Ukidanje master studija kao uslova za rad u skolama

Quoted post


Gost

#227 Re: Re:

2013-11-13 23:28

#226: НИК НЕЈМ - Re:

Nije se tebi obratio. Nego da tebe iskuliramo posto si vec otiso u djavola... . Kad si ti poceo sebe da poredis sa Isusom onda sta drugo reci o tebi. Sta komentarisati. A pricas o krsenju ustava a nemas pojma za sta sluze peticije. Posto izgleda mi nemas nikog pored sebe da ti pravi drustvo ti si naso svoje komplekse da lecis na nama. Ali dzabe ti to. Svi mi zdravi, po tebi maloumni vidimo sta si ti. Samo jedna bedna ljustura nekog smesnog sistema(sopstvenog) izmisljenog da bi takvi kao ti imali neko bolje misljenje o sebi kako bi izasli iz svog sveta mediokriteta... A zelim da ti zahvalim na ovome sto radis jer time nam samo jacas volju i dajes snagu da israjemo u ovome..., da iskorenimo (ne znam koju rec da upotrebim) takve kao0 sto si ti. Da konacno stanemo na put fanatizma stvorenog meediokritetima koje ti zastupas... Viva la rezon... :-)

Odgovori

Nik nejm

#229 Re: Re: Re:

2013-11-14 12:00:22

Sinovac, ne poredim ja sebe sa Isusom nego sa progonom i pogomom koji vi vršite nad našim umovima. Vi ste obična gomila šarlatana koji hoće da ceo sistem okrenu naopako! Pa nisu vas profesori proizvodili da bi vi radili nego da bi zaradili platu! Ne postojite vi radi sebe, nego radi njih da očuvaju radna mesta! To ste kasno ukapirali i na svojoj koži i sada ste kivni na sve. Ja vam samo istinu govorim! Ne možete flagrantno vi da kršite zakon i ustav zemlje i da unazađujete školstvo! Očekujem da vam se pridruže i profesori da bi sačuvali svoje pozicije. Ovde je suština da u 21. veku ne mogu profesori da budu neobrazovani i da nemaju 2. stepen visokog obrazovanja. To nisu dozvolili ni krajem prošlog veka pa su naterali učiteljice da završe osnovne studije(7/1) koje su danas u rangu mastera. Nemam ja ništa protiv vas. Nije mi vas žao jer ste sami birali i poziv, i svoje studente u parlamentu i studenta prodekana. Imali ste sve mehanizme da saszante istinu na vreme. Sada pokušavate na NEZAKONIT i NEUSTAVAN način da vam se prizna nivo obrazovanja koji nemate. Nemam ništa protiv vaše peticije jer tu možete jedni drugima da kukate ALI nemožete da nam poturite kukavičije jaje i da vaše OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE poistovećujete sa nekadašnjim OSNOVNIM STUDIJAMA (7/1) koje su danas u rangu MASTERA! OK ako država hoće da ide unazad neka vam dozvoli da radite sa tom stručnom spremom ali da se zna ko ste i šta ste! NISTE ono za čega se prodajete! #227: - Re: Re: