Oslobađanje Siniše Miloševića

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Oslobađanje Siniše Miloševića


Gost

#1

2015-02-08 12:03

Doktore pobedićeš bandu
Petra

#2

2015-02-08 12:16

Hrabar si ti doktore, svaka cast...pobedices!!!


Gost

#3

2015-02-08 12:49

Odbranićemo te doktore!

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-02-08 13:10


Pavle

#5

2015-02-08 13:38

Tako je kad se zameris Sokobanjskoj "mocnici"! Ali ne brini, hrabri ljudi poput tebe imaju mnogo prijatelja koji ce  se uvek naci i pomoci...ona samo misli da ih ima!!! U tome je tvoja snaga!!! Samo napred doktore!


Gost

#6

2015-02-08 15:20

Znam kako izgleda kada se lopuze okome na posten svet, a sve to ne bi li prikrili svoja nedelja. Zelim Vam pobedu u ovoj neravnopravnoj borbi!

Gost

#7

2015-02-08 16:11

Sud-ovi nemoj da osudjujete lopoveu ovoj drzavici nego nastavite daprogonite radnike i sitnu boraniju,skidajte i dalje kozu s ledja ovom narodu.Narod srpski to voli!Manjina je navikla da se regenerise i nemozete joj ama bas nista.Nastavite da stitite LOPOVE

Gost

#8 GOST

2015-02-09 00:19

Toliko mi je poznata ista prica koja se ponavlja godinama. Smrtnik nemoze u ovoj zemlji nista, Bilo kome da se obratis za pomoc  nemocan si jer su im pipci kao i hobotnice. U sve pore  su stigli da gurnu ne samo nos vec i da zavuku duboko ruku u iscrpljeni i unisteni narod. Ista slika je i u toj banji, samo se iskreno nadam da ce im  pokoljenja bar  ispastati  za sve  muke naroda. A vlas koja im se usladi cim sednu u fotelju  skidati i menjati dok se ne nade neko posten ako ga uopste vise ima...Korumpirana drzava u svim segmentima.


Gost

#9

2015-02-09 11:54

Za[to je za po[tene ljude uvek potrebna peticija, a za one druge sve to mnogo suptilnije rade dr\avne institucije!!!???

Gost

#10

2015-02-09 15:39

I posle se pitamo zbog cega nam odlaze pametni i posteni ljudi.

Gost

#11

2015-02-09 18:05

Istrajte u borbi!!!
Sladjana

#12

2015-02-09 18:12

A koji je razlog ? Zbog cega je doktor kaznjen? Kako se to zamerio mocnicima? Da se razumemo, potpisala sam peticiju ali ne znam  sta je razlog, mozda bi vise ljudi potpisalo da zna o cemu se  uopste ovde radi 

Siniša Milošević

#13 Re:

2015-02-09 21:16

#12: Sladjana -  

 Profesionalno i ljudski sam podržao uzbunjivače u SB Sokobanja. Posle toga je počeo progon od strane zdravstvene inspekcije.

sladjana

#14 Re: Re:

2015-02-09 22:25

#13: Siniša Milošević - Re:  

 Znaci  strada onaj ko misli svojom glavom.. Hvala na odgovoru, verujem da ce sve biti  onako kako je najbolje po Vas.  Verujte i Vi. Svako dobro vam zelim!


Gost

#15

2015-02-10 07:58

Lokalni mocnici.....ccccccccc....

Gost

#16

2015-02-10 12:09

Pored toga što je dobar lekar, dr. Siniša je i dobar čovek. Podrška!

Gost

#17

2015-02-10 15:41

Uvek sam na strani postenih, onim drugima treba stati u kraj, podrzimo dr Sinisu

Gost

#18

2015-02-10 16:56

Neka sudije rade svoj posao bez politickih pritisaka. Hvala
Marijana Jovanovic

#19 ...

2015-02-10 17:19

Drzite se doktore,vi ste pre svega dobar covek uz to najbolji lekar,pametan covek...da zatvorimo te mocnike  lopuze obicne.Neka pravda pobedi...Doktore uz vas smo !

