Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

sasapg

#151 Re:

2015-08-09 23:10

#19: -  

 napisi iskreno svoje prezime :)


Gost

#152

2015-08-09 23:12

Crna Gora je suverena drzava i njene gradjane treba smatrati kao i sve ostale strance.Priznali su kosovo kao suverenu drzavu.
IMAJU MILOGORCI SVOJU ALBANSKU BRACU!

#153 POJEDINA CRNOGORSKA PLEMENA VODE DIREKTNO POREKLO OD ALBANACA POPUT VASOJEVICA I KRASICA ITD

2015-08-09 23:17

POJEDINA CRNOGORSKA PLEMENA VODE DIREKTNO POREKLO OD ALBANACA POPUT VASOJEVICA I KRASICA ITD

CAK I TAJ OBICAJ OKO KRVNE OSVETE IM JE IDENTICAN! OVI SADASNJI MILOGORCI NAKLONJENI VATIKANU PREZIRU PRAVOSLAVCE! A NIKO DA SE ZAPITA KAKO TO DA VATIKANSKI KAPA NA GLAVI NOSI BELU KAPU  TAKOZVANO KECE TRADICIONALNU ALBANSKU KAPU NITI RAZMISLJA O TOME ZASTO JE IMBRAHIM RUGOVA UMRO POKATOLICEN KAO KATOLIK PETAR! CILJ JE STVARANJE VELIKE ALBANIJE A MILO IM BRATSKI POMAZE! 

Slobodna Srbija

#154

2015-08-09 23:20

Svaka cast autoru peticije! Svaka cast! Necu komentarisati temu jer mislim da nema potrebe i da svi sve znamo. Ovakve akcije daju mi nadu da ce moja Srbija, MOJA DECA imati bolju buducnost jer dosli smo do dna. Ne obazirite se na parazite koji ce provocirati na razne nacine i praviti se nevini jer su navikli da parazitiraju, to im je u krvi.

PGman

#155

2015-08-09 23:41

#153 definitivno pobijedio.

Pa sunce moje 500 godina smo bili slobodni za razliku od vas. Moju cukun-babu  ni jedan turcin nije uzimao na probu prvu bracnu noc :)

Zahvalite crnogorcima na dobrim genima sto vam dodosmo ,inace bi ste bili blizi gradji rumuna :)


Gost

#156

2015-08-10 00:16

referendum 2006...
RADE PROTIV INTERESA SRBIJE

#157 I VLADIMIR VUKCEVIC JE CRNOGORAC I PISE OPTUZNICE PROTIV SRBA A PREKO LETA OBILAZI SVOJU RODBINU NA

2015-08-10 00:19

I VLADIMIR VUKCEVIC JE CRNOGORAC I PISE OPTUZNICE PROTIV SRBA A PREKO LETA OBILAZI SVOJU RODBINU NA CRNOGORSKOM PRIMORJU
VLADIMIR VUKCEVIC CRNOGORAC VLADIMIR BEBA POPOVIC CRNOGORAC NATA MESAROVIC CRNOGORKA VLADIMIR BOZOVIC CRNOGORAC SLAVKO JEKNIC GUSLAR CRNOGORAC RODOLJUB MILOVIC CRNOGORAC DANICA DRASKOVIC CRNOGORKA  I PODUZI SPISAK CRNOGORACA KOJE HITNO TREBA STRPATI IZA RESETAKA! OVI STRANI DRZAVLJANI I PROTIVNICI SRBIJE OHRABRUJU VEHABIJE ALBANCE KATOLIKE MUFTIJE ALIJE I BALIJE DA RASKOMADAJU SRBIJU KAO STO SU PRVI PRIZNALI NEZAVISNO KOSOVO? STO CRNOGORAC VUKCEVIC NE OSUDI IZJAVU SMRDLJIVOG ZUBARA I VEHABIJSKE IKONE ZUKORLICEVE LEVE I DESNE SISE SULJO TO JEST UGLJANINA CIJEG JE DJEDA SRBIN NAPRAVIO AL SE ON POTURCIO NAZIVAJUCI I NERODJENU SRPSKU DECU GENOCIDNIMA! SRBI MOTKE U SAKE U NAJURITE OVE CRNOGORSKE PARAZITE SA SVIH FUNKCIJA!
 
