Podrska decaku Krstanu Vukovicu!

Quoted post

Nesha

#13 napomena

2012-11-11 12:20

Molim sve organizatore peticije da ne ciljaju na oslobadjanje od krivice, nego samo na pustanje na slobodu iz pritvora i zatim redovnu analizu i sudski postupak. Ne moze se pokusaj ubistva i pokolj samtrati nuznom odbranom i prihvatljivom reakcijom. Sustina je zasto se Krstan nikome nije obratio u skoli niti drugarima ...

Odgovori

vet

#16 Re: napomena

2012-11-11 13:42:10

#13: Nesha - napomena

Bas me zanima kakvo bi tvoje misljenje bilo da se ovako nesto tebi desilo ili nekom tebi bliskom. Ja sam proveo 4 meseca u pritvoru bez razloga i osnova okruzen 24 sata u istoj sobi sa dvostrukim ubicom, silovateljem i ostalim sljamom. Nakon pustanja na slobodu sam oslobodjen bez dileme iako je tuzilastvo cak i naknadno menjalo optuznicu posto nisu znali sta vise da izmisle. Tuzailac se normalno zalio na oslobadjajucu presudu ali me je Bog pogledao pa je Apelacioni sud odbacio tuziocevu budalastinu i potvrdio oslobadjajucu presudu. Sada kad je to sve pravosnazno, tuzim drzavu za nadoknadu stete ali nijedne pare nece moci da nadoknade niti isprave i izbrisu sve sto sam tamo doziveo i video!! Tako da sam ja licno na svojoj kozi osetio kako `` RADI `` nasa policija i sudstvo a narocito tuzilastvo. Tebi savetujem da  bolje ne lupas gluposti jer nemas pojma.

LJIKI

#19 Re: napomena

2012-11-11 14:15:39

#13: Nesha - napomena

Ne treba postavljati glupa pitanja i zakljucke u ovakvom slucaju. Treba se uzdrzavati  od takvih komentara.

SVAKOM SAVETUJEM DA SEBE STAVI U ISTI POLOZAJ, ILI NEKOG BLISKOG, DRAGOG...

A TO JE VEC MOGUCE SUTRA ???!!!

Vasilije

#47 Re: napomena

2012-11-11 19:47:03

#13: Nesha - napomena

GREŠITE !!! U pitanju je samo JAČA SAMOODBRANA ! Ta dvojica KRIMINALACA su PRVI napali njega i njegovog ujaka !!! Očevidac kaže da su ta dvojica PUNOLETNIH KRIMINALACA gotovo savladali njegovog ujaka, koristeći ciglu i metalnu kantu. TEK TADA je dečak izvadio nož i u strahu za ujaka i sebe, ADEKVATNO REAGOVAO I ODBRANIO OBOJE !!! (Komentar petar pan; Link: http://www.rtv.rs/sr_ci/vojvodina/novi-sad/izbodeni-mladici-u-masinskoj-skoli-u-novom-sadu_351822.html) Zakon HITNO TREBA MENJATI !!!! Dežurnu istražnu sudiju Višeg suda u Novom Sadu Tatjanu Đurašković (RTS-izjava), koja je delo okvalifikovala kao pokušaj teškog ubistva (?!?!) treba ODMAH SMENITI !!! Svaki čovek, a naročito DETE, ima pravo da se brani SVIM SREDSTVIMA !!!!!!!

Aleksandar

#95 OSLOBODITE KRSTANA!

2012-11-12 23:03:09

#13: Nesha - napomena

Dete treba osloboditi iz pritvora i OSLOBODITI SVAKE MOGUCE ODGOVORNOSTI!A ti sto trazis redovnu proceduru za dete koje se branilo svaka ti cast!Da li je trebao da prodje kao mali Aleksa?Sta da je tvoje dete u pitanju...?!Kakav bre pokolj,o cemu ti ovde komentarises?!Neka ti je bog u pomoci!OVO JE SAMOODBRANA JEDNOG DETETA KOJE HOCE DA ZIVI,DA SE IGRA SA SVOJIM DRUGARIMA I SPAVA U KRILU SVOJE MAJKE!

majka

#126 Re: napomena

2012-11-13 23:01:06

#13: Nesha - napomena

Ti znas sta ko cilja de nauci narod namucen kako treba, mora da si ti neki advokat.

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-11-21 20:24:23