PETICIJA ZA HITNO REŠAVANJE PROBLEMA PASA LUTALICA U NEGOTINU


Gost

#26

2016-05-02 09:20

Zivela sam ranije u Negotinu - zao mi je sto vidim da se stanje sto se tice pasa lutalica nimalo nije popravilo!

Gost

#27 Re:

2016-05-06 12:41

3#1: -  

 Bravo!

 


Gost

#28 Re:

2016-05-06 12:44

#26: -  

 Nije se popravilo zato sto opstinske vlasti trpaju pare u svoje dzepove kao svuda po Srbiji!

Svakog vlasnika ciji je pas na ulici kazniti aa debelem novcanom kaznom i uvesti sterilizacije inkastracije svakom ko nije odgaivac!

A i sto se tice odgaivacnica ko zna kako je i to regulisano!

Evo,Loznica je puna retrivera,labradora cak i pincevi hodaju po gradu!

Treba nama mnogo godina da se osvestimo!

 


Gost

#29

2016-05-16 00:04

Volim zivotinje i hranim ih i usvajam i zelim da budu voljene i srecne a ne gladne i napacene i da se kote da bi bile ubijene od strane sintera i odredjenih gradjana koji ih truju i sakate a takodje gradjani koji imaju pse i macke ne vode racuna o njima vec njihove okote bacaju da uginu ili prezive na ulici ili ako imaju srece da se neko sazali pa ih spasi.Zbog generalne neodgovornosti i tretiranja zivotinja kao.da su objekti a ne ziva bica koja zive pored nas i sa nama i nasi su prijatelji koji nas vole ,i umesto da i mi njih volimo i pomazemo im ,mi ih ubijamo i krivimo za posledice kao sto su napadi i ujedi ljudi i dece.....a to je posledica nase neodgovornosti a ne uzrok zbog kog ih treba sve poubijati.I ljudi zlostavljaju i nehumano se ponasaju prema svojim kucnim ljubimcima i a da ne pisem o tome kako se tek ponasaju prema zivotinjama kojima se hrane.Zbog sveukupnog uzasa koji se desava i zbog idealnog resanja koje je naravno efektno.i najlakse a to je bacanje zatrovane hrane svuda po gradu,mnogim odgovornim ljudima su ubijeni njihovi psi i macke za koje su oni brinuli,cuvali,negovali i voleli.Sam primer sam ja i moja porodica koja udomljavamo bacene macice i upravo su mi sve macke mrtve zahvaljujuci opstini ,gradjanima od kojih ima i onih koji su i folirali da bi dobili nesto para s obzirom da ljudi umiru od gladi u nasoj divnoj zemlji i nimalo me ne cudi sto ne mare ni za te zivotinjice koje nisu krive sto su tu rodjene gde ne postoje zakoni koji se odnose na odnos coveka prema njima.Oni su na nivou dece i oni nas vole i ne zasluzuju takav zivot i takvo oduzimanje zivota.Naravno da mi je zao i ljudi i dece nastradale ali kao sto sam i napisala-to je posledica a prpblemi se ne resavaju ubistvima jer nemate prava da im oduzimate zivot....zivotinje nisu nicije vlasnistvo vec su deo ove planete.A mi posto smo svesniji i inteligentniji trebamo pre svega sebe edukovati i promeniti i tako resiti probleme koje smo sami napravili.I hvala puno svima zbog kojih moje decice vise nema a koji su i meni i mojoj porodici i svakom ko ih je pomazio ulepsavali zivot i donosili smeh i lepa osecanja u ovim bednim i mracnim vremenima gde samo zloba i depresija ne manjkaju.I sav taj novac od odsteta je mogao da se iskoristi da se psi sterilisu i da im se napravi azil ali ne.....kod nas sve mora posledicno da se resava po najbrutalnijem postupku.HVALA PUNO!Oterali ste sve dobre ljude ,pobili sve zivotinje....ostali su stari i nesrecni ljudi.Evo vam sad grad pa zivite sami sa duhovima i mrzite se medjusobno i secajte se kako je nekada Negotin bio ziv i kulturan grad sa puno dece,omladine i kako su ljudi imali i poslove i plate i kako nije bilo ovolike crne hronike i ovakvih problema.
Negotinka

#30 Re:

2016-05-26 11:59

#10: -  

 Nazalost, istina je.. 


Gost

#31

2016-06-06 23:00

Zato sto ne moze da se prodje centrom grada normalno od tolikih pasa lutalica. Napadaju decu starije osobe, ucinite nesto povodom toga molim vas.