SVAKA NJIHOVA IZJAVA I POTEZI KOJE VUKU GOVORE DA RADE ZA ZAPAD I KRVAVE AMERICKE DOLARE UMOCENE U NEVINU SRPSKU KRV! OVO JE UJEDNO I DOKAZ DA SU IZVRSILI PUC U SRBIJI DA BI OMOGUCILI AMERICKIM PULENIMA POPUT ALBANACA I MUSLIMANA IZ TUZLE GDE SE NALAZI I CENTAR ZA PRISLUSKIVANJE ZAPADNJAKA  DA POROBE I POKATOLICE I UNISTE SRBIJU A PRI TOM DEMONTIRAJU SRBIJANSKE SLUZBE BEZBEDNOSTI ! PUSTITE LEGIJU NEVINOG COVEKA NA SLOBODU! ON JE SRBIN PRAVOSLAVAC RODOLJUB BRAT MU JE IGUMAN PRAVOSLAVNOG MANASTIRA A OTAC VOJNO LICE! VUKCEVIC MILOGORAC SLUSA SAMO ZELENE AMERICKE NOVCANICE KAO I DRASKOVIC KOGA FINANSIRA NARKO - MAFIJA! A SEF MU OBEZBEDJENJA NELE SUVAJZDZIC NARKO DILER! PROTERATI CRNOGORCE BEZBOZNIKE KOJI NE PRIZNAJU SRPSKU PRAVOSLAVNU CRKVU!
 
KOJI SU DOBILI NOVAC DA SRBIJU POROBE ZA POTREBE AMERIKANACA I KATOLIKA:
 
NE BUDITE NAIVNI JEDAN OD ONIH KOJI JE TRAZIO DA SE BOMBARDUJE SRBIJA JE I SAHISTA GARI KASPAROV! E TAJ GARI KASPAROV JE UZEO HRVATSKO DRZAVLJANSTVO A STA MISLITE STO!
 
DIZ TE SE SRBI!
 
STA MISLITE STO SU BAS MUSLIMANSKI ROMI IZ SABACKE MALE ZAPUTILI SE PUT SREBRENICE ZBOG " NAVODNOG" GENOCIDA KOGA NIJE BILO I TO ISTI ONI RASPEVANI MUSLIMANSKI ROMI KOJI SE KITE TUDJIM PERJEM I POZNATI SU KAO KRADLJIVCI TUDJE INTELEKTUALNE SVOJINE ALI I DILERI DROGOM, SNABDEVAJU POLA ESTRADE DOK METANISU PO SABACKOJ MAHALI I OKOLNOM MAJURU ITD ITD BLIZE POZNATO ONOM KOME TREBA........., E BAS TAKVI MEDJU KOJIMA IMA POTOMAKA IZ NEKADASNJIH CIRKUSA I MOTORISTA - VOZACA SMRTI IMAJU KONTAKTE I SA VEHABIJAMA I CLANOVI SU I FINANSIJERI SPO! A MUSLIMANI NISU NIKAD VOLELI SRBE! ZA UGLJANINA JE CUDNO STO DAJE TAKVE IZJAVE JER SU MU PRADJEDOVI SRBI I U PITANJU JE POTURICA, ALI OVI MUSLIMANSKI ROMI BEZ IKAKVOG VREDJANJA IMAJU PREVISE MELANINA POD KOZOM DA BI BILI SRBI POREKLOM, SRBI SU BELOPUTA NACIJA !!!! A SVI TI KOJI OPTUZUJU SRBE DA SU GENOCIDNI NAJCESCE SU CLANOVI SRPSKOG POKRETA OBNOVE!
 
PRVO POCISTITE GUSLARE IZ SRBIJANSKE POLICIJE E ONDA NI ZUBAR SULJO UGLJANIN KOME ZAUDARA IZ USTA NECE IMATI MUDA DA KAZE TO STO JE REKAO! 
 
