Ukidanje master studija kao uslova za rad u skolama

Quoted post

Nik Nejm

#267 Re: Re: Re: Re: Re: Stari i novi program studija psihologije na Filozofskom fakultetu u Nisu

2013-11-15 15:34

#250: - Re: Re: Re: Re: Stari i novi program studija psihologije na Filozofskom fakultetu u Nisu

Može Dule i da briše moje komentare, kao što je to radio u ranijem periodu ali istinu ne možete sakriti! Niste isti kao diplomirani po starom zakonu jer su stari u rangu mastera a vi imate 1. stepen visokog obrazovanja. Ne ispunjavate zakonske uslove u 21. veku da se bude profesor bez 2. stepena visokog obrazovanja! Možda bi kod Tita i prošli ali sada nećete moći! Ne možete da proturite tezu da su OSNOVNE STUDIJE (po starom zakonu) isto što i OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE po sadašnjem zakonu. Odustanite od laži! Možete tražiti da vas podrži bilo ko ali vi ne ispunjavate zakonske uslove za nastavnički poziv u 21. veku.

Odgovori

Dušan Spasić
Autor peticije

#271 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stari i novi program studija psihologije na Filozofskom fakultetu u Nisu

2013-11-15 16:56:31

#267: Nik Nejm - Re: Re: Re: Re: Re: Stari i novi program studija psihologije na Filozofskom fakultetu u Nisu

To što Vam ne brišem komentare ne znači da ste u pravu. Jednostavno sam zaključio da ma kolio Vam neko brisao komentare Vi ćete i dalje nastaviti sa pisanjem istih. Volim da saslušam svačije mišljenje, ali molim Vas i ostale potpisnike da se uzdržite od vređanja. Vi imate Vaš pogled, a mi koristimo svoje građansko pravo da zahtevamo promenu zakona.

Peticija je legitimno sredstvo u svim demokratskim zemljama, Vaš sud nije sud celog naroda, nemojte biti toliko puni sebe i predstavljati se kao glas naroda. Nijedan pojedinac, a kamoli naša skupština ne može to za sebe da kaže. Još jednom ponavljam neću brisati komentare, neka svako ima uvid u njih pa nek donese svoj sud nepristrasno, bez mojeg ili bilo čijeg uplitanja.

Ponovo molim sve koji učestvuju u diskusiji da se uzdrže od uvredljivih komentara.