Ukidanje master studija kao uslova za rad u skolama

Quoted post


Gost

#211 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-11-12 21:18

#206: - Re: Re: Re: Re:

alal ti vera stao si mu rekla? Li zasto sad uvredi nas ucitelje... zar smo mi toliko marginolizovani po tom pitanju? sta nas secate po svemu?

Odgovori

нИк нЕјМ

#218 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-11-13 08:36:38

#211: - Re: Re: Re: Re: Re:

VIDIŠ KAKO TE OMLADINA CENI! TO SU TI KAO KAO KOLEGE!  JA NISAM PROSVETAR I MAOGAO BIH DA KAŽEM DA ME BAŠ BRIGA ALI NIJE TAKO! NE ŽELIM DA MI TAKVI KVAZI INELEKTUALCI  UČE DECU, NE ŽELIM TAKAV OTPAD NI BLIZU MOJE DECE! MIŠLjENjA SAM DA SU UČITELjICE (PRE BOLONjE) NAJEDUKOVANIJE ZA SVOJ POZIV OD SVIH PROSVETNIH RADNIKA! NIKO NIJE SE OBUČAVAO DIREKTNO DA UĐE U UČIONICU OSIM NjIH! ZNAMO KO SU BILI PROFESORI FIZIKE ILI RAČUNARSTVA ILI PATOLOLOGIJE ILI ...! TO SU SVE LjUDI NEEDUKOVANI DA PRENESU ZNANjA NA DECU! MOLIM SVE KOJI SU ZAVRŠILI OSNOVNE STUDIJE (DO 2005. GODINE) ILI STUDIJE 2. STEPENA PO NOVOM ZAKONU DA NE PODRŽE OVU RULjU KOJA BI SVE LINČOVALA, ZARAD SITNIH SOPSTVENIH INTERESA!


Gost

#231 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-11-14 17:39:23

#211: - Re: Re: Re: Re: Re:

Nisam imala nameru nikoga da uvredim i izvinjavam se onima koji su se nasli uvredjeni. Nisam dobro izrazila ono sto sam htela da kazem. Zelela sam da istaknem da je nekada uciteljska profesija bila cenjena. Ljudi su ih postovali i smatrali za autoritet iako nekadasnji ucitelji nisu ni imali toliko skole kao danasnji prosvetni radnici. Zato su ti stari ucitelji i bili tako uspesni. Njima niko nije smeo da se obraca bez postovanja. Danasnji nastavnicki kadar je obrazovaniji i ima vise znanja, ali ih niko ne postuje. U to sam mogla i sama da se uverim. Pocnimo od ove osobe НИК НЕЈМ. Zato oni i ne mogu da rade svoj posao kako treba i budu uspesni. Zakljucak je da danasnji nastavnci kadar ima mnogo vise skole i znanja, ali ga niko zbog toga ne postuje i njegov rad se na nagradjuje adekvatno odakle i slede losi rezultati. Nadam se da sam bila jasnija i moram naglasiti da je ovo licno moje misljenje.