PROTIV SAM VOJNIH VEŽBI NA PEŠTERI
Protiv sam bilo kakvih vojnih vežbi na Pešterskoj visoravni i protivim se uništavanju netaknute prirode, uništavanju flore i faune ovog prirodnog rezervata koje pripada svima nama. Blagodati ovog kraja su raznolike. Bojevom municijom uništavamo sve ljepote ovog kraja. Hoću da Pešter i dalje pripada Bjeloglavim Supovima a ne tenkovima i oružju. Hoću da Pešter i dalje pripada ovcama, kravama, pticama, zemljoradnicima, stočarima, turistima, putnicima, istraživačima. Hoću da sa Pešteri i dalje dobijam najkvalitetnije mlijeko, sir, kajmak, pršut, sudžuk, meso, vodu. Protivim se vojnim vežbama i uništavanju svega navedenog.
Stari Dedo
Kontaktiraj autora
Kontaktiraj autora
Obaveštenje administratora ove veb straniceZatvorili smo ovu peticiju i uklonili lične podatke potpisnika.Regulativa Evropske unije koja uređuje zaštitu podataka o ličnosti (GDPR) zahteva legitimni razlog za čuvanje ličnih podataka i da se ti podaci čuvaju najkraće moguće vreme. |