Zaustavite obesmišljavanje ideje javnih medijskih servisa
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Zaustavite obesmišljavanje ideje javnih medijskih servisa
|
Gost |
#1 Podrska za RTV Vojvodina i emisiju Vidik RTS/a2016-05-21 06:35Podrska za novinare RTV Vojvodina, ali i za emisiju Vidik, RTS/a, koju su skinuli tj.cenzurisali poslusnici. |
|
| |
|
Gost |
#22016-05-21 06:49Alo bre dokle više tog upodobljavanja i otimačina...ovo je gore i od Miloševićeve diktature,narod više ne može disati normalno,sve oteste i uništiste.Posle se tobože čudite zašto je Vojvođanski narod pukao i želi republiku.Nazivate nas separatistima a upravo nas centralistička diktatura i kult ličnosti neminovno gura u tom smeru. |
|
| |
|
Gost |
#32016-05-21 07:45Make Vojvodina free, stop ocupation |
|
| |
|
Gost |
#42016-05-21 08:44RTV se u prethodnih nekoliko godina razvila u NAJBOLJU televiziju u regionu! Jedinu oazu profesionalnosti, kvaliteta i pristojnosti; promotera pravih vrednosti prognanih sa skoro svih televizija na ovim prostorima. To je televizija čija se veličina ogleda ne samo u sjajnim autorskim emisijama, izboru kvalitetnog stranog programa, već i u najmanjoj sitnici kao što je pažljiv odabir crtanog filma za decu. Ne smemo da dozvolimo siledžijsko upodobljavanje RTV-a zato što je to završna faza uništavanja svega što je Vojvodina i vojvođansko. |
|
| |
|
MJ |
#5 Na ulice2016-05-21 09:29Za odbranu profesije! |
|
| |
|
Gost |
#62016-05-21 10:18zbog divljacckog nasilja SNS nad rtv |
|
| |
|
Gost |
#72016-05-21 10:31Borba za slobodno i objektivno novinarstvo treba da bude vodilja svih medijskih radnika, te podrzavam ovu peticiju i dajem punu podrsku. Kao novinar jedne manjinske medijske kuce bio sam primoran da nakon dve decenije rada i posle politicke privatizacije, poremecenih odnosa u kolektivu i novinarskih vrednosti, cenzure, lose uredjivacke politike i prikrivenog mobinga napustim ovaj medij. Sa kolegama istih shvatanja (objektivnost, profesionalnost, tolerantnost) osnovali smo novi manjinski medij civilnog sektora, sa zeljom da istrajemo u nasoj postenoj misiji. Znamo da ce sigurno biti tesko u dananasnjim politickim i ekonomskim uslovima, ali sa nadom i velikim zalaganjem mozemo pokazati da javni servisi i mediji civilnog sektora treba da sluze gradjanima Srbije. |
|
| |
|
Gost |
#82016-05-21 11:47Iz ljudski opravdanih razloga! |
|
| |
|
Gost |
#92016-05-21 11:53Iz ljudsko potrebnih osjećanja ! |
|
| |
|
Gost |
#102016-05-21 12:22Cistke novinara radi "pinkizacije" medija su muka duhu. |
|
| |
|
Gost |
#112016-05-21 16:16Ne bezakonju, ne fasizmu. |
|
| |
|
Gost |
#122016-05-21 16:33Zato sto su javni servisi nephodni u svakom demokratskom drustvu. |
|
| |
|
Gost |
#132016-05-21 18:34Zato što sam Građanka. Zato što mi je stalo. Zato što podržavajući ljude koji stvaraju program RTV-a pobeđujemo strah! |
|
| |
|
Gost |
#142016-05-22 04:13Zato što je ne moguće živeti u državi , gde jedan čovek odlučuje o svakom aspektu naših života ! |
|
| |
|
Gost |
#15 Neko normalan2016-05-23 06:33Zato sto sam protiv sunda, Pinka, a za kulturne televizije kao sto je RTV Vojvodina, a i kultune emisije kao sto je Vidik, a koju takodje skidaju s programa. |
|
| |
|
Gost |
#162016-05-23 10:57Verujem u ideju javnih servisa koji moraju biti finansijski nezavisni! Iz toga proistice svaka druga nezavisnost I programska kreativnost! |
|
| |
|
Gost |
#172016-05-23 14:28Volim moju Vojvodinu . |
|
| |
|
Gost |
#182016-05-23 14:40Sve ste objasnili. Nemam ništa posebno da dodam. Podrška sjajnim novinarima. RTV za mene predstavlja porodičnu televiziju, kvalitetnog sadržaja... Neću da ćutim!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#192016-05-23 18:21Zato sto javni servis mora biti invarijantan u odnosu na politiku! |
|
| |
|
Ljubomir |
#202016-05-23 18:22Zato sto javni servis mora biti invarijantan u odnosu na politiku! |
|
| |
|
Gost |
#212016-05-24 14:05Zato što sam i ja novinar i zato što bilo kakvu vrstu nasilja, pa tako i političkog, smatram kriminalom koji treba sankcionisati dok je vreme. |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.