PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE

PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE / Saopštenja / ZATVARANJE PETICIJE !!! / Komentari

слободан млинаревић

#26

2015-05-23 01:34

Није баш јасно, о чему се ради и у чему је проблем? Постоје одређени услови, за покретање ЗВАНИЧНЕ петиције. Рекао бих, да је у томе и број и форма, веома важна. Верујем, да те услове тешко да ће било која од петиција овде покренутих испунити, те не треба да Вас чуди ћутање власти.


Gost

#27

2015-05-23 02:20

Ko su ti `?
Kome oni trebaju?
ubirul oni harac ko turci prije 400 godina?

Gost

#28

2015-05-23 03:03

Nisam ni očekivao da će biti odgovora.
Pre može biti odmazde.
Za ukidanje nećega što se zove policija je potrebna revolucija, a Internet je tu da je oteža, pri čemu gospodarima donosi i profit,
Možda bi uspešnije bilo da su u pitanju manjine ili pederi (pardon tyv gel popuilacija), ili i još bolje - i jedno i drugo
Toliko od mene


Gost

#29

2015-05-23 06:23

ovo uopste i nije drzava , posebno od kada je AV na vlasti
lili

#30

2015-05-23 06:30

a da se obratimo Ombudsmanu?


Gost

#31

2015-05-23 06:33

Koja opoziiona partija.... Pa Ds je unisten, a iskreno oni su istu policiju i osnovali.... Bas citam juce da Mali trazi jos komunal. policajaca.... A sve u stilu ...Blago majci svi smo policajci.... Alo bre, pa to neko placa....

Gost

#32

2015-05-23 06:58

Ne uvazava misljenje samo do izbora...

Gost

#33

2015-05-23 07:21

Koliko je potrebno potpisa da bi se usvojila reč građana?
Enkookne

#34 Re: Re: Miša

2015-05-23 07:24

#23: Borisav - Re: Miša 

 Ovo što mi mislimo da je višestranački sistem je u stvari jednostranački koji radi u svoju korist, bez obzira na posledice po narod.


Gost

#35

2015-05-23 07:52

Svakako dokaz vise da ih misljenje Naroda apsolutno ne zanima ! Svaki potpisnik nek se seti tokom izborne kampanje pozicije I sadasnje I bivse opozicije u vlasti , sta znaci njima dati glas , obavezni su pismeno po vazecem zakonu I Ustavu da u roku 30 dana odgovore na peticiju gradjana, zasto nije prihvatljiva !? Kada oslobodimo medije Srbije , ova incijativa nece ostat bez odgovora kao I mnogobrojne druge incijative gradjana , dokaz sprege apsolutisticke korumpirane klike na vlasti sa medijima sprovode totalno odvajanje naroda od pravnog zivota coveka u Srbiji , Brzo ce doci vreme da ih Narod Srbije vise I ne pita za radne obaveze , u jednom danu ce ih isterat napolje iz kancelarija, kabineta pravac Kazneno popravni zatvor ,pa nek se lazno zaklinju na Ustav I zakonske obaveze malo duze u zatvorskim celijama , taman toliko koliko su meseci primali plate za lazno predstavljanje zakonskih obaveza , I tapsali krsitelje zakona u svojim timovima lepo timski sa sekretaricama koje ignorisu nek se druze prioritetno su sami sebi priopritet , tu ce imat vremena da prioritetno uzivaju , sa mnogo ,manje stete I posledica za nase pare ,

Gost

#36

2015-05-23 08:18

Kada imamo gomilu RedNeck-ova na vlasti.Jebene brdske polupismene pijane politicare kojima je glavna pomisao u glavi kako se najesti, pokrasti i sta voziti..Ostalo..ostalo ce doci samo.Previse su pili TOMOVACE...

Gost

#37

2015-05-23 09:33

Ovo ste fenomenalno rekli za mišljenje svojih gradjana i nefermanje našeg mišljenja.Mislim da ste potpuno u pravu i da treba na više prometnih ulica organizivati štandove za potpise..........Ja sam lično veoma razočaran što naše mišljenje nikom nije bitno a sve te službe treba da budu u službi gradjana kao i političari..Zbog svega toga gledamo porodično da odemo u inostranstvo tamo gde je gradjanin poštovan.Nadamo se da će peticija da se uvaži ali to je smo kap u moru šta bi sve trebalo da se ispravi.Pozdrav Biljani Hajduković i sve čestitke na hrabrosti.............

Gost

#38 Re:

2015-05-23 09:36

#31: -  

 Komentar je zaista super!!!Svaka čast.......

laki

#39

2015-05-23 11:10

Ovo je na zalost postala drzava u privatnom vlasnistvu raznih mafijaskih struktura gde im komunalno teroristicka policija sluzi za uterivanje straha u narodu i ja uopste nisam iznenadjen da bi oni ikakvu odluku samog naroda prihvatili,tako da ovde nikad do promene doci nece bez motke po ledjima istih.


Gost

#40

2015-05-23 16:53

Zao mi je... jadni smo mi i bedni u ovoj nasoj Srbiji... :(
Dunja

#41

2015-05-23 17:36

>>>>>>>>>>>>Tu jedino pomaze motka ,a nikakve peticije.Tu bandu ne interesuje sta narod misli.


Gost

#42

2015-05-23 18:04

Na nasu zalost, ovde je misljenje gradjana samo bitno pred izbore. Tada ce da nas obasipaju obecanjima i da izgleda kao da smo im bitni. Hvala Vam na trudu. Siguran sam da su vlasti dobro upoznate sa peticijom, ma koliko je ignorisali. Puno pozdrava i sve najbolje. Kad tad ce i ovi otici sa vlasti. Problem je sto Srbija nema vise koga da bira. Sve smo ih izvrteli.

Gost

#43

2015-05-23 18:08

Pretpostavio sam da ce ovako nesto da se desi ne moze se zasada bar sa korumpiranom stokom izaci na kraj putem peticija


Gost

#44

2015-05-23 20:06

Hvala Tebi od srca.
Miki

Gost

#45

2015-05-23 21:18

Licno mislim da od ovog posla nema nista al ajde pokusali smo... ima jos nacina ali otom potom...

Gost

#46

2015-05-23 22:26

Ja kazem da ustanemo protiv njih, da ih udarimo gde najvise boli, da ih skinemo s vlasti!

Gost

#47

2015-05-24 08:50

kako da se resimo ovog fasizma

 


Gost

#48 Re:

2015-05-24 09:52

#1: -  Bravo za komentar !

 


Gost

#49

2015-05-24 10:24

policajca,,,cesto u radno vreme sede po kaficima i intrvenisu iz kafa ne a kazne se pisu selektivno da nebi nekog iz gradske vlasti ostetili...to mi placamo i izzdrzavamo...da bi napisali gradjaninu komunalvi udu u grupi obicno dva i tri lica cesto i po dva auta sa 7 ljudi posto nemaju ovlascenja vode sa sobom nadlazbne inspektore koje gradjani takodje finansiraju(saobracajni ,komunalni,gradjevinski,ugostiteljski,,,)pa radi licne bezbednosto vode sa sabom intrventntnu jedinicu policije a da bi zaustavlajli takiste i vozila vode saobracajn

Gost

#50

2015-05-24 10:52

Pa opozicione stranke su napravile ovu policiju a sad kada bi ukinuli ovi to bi bilo samo na njihovu stetu.. To je moj komentar i nista vise...