UPALI SVETLO
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji UPALI SVETLO
|
Gost |
#12012-01-25 15:14Oživimo rok u Srbiji |
|
| |
|
Gost |
#22012-01-25 18:39Sve je jasno. Bez komentara. |
|
| |
|
zoran |
#32012-01-25 19:52Peticija je pokrenuta u pravo vreme i na pravom mestu. Nadam se da ce na kraju necim rezultirati. Pokretac peticije je pravi umetnik sto je u danasnjoj Srbiji retkost. Sladjana Milosevic je samosvesna, nezavisna i verujuca osoba. |
|
| |
|
Gost |
#42012-01-25 21:52Mrzim Grand!!! |
|
| |
|
Gost |
#52012-01-25 22:08Apsolutna podrska Sladjani za sve sto radi! Divim se njenoj iskrenosti, hrabrosti, istrajnosti! Sladjana, znajte da niste sami u ovoj borbi izmedju svjetlosti i tame! LEGALIZE FREEDOM !!! Zoran. |
|
| |
|
Gost |
#6 Re: A. Sladjana Milosevic2012-01-25 22:18Hvala na poverenju. Trudicu se da ucinim sve kako bi nam svima bilo bolje. |
|
| |
|
Gost |
#7 Re: A. Sladjana Milosevic2012-01-25 22:19 |
|
| |
|
Gost |
#82012-01-25 22:25Konačno uništenje zla!!! |
|
| |
|
Gost |
#92012-01-25 22:47Daj Boze, da bude tako! |
|
| |
|
Gost |
#102012-01-26 13:48Bez komentara, dosta ih je bilo. Pusti priču, radi nešto. |
|
| |
|
Gost |
#112012-01-26 14:06Smatram da peticija ima dubok osnov za svoje postojanje i da treba doprineti da se njeni zahtevi ispune... Nepostovanje zahteva za koje se peticija zalaze dovelo je do toga da se ljudi pljuju, psuju, ne rade svoj posao, ne bore se i ne zalazu za sebe i druge, ne vole se vise i misle da su uvek u pravu... Stoga, sve propada i postaje besmisleno...a ova peticija neka bude vapaj za povratkom smisla... |
|
| |
|
Gost |
#12 Re:2012-01-26 21:47Tacno je sve ovo. Rekoh u onoj emisiji na RTS-u da je "turbo-kultura ubila smisao u Srbiji". Nazalost, svi su ucutali, onemocali, uplasili se, zavukli u sebe, poceli da glume odsustvo, nedodirljivost, elitizam i ko zna sta sve ne pada Srbima na pamet kako bi izbegli da se suoce i zaloze za svoje dobro! Hajde da vidimo te hrabre i nepokolebljive istorijske borce za slobodu! Dosta odmaranja, nesto treba da se radi, iako je svima tesko. Bice jos teze, ako budemo cutali!
|
|
| |
|
Gost |
#132012-01-26 23:50znam da cemo uspeti svi zajedno...oni iskacu i iz frizidera...moje dete uskoro dolazi na svet...ne zelim da ga truju...zelim da ga zastitim |
|
| |
|
Gost |
#142012-01-27 02:21Upalite svetlo! Ko zna sta ce se sve videti? |
|
| |
|
Gost |
#152012-01-27 20:13Red bi bio da neko ucini nesto za Srbiju po ovom pitanju. Majke mi, ponekad me je sramota sto sam Srbin kad vidim sta se kod nas ceni kao "umetnost", "talenat" i sl... |
|
| |
|
Gost |
#16 Ranko2012-01-27 20:35UPALI SVETLO,lepo receno ali sa puno simbolike i u isto vreme sa puno gorcine. To vam je isto kao kad nesto gledate a ustvari nevidite nista. Slepi kod ociju. "Oni" govore o vrednostima a sami im nedozvoljavaju da se izkazu. Sve o cemu se najvise prica i promovise, to se ustvari najvise i zabranjuje. Lazi svuda oko nas. Samo naivan moze da veruje. Dobra muzika i izvodjaci se zabranjuju a slusaju se muzicki surogati. Dokle? Ja znam dokle. Kad dodje pravo vreme za prave stvari. Dotle cemo ka filozof Diogen sa upaljenim fenjerom u sred bela dana traziti (coveka) prave vrednosti. |
|
| |
|
Gost |
#172012-01-27 20:47Hvala Bogu, ovome mora da se stane na put i ukaže na štetnost Grand produkcije..Ako ne budemo ništa uradili, biće još gore nego devedestih, a onda neka nam oproste naša deca.. |
|
| |
|
Gost |
#182012-01-28 19:34Svaka čast na ideji...Rokerski pozdrav iz Foče...Rock On..Burn Grand , Burn In Hell ..... |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2012-01-28 19:39- Date of removal: 2012-01-28
- Razlog uklanjanja:
|
Neve |
#202012-01-28 19:40Upalimo! |
|
| |
|
Gost |
#212012-01-28 21:59ŽIVI BILI PA VIDELI LEĐA KULTURNOM ZAGAĐENJU. |
|
| |
|
Gost |
#222012-01-29 02:03Naša država sve više liči na zajednicu. Prvobitnu. |
|
| |
|
Gost |
#232012-01-29 04:15probudimo se dok ne bude kasno |
|
| |
|
Gost |
#242012-01-29 10:29Sve se slazem. |
|
| |
|
Gost |
#252012-01-29 15:47IDEMO! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.