Uvođenje linije 105 l Zrenjaninski put - Ovča
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Uvođenje linije 105 l Zrenjaninski put - Ovča
|
Gost |
#12014-07-31 18:26Iskreno se nadam da ce ova akcija uspeti i pozitivno se resiti u nasu korist ......nazalost neizdrziv je red voznje koji je trenutno na snazi.... |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)
2014-07-31 19:05- Date of removal: 2010-05-29
- Razlog uklanjanja: spam
|
Gost |
#32014-07-31 19:34Jedino linija 105 ima 3 autobusa i kad se jedan iskljuci cekamo vise od pola sata. |
|
| |
|
Gost |
#42014-07-31 19:53Nisam iz Ovce ali nije mi tesko da potpisem i pokusam da pomognem komsijama |
|
| |
|
Gost |
#52014-07-31 20:02SAMO NAPRED |
|
| |
|
Gost |
#62014-07-31 20:37Uvek sam za kvalitetniji život od postojećeg. |
|
| |
|
Gost |
#72014-07-31 21:00slazem se sa izjavom, tako je trebalo da bude jos odavno |
|
| |
|
Gost |
#82014-07-31 21:33Postovani gradjani,cilj ove peticije je da sto vise skupimo potpisa ne bi li nam ubacili redovan prevoz.I sami znate kako ide a da ne pricam kada se pokvari da se ceka jos toliko.Da su nam prevozi bez klime,da u spicu salju kratak autobus,stolice polomljene pa cak pojedini i prokisnjavaju.Ovom porukom pozivam sve zainteresovane gradjane da se prikljuce akciji.Hvala od srca svima. |
|
| |
|
tuki |
#92014-08-01 09:47skitnica sam i baraba ja i nemam prevoz oko 2 pola 3 da se vratim za jarugu 105com obavezno mi ubacite nocni prevoz da bi mogao da budem jos veca baraba |
|
| |
|
Gost |
#102014-08-01 10:24dobra ideja |
|
| |
|
baja. |
#112014-08-01 10:26treba ih jebati obe,ali naci nekog konja kome se nece gaditi,2 drolje. |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)
2014-08-01 10:49- Date of removal: 2010-05-29
- Razlog uklanjanja: spam
|
Viktor |
#132014-08-01 21:27Gde ce biti poslednja stanica ove linije? Predpostavljam da ce to biti poslednja stanica 95-ice i 96-ice? |
|
| |
|
Gost |
#142014-08-03 20:26pozdravljam inicijativu za bolji prevoz gradjana ovce. dosadasnja linija nije u skladu sa potrebama zitelja tog naselja. |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)
2014-08-03 20:38- Date of removal: 2010-05-29
- Razlog uklanjanja: spam
|
Gost |
#162014-08-09 10:44podrzavam svaku vrstu poboljsanja javnog prevoza uz Zrenjaninski put. Mozda bi moglo da se razmisli I o uvodjenju takozvanih satl minibuseva od lokalnog naselja do Zrenjaninskog puta. |
|
| |
|
Gost |
#182014-08-26 12:03Krajnje je vreme da neko razmisli o putnicima na liniji 105.Ukoliko zelite da proverite koliko je veliki problem posaljite kontrolore.Nije u redu da zbog neodgovornih koji ne kucaju karte ispastamo svi mi koji ih uredno kucamo. |
|
| |
|
sica |
#202014-10-03 07:11posto je problem gde ce se okretati bus u borci,linija 105l mogla bi da vozi do crvenke od ovce zel.stanica tako da bi bio resen ujedno i problem 104-ke |
|
| |
|
Gost |
#212014-10-04 13:32Malo sam zakasnio sa potpisivanjem peticije ali tek sada sam je video. Poshto je vec usvojen predlog, bilo bi dobro da se polasci sa obichnom 105-om ne podudaraju, tj. da budu nekako koliko je to moguce pravilno rasporedjeni i da se ne bi deshavalo da istovremeno idu i obichna 105-ca i lokal pa posle da se opet cheka sledeci autobus po 20-30 minuta ili chak i vishe. Hvala pre svega podnosiocu ove peticije i direkciji za javni prevoz koji su nam izashli u susret da nam omoguce redovniji prevoz. |
|
| |
|
maja |
#22 glupost2014-10-07 13:27kako ste prevarili ljude, kako vas nije sramota... ukinuli su obicnu 105 sad ide na 40 minuta.... stvarno ste super :) |
|
| |
|
Gost |
#232014-11-12 10:33Slazem see! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.