014-05-12 20:33Sta se nudi stanicnom uslugom,ucena da udjes u bus koji inace preplatis, da li jos neko u Evropi ogranicava ulazak na peron a kakv prevoz se nudi za duplo manje pare.Teska sramota i nameti za ovaj vec napaceni narod,harac, ni Turci nisu bili takvi, STRASNO !!! |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)
2014-05-12 22:02- Date of removal: 2010-05-29
- Razlog uklanjanja: spam
|
Gost |
#192014-05-13 21:27A mogla bi i neka dezinfekcija sedista!? Usmrdi mi se garderoba dok dođem do Beograda, a ubučem čiste farmerke i majicu. |
|
| |
|
Gost |
#202014-05-14 16:01Da bar imamo normalan dolazni peron, nego ne znas da li ce da te zgaze kola ili putnici koji trce na drugi autobus. |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)
2014-05-14 16:22- Date of removal: 2010-05-29
- Razlog uklanjanja: spam
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.