Bolji uslovi za odlazak u penziju medicinskih radnika
Ovom peticijom hoćemo da ukažemo da loše uslove odlaska u penziju. Smatramo da medicinski radnici bi ispunjenjem jednog uslova bilo dovoljno za odlazak u punu penziju. To znači da sa 38(koliko je sada za žene) sa 40(koliko treba za muškarce) ili godine starosti (ali da minimum u struci radi 20godina) bude ispunjen uslovi za odlazak u punu penziju. Ako peticija bude imala dobar odziv i postupak izemene zakona. Hvala unapred na podršci.
Kontaktiraj autora
Obaveštenje administratora ove veb straniceZatvorili smo ovu peticiju i uklonili lične podatke potpisnika.Regulativa Evropske unije koja uređuje zaštitu podataka o ličnosti (GDPR) zahteva legitimni razlog za čuvanje ličnih podataka i da se ti podaci čuvaju najkraće moguće vreme. |
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.