CELE KULA I DRAGINAC NEK VAM KAZU KO JE GENOCIDAN!
 

 

CRNOGORCI IZ KOTORA PROSLAVLJALI OLUJU U KOJOJ SU STRADALI SRBI!

#158 CRNOGORCI IZ KOTORA PROSLAVLJALI OLUJU ETO VAM VASIH MILOGORACA RANI PSA DA TE UJEDE 1

2015-08-10 00:32

CRNOGORCI IZ KOTORA PROSLAVLJALI OLUJU ETO VAM VASIH MILOGORACA RANI PSA DA TE UJEDE

Dobrilo

#159 Crnogorci iz Kotora proslavljali Oluju kad su stradali Srbi prognani ubijani proterani sa vekovnih 2

2015-08-10 00:34

Crnogorci iz Kotora proslavljali Oluju kad su stradali Srbi prognani ubijani proterani sa vekovnih 2


Gost

#160

2015-08-10 00:53

Потписао сам ову петицију јер МОРАЛА је да буде потписана. Не због ,,ископаног ,другог ока'у глави", не због вишедеценијског помагања и несебичног давања ,,за развој и опоравак Црне горе" ... него због третмана Срба у Црној гори, односа према Србији, пребијања и малтретирања наших туриста, препрека Србима за рад у Црној гори... ... и зато што су иностранство и тако и треба да буде. Однос према Црногорцима стриктно као према страним држављанима и другој нацији што су одвајкада и желели да буду када су се одрекли своје суштине, четири оцила на капи, Његошеве Посвете праху оца Србије. Јесте - због реваншизма потписујем али са јаловом надом да од тога ишта може да буде.

Бојан М. Ђукић

#161 Re: I VLADIMIR VUKCEVIC JE CRNOGORAC I PISE OPTUZNICE PROTIV SRBA A PREKO LETA OBILAZI SVOJU RODBIN

2015-08-10 00:57

SRBI UMIRU OD GLADI A OD CIJIH PARA OVI ZIVE?

#162 KRIMINALNA RODBINA DANICE DRASKOVIC CRNOGORKE ZLOSTAVLJALA RADNIKE HOTELA SLAVIJA!

2015-08-10 01:14

ODUZETI DRASKOVICIMA NELEGALNO STECENU IMOVINU JER SU MNOGE PORODICE NJIHOVI KRIMINALCI PRVENSTVENO NARKO MAFIJA ZAVILI U CRNO! OVA BEZBOZNICA  ODLAZILA JE NA POKLONJENJE PAPI U VATIKAN! ZAJEDNO SA LAZNIM CETNIKOM VUKOM DRASKOVICEM KATOLICI SRBE U SARADNJI SA VLADIKOM SABACKIM LAVRENTIJEM ZIVKOM TRIFUNOVICEM U CIJEM SE VLADICANSKOM DVORU I NALAZI PREDSTAVNISTVO STRANKE SPO U SAPCU ; A LAVRENTIJE JE POZNATI PEDOFIL EKUMENISTA I NEMACKI SPIJUN KOD KOGA VEC OD 1993 ZIVI SIBILA FON LER UNUKA GENERALA LERA KOJI JE BOMBARDOVAO SRBIJU POD IMENOM JOVANA A NAJBLIZI MU JE RODJAK POP VLADA ZECEVIC KOJI JE BIO MINISTAR POLICIJE I 1945 godine  ZABRANIO ZA 250 000 HILJADA SRBA TRAJNO POVRATAK NA KOSOVO I METOHIJU PO NALOGU TITA! A OTAC VUKA DRASKOVICA VIDAK PARTIZANSKI KOMANDANT NAREDIO JE DA SE STRELJA 25 000 NEVINE SRPSKE DECE U KRAGUJEVCU I NA MILJEVINI! E NAIVNI SRBI .....  FINANSIJERI SPO SU NARKO DILERI .

