VIKEND - Kao sav normalan svet
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji VIKEND - Kao sav normalan svet
|
Mrav |
#12013-07-17 23:47Da se ja pitam, 90% "kafica" bi bilo zatvoreno. Jedino sto omladina zna jeste da se napije i mucki pobije! Sramota!! |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2013-07-18 04:12- Date of removal: 2013-07-18
- Razlog uklanjanja:
|
Mravojed |
#3 Re:2013-07-18 09:48Dobro je sto se ti ne pitas! |
|
| |
|
Djordje |
#4 Re:2013-07-18 11:47Mrave ne tupi, nemoj da poredis vasarske satre sa gradom. U gradu sam 15ak godina i nikad nisam doziveo da izadjem na mesto gde se neko pobije. Takvih mesta sigurno ima, na tebi je da ne ides tamo. |
|
| |
|
MM |
#52013-07-23 13:30Vikendom je radno vreme do 2, a ne do 1, a za Tesnjarske 2010.je bilo neograniceno, kao i za svaku ng i par dana posle. Napisite prvo tacne podatke pa ce vise ljudi i potpisati. Pozdrav |
|
| |
|
Mravojed |
#6 Re:2013-07-26 09:45Zasto onda policija dolazi u 00.30h i gasi muziku, ako je radno vreme do 02.00h ??? |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.