sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol

Quoted post


Gost

#1

2011-07-07 11:56

Želimo li da nam samopozvani "LJUDSKI"bogovi igraju svece i Isusa, na našu stetu , iskorištavanje, SEXUALNO, MATERIJALNO, MORALNO, POSEBNO GURU Yoge u svakodnevnom životu "ljigavi" Perfidni" starac kako kaže biblija "pklena glava zmije" iz koje se krije manipulacija, duhovne osobne laži njegovih osobnih bogova, kazimo STOP TOM MONSTRUMU koji hoda još slobodan pod BOŽJIM NEBOM, bez kazne bez srama , bez savjesti, sa četom hipnotiziranih ljudi, koji ga se nemogu riješiti,,,jer ih terorizira, prjeti se i proganja, ustanite božja djeco, potpišite u ime pravoga boga na nebu boga Izraelovog , njegovog sina koji je na križu dao život za nas, to je ljubav , davanje Samo bog može davati , ali ovaj ČOVJEK samopozvani bog može samo uzimati, otvorite oči i potpišite ovo samnom ima i ljudske i božje pravde koja ga čeka nema straha, za njegov SUD ako preživi do tada.
"ja sam gospodin bog tvoj nema drugih bogova osim mene" riječi su iz sv pisma i biblije ( ne klanjajte se kultovima i idolima", riječ je gospodnja
Bog vas blagoslovio sve koji to pročitate i potpišete, više potpisa , kraća će mu biti vladavina na zemlji
jansa D

Odgovori


Gost

#123 Re: DRAGA BRAĆO I SESTRE U KRISTU DOLAZI NAJLJEPŠI BLAGDAN GODINE BOŽIĆ

2011-12-07 16:00:09

#1 

 

: -  

 

any

#124 Re: DOLAZI NAM NAJLJEPŠE DOBA GODINE BOŽIĆ DRAGA BRAĆO I SESTRE

2011-12-07 16:22:49

#1: -  MOLIMO SE !!!!MOLIMO SE MOLIMO SE!!!! NAŠEM BOGU ABRAHAMA IZAKA I JAKOVA, NE ZABORAVIMO NAŠE DJEDOVE I KORIJENJE, A OVE I OVAKVE MOĆNIKE NOVCA I MOĆI U TURISTIČKIM POSLANJIMA ( SEX ZLOSTAVLJAĆA), PO GRBAČAMA NEDUZNOG I NAIVNOG NARODA ,  OSTAVIMO IH NJIHOVIM BOGOVIMA I VJEROVANJIMA

BOG DAJE , BOG  ODUZIMA , MI VJERUJMO NAŠEM BOGU I NJEGOVOJ RIJEČI BIBLIJI TAMO SVE JASNO PIŠE PA BRAĆO SVI KOJI POZNATE BIBLIJU I ČINJENICE OVOG ŠTO SE DOGAĐA ZAKLJUČITE 2+2 JEDNAKO 4 jasno kao dan  

SVATKO STVORENJE IMA PRAVO NA SLOBODU vjerovanja u što hoće, do trenutka dok drugi iz sebičnih razloga kao ovaj XY abuseri ne uzme sam sebi pravo nad drugim čovjekom vidljivo i nevidljivo manipulira, i mislim da je cijela hajka na njega upravo zato - kad bi držao svoje prste dalje od ljudi koji su ga napustili ili ga masovno napuštaju , i nebi ih duhovno iskorištavao i proganjao , pa čak i zlostavljao kako neke, nebi bio toliko blaćen niti popularan po zlu ali kakva akcija takva reakcija BOG NAŠ VIDI I PROVIĐA AMEN   Ono što je nama Isus krštenjem svetost nije vrijedno ni spomena ovakvih   


Gost

#127 Re: Dragi Hrvati u Kristu nadamo se nova Vlada kukuriku NEĆE DOPUSTITI SEX SWAMI ABUSE YIDL

2011-12-12 14:42:39

#1: -  

  DA NAM ODNOSI NOVCE IZ ZEMLJE HRV ATSKE PREKO YOGA UDRUGA IZA KOJE STOJI 1 LJUDSKI BOS NAKARADNOG HINDUIZMA, POKONDIRENA TIKVA   , KOJEM JE JEDINO POSLANJE U EVROPU I SVIJET UČENJE LJUDI KAKO KRASTI MEĐU SOBOM I KAKO MEĐUSOBNO PROTIV BOGA POD NJEGOVOM PALICOM ROBOVATI ZA TO TI DA MANTRU I MEDITACIJU NA NJEGOV LIK NADAMO SE DANEĆE ČAČIĆ I OSTALI KOJI IMAJU U VLADI MANTRE MEDITIRATI DA NOVAC JOŠ VIŠE IZLAZI IZ HRVATSKE A OVOG PAUNA NAGRAĐUJU ZVJEZDOM DANICOM

SRETAN BOZIĆ I USPJESNA NOVA GODINA 

mel grga

#129 Re:

2011-12-19 11:59:07

#1: -

ako je istina o tome sto pisete,pa nije li zena, tog buntovnika bez dokaza, sluzila swamijija godinama

pa zar se nebi postavilo pitanje:nije ti ta tvoja zena... ljubomoran si covjece

Steve

#168 Re: Došlo vrijeme da se momci zene

2012-11-21 17:10:15

#1: -

Ovaj guru "Svetac" kao  Sulejman veličanstveni isplati mu se pod stare dane otvoriti harem i prodavati zene jer je i tako dušu prodao vragu  i druge povukao za sobom za svoje osobne interese novca ....Kažu za ovog iz joge u svakodnevnom zivotu gurua da je među bogatijim u svijetu "on sam" uspoređuju njegovo bogatstvo kao vatikan koji postoji stoljećima i prijestolnica je sv katoličke crkve. Ovaj majmun u narančastom - mandarin još jedan u niz sam izmajmunisao čete ljudi i zgrnuo ovo bogatstvo za sebe, iz novčanika plitkih ljudi  napravio grad, općinu, vojsku, vlastitu trulez-idolopoklonike od sekte tzv "joga u svakodnevnom zivotu" " za sklad tijela i duše" pa se ti misli prijatelju,.Trul je bolestan ali i dalje hodočasti i potkrada narod. Eto ovaj jado od Čačića i on ode u Valturu musti krave, sa svom mantrom ovog gurua, i njegovih podanika. Bog gleda na ponizma, a ohola izdaleka ,gurua koji  je "mislio" da je bog. Bolest i trulež izjedaju mu tijelo ,pao na grbaču učenika, da ga dvore , peru, čiste, hrane, donose mu novce,  gori stari u vatri pakla,, ma što ti se može desiti gore kad izabereš krivi put kao on idolopoklonstva.čovjeku guruu.

alaj ti vere