Mila

#163

2015-08-10 01:52

Izgleda da je ovde reč o zabuni jer Srbija priznaje dvojno državljanstvo (dok Crna Gora ne). Crnogorci koji studiraju kod nas, i ako su dvojni državljani, imaju prava da studiraju po istim uslovima kao i mi iz Srbije pa se ne može govoriti o 'povlašćenim uslovima studiranja'.


Gost

#164

2015-08-10 01:53

Potpisao sam ovu peticiju zato sto mislim da prema ljudima iz Crne Gore treba postupati isto kako i oni postupaju prema nama, tj ljudima iz Srbije. Neka studiraju u svojoj drzavi, po njihovim uslovima. U Srbiji ih treba tretirati kao strane drzavljane, ako hoce u Srbiji da studiraju neka studije plate po cenovniku za strane drzavljane jer oni to zapravo jesu. Bio je referendum koliko me pamet sluzi.

Gost

#165

2015-08-10 02:06

Potpisao sam yato što je peticija u potpunosti opravdana, čak šta više odavno je trebalo da se pretoči u zakon ili uredbu i da se donese u skupštini. Crnogorci bespotrebno zauzimaju mesta srskoj omladini kako na budžetu tako i u domovima. Njihovi bližnji su glasali za nezavisnu Crnu Goru, pa s obzirom na to neka studiraju tamo.

Druga je stvar to što su mknogi crnogorci na visokim javnim funkcijama u Srbiji...
CRNOGORCIMA JE PAPA BOG! A NJEGOSA PLJUJU JER JE SRBIN!

#166 POKATOLICENI ALBANCI SA KOSOVA I NJIHOVA BRACA CRNOGORCI ZAJEDNO RADE PROTIV INTERESA SRBIJE!

2015-08-10 02:13

CRNOGORCI SA ALBANCIMA STVARAJU VELIKU ALBANIJU! A U SRBIJI SU IZVRSILI DRZAVNI UDAR PREVLAST I PUC! DA BI OMOGUCILI ZAPADNJACIMA DA POKORE I POROBE SRBIJU KOJU SU OPUSTOSILI MILOGORCI  SVE SAMI KRIMINALCI I PREVARANTI!

KOJE SU TO BUDALE! ZABRANILI CIRILICU U CRNOJ GORI A TRAZE " CRNOGORSKI" U SRBIJI! TITO IH J.....

#167 ZABRANILI CIRILICU I NAZVALI JE OKUPATORSKIM PISMOM U CRNOJ GORI A TRAZE CRNOGORSKO PISMO U SRBIJI

2015-08-10 03:04

ZABRANILI CIRILICU I NAZVALI JE OKUPATORSKIM PISMOM U CRNOJ GORI A TRAZE CRNOGORSKO PISMO U SRBIJI KO JE OVDE LUD ? DAS PRST HOCE CELU SAKU!

BUDITE SE SRBI NE MOZE NJIH DESET GRLATIH BEZVREDNIH GALAMDZIJA BUNDZIJA I  BUKACA LEZLEBOVICA DA KONTROLISE STOTINE HILJADA SRBA!

A I TO STO SU NA FUNKCIJAMA OVA SAKA JADA PRODATA ZA SAKU DOLARA MORACE POSLE SVEGA DA OBJASNI STA RADI TU I KAKO JE DOSLA DO TE FUNKCIJE! BAVECI SE SPIJUNIRANJEM ZA STRANE OBAVESTAJNE CENTRE! JESU PRIZNALI NEZAVISNO KOSOVO? JESU! SUTRA CE PRIZNATI I VOJVODINU I SANDZAK I SA ALBANCIMA PRAVICE VELIKU ALBANIJU U SRED BEOGRADA!  PROCITAJTE DESET CRNOGORSKIH ZAPOVESTI I BICE VAM JASNO SA KAKVIM LENJIVCIMA IMAMO POSLA! OTIMAJU NAM ZALOGAJ IZ USTA! U SRBIJI NA FUNKCIJAMA TREBA DA  BUDU SRBI A NE OVI KOJI SU PRIZNAVANJEM KOSOVA ZABILI SRBIJI NOZ U LEDJA!

