Zaštitimo Zemunski kej

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Zaštitimo Zemunski kej

KoMi

#101 Re: Re:

2016-05-22 14:15

#56: - Re:  

Kakve mržnje, pa taj brod je oličenje rada na crno, zimus je dnevno gostio po par desetina Sirijaca, svako jutro sam ih viđao kad izlaze sa broda (ako se sećate to je bilo zakonom zabranjeno). I sad je taj gazda odlučio da tako zarađeno da nekome u opštini i da se nacrta tu pod nosem svima, ne bi li uzeo još para. Sramota! Sproveo crevo preko ulice da snabdeva brod vodom od onog "dizajniranog" hotela!? Takav vid poslovanja je blam za Zemun, baš bih voleo da mi objasniš "koliko je to sve dobro"...

Pravi Zemunci bojkotuju!

 

 


Gost

#102

2016-05-23 19:50

Bespotrebno je komentarisati. Jednostavno mi je muka da izadjem na Kej znajuci da ono cudo od broda i dalje tu stoji. Uništava najlepsi deo Zemunskog keja, zaklanja pogled na Dunav, rasteruje labudove, zagađuje. .. Cak je dozvoljen i prolaz automobilima i vecim vozilima za snabdebanje do broda . SRAMOTA !
Sramota i za one koji ga jos uvek tu drže i sprečavaju njegovo uklanjanje!

Gost

#103

2016-06-09 11:29

Zelim, kao i vecina gradjana Zemuna a i Beograđana koji dolaze da uživaju na Zemunskom keju, da se on oslobodi svih splavova i nakaradnih objekata na vodi. Težimo tome da izlazimo na reke, da šetamo, vozimo bicikle, uzivamo u pogledu na reku, divnu prirodu, labudove, a sta vidimo? Sednemo na klupu i umesto svega toga vidimo neki objekat. Vrhunac svega je ovaj ogromni brod, zbog koga mi se uopste i ne izlazi na Zemunski kej. Postavljen na centralno mesto, jedino gde "puca pogled", pa zar je moguće da je baš tu morao da se postavi? Umesto da se održavaju stari restorani, koji su tradicija Zemuna, kao na primer 'Venecija', Oni pored njega postavljaju ovo cudo od broda, kome svakako tu nije mesto. Zelimo ponovo nas prostor, nas pogled i divne labudove umesto ove grdosije!
Pitanje je samo da li nas neko čuje i da li ikoga zanima išta sem licnog intetesa !?
galenika 84

#104 Re:

2016-06-25 15:34

#8: -  

 Jebo ti Vucic mater u picku botovsku