VRATIMO ocenjivanje rada lekara na sajt www.kakavjedoktor.org!

Quoted post

DOC HOLIDAY

#55 Re: Re:

2012-12-14 12:11

#41: - Re:

KAO ŠTO SAM I OBEĆAO OTIŠAO SAM NA SAJT KOJI STE NAVELI. I TEŠKA SRCA, ALI MORAM DA PRIZNAM, SVIĐA MI SE!

I IZVINJAVAM SE ZBOG MOJE GREŠKE I VEROVATNO NESPORAZUMA SA BRATOM.

ALI TO SU URADILI ENGLEZI! A KAKO ĆE TO URADITI SRBI...

IPAK, OSTAJU PITANJA NA KOJE NEMA ODGOVORA... OSIM MOG IMENA I PREZIMENA, SPECIJALNOSTI I USTANOVE GDE RADIM, KOME I ZAŠTO SU POTREBNI MOJI LIČNI PODACI, JMBG, ADRESA STANOVANJA, TEL... ZA TAKVE STVARI JE REAGOVAO I R.ŠABIĆ (NE ZNAM TAČNO KOJA MU JE F-CIJA, DA SAD PONOVO NE POGREŠIM). KO SU LJUDI IZ TE NEVLADINE ORGANIZACIJE, IME I PREZIME, KOJE SU ŠKOLE ZAVRŠILI, KO IH PLAĆA (ILI NE PLAĆA) I KAKVU KORIST ONI IMAJU OD SVEGA OVOGA...

Odgovori

Goran

#59 Re: Re: Re:

2012-12-14 12:59:29

#55: DOC HOLIDAY - Re: Re:

1. Na sajtu su objavljeni samo: Ime, prezime i ustanova. Ne JMBG, adresa i sl. Samo: IME, PREZIME i USTANOVA. I to su podaci od javnog značaja dobijeni od RFZO-a na osnovu zakona o dostupnosti informacija od javnog značaja. Svi imaju pravo na uvid u te podatke. Dakle, za takve stvari gospodin Šabić nije reagovao.

2. Ljudi iz udruženja građana Srbija u pokretu sa imenima i prezimenima kao i kompletnim biografijama (mi se ne krijemo) možete pogledati ovde: http://srbijaupokretu.org/index.php/ko-smo-mi

Doktorka

#82 Re: Re: Re:

2012-12-15 17:37:49

#55: DOC HOLIDAY - Re: Re:

Dragi kolega

na sajtu nije bilo ni jednog podatka, osim imena prezimena i ustanove, gde radite. Nažalost, nije bilo podatka o odeljenju gde lekar radi, niti njegova specijalnost,tako da je u nekim većim klinikama, bilo više lekara istog imena i prezimena, a različite specijalnosti ( tako ja nisam mogla da pohvalim predivnog internistu, jer postoji drugi specijalista neurolog, kog ne poznajem ), takođe dva lekara istog imena i prezimena u istom Institutu, jednog znam i jedan je od najodgovornijih i najpoštenijih kolega, a drugog ne poznajem.