Ukidanje sramne Uredbe o naknadi štete na licima
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Ukidanje sramne Uredbe o naknadi štete na licima
|
Gost |
#12012-04-24 23:10Sramota da su nama bitnije osiguravajuće kompanije nego ljudi.Saler |
|
| |
|
Мирко Ђокић Autor peticije |
#22012-04-24 23:33NA žalost, sramotno je to, ima još mnogo stvari ali ova baš upada u oči!!! |
|
| |
|
Gost |
#32012-04-25 00:09Mislim da nije pravedno. |
|
| |
|
Gost |
#42012-04-25 00:12Ljudi treba da budu najbitniji |
|
| |
|
Gost |
#52012-04-25 00:16Sramna uredba i treba sto pre da se ukine. |
|
| |
|
Gost |
#62012-04-25 00:17Nisam mogla da verujem kad sam Čula za ovo. |
|
| |
|
Сплинтер |
#72012-04-25 00:23Јадни ми са овом власти и у оваквој држави! |
|
| |
|
Gost |
#82012-04-25 00:54Sramota za one koji su donijeli i potpisali ovaj zakon!!! |
|
| |
|
Gost |
#92012-04-25 01:06Sta reci a ne zaplakati......Klasican bezobrazluk osiguravajucih drustava i klasican nemar i nebriga drzave. |
|
| |
|
Gost |
#102012-04-25 01:22Ljudski zivot nema cenu.Ova uredba je sramota.Omogućite bar da ljudi (koji su doživeli neku nesrecu) mogu koliko toliko normalno da žive i funkcionisu. |
|
| |
|
Vilin konjic |
#112012-04-25 01:41Ima trenutaka kada se stidim odakle dolazim, zar je humanost u nasoj domovini nepoznata, ljudi koji najvise doprinose, najmanje dobijaju nazad...Mogli bi funkcioneri, malo skromnijim, licnim nacinom zivota, doprineti, barem malo, poboljsanju zajednickog blagostanja!Jer, postoje obicni, normalni ljudi, koji su po svojoj humanosti ogromni, zapali u nesrecu, i evo kako im se vraca...SRAMOTA !!! |
|
| |
|
Gost |
#122012-04-25 02:22Pravda za narod ! |
|
| |
|
Gost |
#132012-04-25 05:16Kako da voliš svoju državu kad ona nevoli tebe? |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2012-04-25 07:49- Date of removal: 2012-04-25
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#152012-04-25 10:45Podrzavam peticiju u potpunosti... |
|
| |
|
konstruktor Gost |
#162012-04-25 10:45Strasno sta nam sve rade a mi nemamo pojma.Tek kad se nekom nesto desi saznamo za neku novu glupost.Ovo mi lici na onu pesmu zabranjenog pusenja ,,a onda starom donese dve milje maraka i kaze ovo salje sefket ramadani valjda tolko kosta zivot vani"Samo sto se u pesmi radi o mafijasu a ovde o nasoj drzavi ili je to mozda isto/ |
|
| |
|
Gost |
#172012-04-25 10:57SRAMOTA...NA SVE NACINE NAS KRADU...DOKLE VISE!!!! |
|
| |
|
Neno |
#182012-04-25 11:32Potpisnicima ovog zakona treba odseci nogu i dati im OVAKVU NAKNADU!!!! |
|
| |
|
Trigger Gost |
#19 Trigger2012-04-25 11:44Ovakva uredba nije humana. Ako se na neki način invalidima koliko toliko može pomoći da nastave sa životom a u tome ih spreči država ne dozvoljavajući isplatu štete u skladu sa cenama pomoćnih medicinskih sredstava to je stvarno za svaku osudu. |
|
| |
|
Gost |
#202012-04-25 12:29Napiši komentar.. ja se nadam da ce se ovom peticijom nesto postici... |
|
| |
|
Gost |
#212012-04-25 13:30Sramno mala nadoknada,a u osiguravajucim drustvima je nepisano pravilo ako si motorciklista onda si automatski sukrivac u udesu i moze da ti se isplati samo polovina nadoknade.Imao slucaj,jos na sudu iako je vozac automobila bio u vidno alkoholisanom stanju/o,79/posle dva sata od udesa. |
|
| |
|
Gost |
#222012-04-25 16:36Samo mombrilu može da padne ovako nešto napamet |
|
| |
|
Gost |
#23 Re:2012-04-25 17:28Сам си и питао и дао одговор...:о) |
|
| |
|
Gost |
#242012-04-25 17:51Ako hoćemo u Eu....moramo imati iste standarde ..čak šta više, limit je sraman,,,ili toliko vredimo po Ministru...Sramota....!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#252012-04-25 18:45smatram da zivot nema cenu i da svakom ko ima nesrecu da zivi otezano i ostecen je trajno,treba pomoci u svakom smislu,maksimalno mu omoguciti lecenje i uslove da nastavi zivot dalje,nadam se da ce ovaj slucaj biti bolje sagledan i da ce se omoguciti sredstva za bolju i vecu pomoc,sa srecom!!!!!!!! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.