ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА

ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА / Saopštenja / Хвала свима / Komentari


Gost

#1

2014-11-15 07:38

AKO SMO S OVIM ŠTA USPELI ONDA SAM PONOSAN NA SEBE!
Јована

#2

2014-11-15 08:10

Велико време одсудне битке за Србију је наступило.

И овога пута је предводи хашки сужањ.

Бићемо уз њега, за Србију наше деце и будућности


Gost

#3

2014-11-15 08:22

И вама хвала! Бог вам платио.
А њега нек очува у здрављу и животу.

Gost

#4

2014-11-15 08:22

Srecni smo da je opet sa nama. Zelim mu sve najbolje. On je ogledalo Srbina.


Gost

#5

2014-11-15 08:42

Dobro došao i puno sreće u životu i radu . Prodate duše u Hagu si odkrio a sada to uradi i u Srbiji.Nemoj molim te da pominješ četnike i ustaše nego spašavaj to što je naše.Vidiš da kažu da su te amerikanci pustili da kod nas opet rat zavlada! Ti si mozak, genijalac i radi kao profesionalac.

Gost

#6

2014-11-15 09:06

URRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Gost

#7

2014-11-15 10:01

Veoma smo svi radosni sto je gospodin Seselj najzad na slobodi !!!!!!!!!

Gost

#8

2014-11-15 10:16

1. ZDRAVLJE VOJISLAVU SESELJU
2. ZDRAVA SRBIJA
3. RUSIJA

Gost

#9

2014-11-15 10:23

хвала вама што сте се ангажовали и много учинили.
поздрав,
Кликовац Драшко

Gost

#10

2014-11-15 10:29

Nema potrebe zahvaljivati,Dr.Seselj je pusten sa teske robije,u nase kolektivno nato ropstvo.Borba za slobodu nam tek sledi i hvala Njemu,na ogromnom,herojskom doprinosu toj borbi.Jedini smisao zivota u ropstvu je borba za slobodu,sto i Dr.Seselj svojim delom svedoci.HVALA NJEMU,HVALA Dr.VOJISLAVE SESELJU.
Miki Bar

#11 Subjekt

2014-11-15 10:36

ZIVIO VOJVODA!!! ZIVIO ŠEŠELJ!!! ZIVJELA SRBIJA!!! ZIVJELO PRAVOSLAVLJE!!! VELIKI POZDRAV IZ SRPSKE CRNE GORE!!!

Астерикс

#12

2014-11-15 10:44

Хвала свима који су допринели овој успешној акцији,посебно Русима.Осећам неизмерно задовољство што је тај изузетан човек коначно на слободи и желим му успех у свему чега се подухвати!

Елена Гришко
Gost

#13

2014-11-15 11:54

Драго ми je!Среhна сам, да Шешель je слободан!


Gost

#14

2014-11-15 11:56

Драго ми je!Среhна сам, да Шешель je слободан!


Gost

#15

2014-11-15 12:59

Moje je zadovoljstvo i čast podržati izuzetnog čovjeka i poznavaoca prava!
dipl.pravnik
Sanja Čabarkapa
Pravni univezitet u Beogradu;

Gost

#16

2014-11-15 13:18

Konačno nam je uspelo da oslobodimo dr. V.Šešelja iz Haškog kazamata. Želim mu brz i uspešan oporavak od opake bolesti. Na kraju bih mu poželeo i uspešnu političku karijeru, da konačno oslobodimo Srbiju od izdajnika i izroda. Živeo dr. Vojislav Šešelj.
Расо

#17 Srbin

2014-11-15 13:40

Војиславу Шешељу и његовој породици све најбоље у животу, а њему посебно да што пре оздрави. Срамотно је међутим то што су последњих 12 година радили такозвани лидерчићи СРС који су прво отерали Томислава Николића, а потом Александр Вучића јер су сматрали да су они главна препрека њихових болесних амбиција. Они су уништили странку и срозали је на најнижи могући ниво на политичкој сцени Србије. Нећу да именујем оне који су Воју погрежно и злонамерно обавештавали о стању у Србији док је био у Хагу јер је познато о каквим се личностима ради.

Војвода је разобличио Хашки трибунал што ће остати записано у историји, а у исто време једну од најјачих политичких странака у Србији су уништили недорасли и болесно амбициозни појединци, које ни овог пута нећу да именујем јер има тамо и мојих личних познаника. Али, СРС није нестала са политичке сцене јер је коначно дошла на власт у Србији у скоро истом саставу али са новим именом СНС. Остала су два слова иста Српска и Странка, а уместо Радикална, узели су ново крштено име НАПРЕДНА.

Надам се да ће се у то лично уверити и војвода Војо којег данас нападају оне исте снаге из Сарајева и Загреба заједно са Соњом Бисерку и другим "недој...ним" женама у Србији. Зар није боље да на чело Србије данас имамо два Србина, који су своју политичку каријару градили и изградили уз Воју и са политичке сцвене просто помели АНТИСРБЕ из ДС. На том подвигу Шешељ треба да ода признање Томи и Аци, а не да се солидарише са онима који су Србији и српском народу у целини нанели непроцењиву штету.

Ово Вам пишем из Републике Српске

 

Љиљана

#18

2014-11-15 14:04

Драго ми је да смо успели и бар мало помогли у дивовској борби против неправде. Нека се војвода што пре опорави и опет напред. Нека га Бог чува.


Gost

#19

2014-11-15 14:07

Brinem za njegovo zdravlje, nadam se da je u sigurnim rukama, uzdam nadu u njegovu snagu i veru i ruske lekare... <3

Gost

#20

2014-11-15 14:53

Ooooooo Gospod Bog je milsrdan i vratio nam Dragog Voju Seslja da nas izbavi od nevolja koje su nas zadesile od kad su ga haski dzelati pritvorili.Hvala Svevisnjem i Hvala Voji sto je spreman da se bori za sve slobodarske Srbe.ZIVEO NAM VOJO MNOGO LETA
Bila mi je cast da mogu da se bar ovim putem borim za Voju Seselja.

Gost

#21

2014-11-15 15:13

БОГУ ХВАЛА ,САМО НЕКА ЈЕ ОН ИЗАШАО И ПОБЕДИО

Gost

#22

2014-11-15 15:36

Na mnogaja ljeta!
Србски националиста

#23 Велика Србија

2014-11-15 16:46

Живела Велика Србија,мада историјски посматрано нама припада много већи простор,о чему говори и Србска историјска школа,као и друге науке:антропологија,генетика,лингвистика.


Gost

#24

2014-11-15 17:12

Moja zelja je da se dr.Voislav Seselj sto pre izleci ali ne kod nas vec u Russiji ima leka za njega mislim da je to prioritet. Znam da je Seselj nestrpljiv suvise dugo je bio zatvoren u malom prostoru ali za ono sto zeli da uradi potrebna je snaga to jest dobro zdravlje ! Preorucujem da posetite dr Neumivakin Igor Pavlovic on je doktor Kosmicke Medicine i doktor svih kosmonauta vrh nad vrhovima i covek leci rak svih tipova bez problema, evvo sajta: http://www.neumivakin.ru/biography

 


Gost

#25

2014-11-15 19:18

Molim vas pametno nastupajte. Onako kako se Šešelj branio u Hagu. Samo fino i u rukavicama, sa argumentima i bez napada i pretnji. Neka se prvo leči ima vremena. Idite sa sloganom ova vlada je učinila puno i pokrenula Srbiju a radikali će još bolje nastaviti sa obnovom i napretkom Srbije.