SKUCI Vam prozor

#20

2015-02-10 18:14

Da nema Doktora Sinise u ovoj ambulanti do sada bih izgubio pola telesnih funkcija, a poentu stavljam na to da sam se pre nego njemu obracao drugim doktorima u raznim slucajevima koji su mi kostantno davali pogresne dijagnoze kako bi na kraju to bilo ispravljeno od jedinog pravog "znalca" i profesionalca Milosevica. Da li je moguce da se takav COVEK kaznjava dok razni "nepismeni" sljam po ambulanti i ostalim zdravstvenim ustanovama nama drage i "korektne" Sokobanje radi sa jedva 15% njegovog znanja?! COVEK se zalaze za zdravlje i bolji sistem odrzavanja istog, a iznad njega stoje pijanice, lopovi, lazovi (bez duzenja NELJUDI) koji to ne dozvoljavaju zbog licnog interesa- fazon zabole me ko ce da 'mre, a ko da zivi, moram da imam 15 stana i da vozim minimum "mecku". Vratilo vam se svima! Doktore samo napred, vi ste pravi narodni covek i doci ce sve na svoje!!!


Gost

#21

2015-02-10 18:46

Kao što reče čovek, komentar #18, neka sudije rade svoj posao ne vidim razloga za peticiju. Čemu peticija za oslobađanje ako čovek nije kriv, nema tog suda koji može da osudi bez dokaza. Neka izvini Dr. Siniša ali da je kaznu popio neki građevinski radnik koji radi za 200e mesečno za njega se nebi pisala peticija. Zakon vazi za sve pa tako i za lekare. Ako kao što čovek kaže vodi sve kartone uredno, sa tim u sud i zapuši im usta.


Gost

#22

2015-02-11 05:30

Ne verujem da je dr.Sinisa napravio takvu gresku,a ni slicnu!Cak i ako jeste,kazna je PRESTROGA!Siguran sam da nije imao nikakvu zlu nameru,ni prema pacijentu,niti prema administrativnim obavezama(kojih ima PREVISE,pa lekari gube vreme na razne pisanje,umesto da vise vremena posvete pregledima)Mozda zaista postoji neki vid zavere protiv njega,jer je opste poznato da je on osoba bez dlake na jeziku i veoma pravican!Odgovorno tvrdim da je prekaljeni strucnjak,a pored toga i jako dobar covek,jer sam dugo vremena bio njegov pacijent,a i razmenjivao sam iskustva sa ostalim pacijentima!

replika komentaru br.21:

razlike u peticijama se prave na osnovu toga ko koliko karakterno i profesionalno vredi!!!!!Svako svojim vrlinama zaduzuje drustvo koliko moze ili hoce!ZNAM da je taj covek pojedinima i glavu spasio!

Kolika bi onda steta po drustvo bilo njegovo odsustvo,ili revolt,zbog cega ne bi mogao da koncentrisano vrsi preglede?!?

Siniša Milošević

#23 Re:

2015-02-11 10:01

#21: -  

 Da je kaznu "popio" neki građevinski radnik, ja bih potpisao peticiju ako bi bila ponuđena. Drugo, ima suda koji će da osudi bez dokaza, upravo se to meni desilo. Zakon važi za sve u Srbiji samo na teoretskom planu. Probajte, Vi bezimeni goste, da se suprotstavite nekome iz "viših" krugova pa ćete da udarite glavom o zid.


Gost

#24

2015-02-11 10:18

Podrska Sinisi,odlican lekar i dobar covek. Otpor korunpiranim preletacima!
Podinarac( donji)

#25 Re: Re:

2015-02-11 11:04

#23: Siniša Milošević - Re:  

 Doktore, ako ništa drugo ne pomogne kaži da ti neko ,,ukrao identitet,, i da je taj ,,kradljivac identiteta,, kriv za eventualni propust. To obrazloženje naše ,,nezavisno,, sudstvo prihvata ko ,,dobar dan,.( ne mož da omane, videli smo u praksi).