PROTERATI GUSLARE SA FUNKCIJA IMAMO SPOSOBNE SRBE!

#168 A EVO KAKVU DOBRODOSLICU UPUCUJU SRBIMA CRNOGORSKI NOVINARI : SRBI SELITE SE IZ CRNE GORE!

2015-08-10 03:09

A EVO KAKVU DOBRODOSLICU UPUCUJU SRBIMA CRNOGORSKI NOVINARI : SRBI SELITE SE IZ CRNE GORE!

.

Славица Јовановић новинар и књижевник

#169 Порука новинарке Славице Јовановић испред зграде Владе Републике Србије у Београду

2015-08-10 04:25







Порука новинарке Славице Јовановић испред зграде Владе Републике Србије у Београду : Милораде Вељовићу поднеси оставку !


Последњих неколико дана пријатељи , познаници , колеге итд засипају ме порукама и питањима везаним за штрајк глађу испред зграде Владе Републике Србије у Београду , свим силама ме одвраћајући од штрајка да не бих здравље доводила у опасност и угрозила .

Наиме, штрајк глађу како је и најављено због организованог прогона којем сам била изложена од странке Српског Покрета Обнове и њихове мафије , њихових Милогораца и њиховог шпијунског Муслиманског лобија из Тузле и то међународног шпијунског центра западњака , за које из петних жила највише запиње Вук Драшковић ,најпознатија жена у  црном (  а главна брката жена и пљувачица Срба међу тим несрећним мушкарцима заробљеним у мушком телу је рођена Никшикћанка ), највероватније одрађујући зелене новчанице , те сам се због организованог прогона ове групе криминалаца из СПО коју финансира нарко- мафија , најчешће у трајању од чак 25 година само због тога што сам Православка , Српкиња , Родољуб и Равногорка , те сам и од Руске Амбасаде у Београду затражила азил.

Како не би било недоумице око наведеног штрајка да ли штрајкујем или не штрајкујем , да ми се није нешто десилои слично  обавештавам јавност и своје пријатеље следеће :

Обавештавам пријатеље да ме нико није хапсио , цензурисао , покушао да спречи и слично у вези најављеног штрајка , да сам имала дозволу за штрајк глађу испред Зграде Владе Републике Србије у Београду због прогона који сам доживела од Српског Покрета Обнове и корумпиране " милогорске "  полиције коју треба најурити из Србије , да сам разговарала са шефом обезбеђења зграде Владе , да су љубазни , коректни , да апсолутно испред зграде Владе ни увече 20. 07. 2015 . године  нити сутрадан  21. 07. 2015 године  нисам приметила никакву цензуру , блокаду или евентуалну претњу , несавесност у вршењу службе или повреду дужности и нико ми није нити забранио штрајк, нити покушао да ми науди са те стране , јер је тај штрајк био одобрен!

 

Међутим , пријатељи , сарадници и колеге су ме замолиле да не угрожавам своје здравље , изразили забринутост због моје одлуке о штрајку и молили ме да то не чиним , јер постоје и други начини да кривци одговарају за своја кривична дела .

Напомињем да сам у рукама имала натпис са поруком Директору Полиције Милораду Вељовићу који је до грла уплетен у криминал са "милогорском - полицијском мафијом , кртицама Запада"   : Вељовићу поднеси оставку .

Подсећања ради  против овог криминалца у полицији раније сам покренула петицију да што пре поднесе оставку , јер док је ту милогорски криминалци у србијанској полицији коло воде , а први су признали Независно Косово .


Не изненади ме ни када ми испред зграде Владе Србије приђе Црногорац родом из Берана , а радно му место у згради Владе Србије , отуд је излетео  што само подврђује да је Србија окупирана и да њом владају странци !

Црногорци су страни држављани и радили су против интереса Србије!  А у Србији  Домаћин треба да буде Србин , ни Милогорац , ни муфтија , ни Шиптар , ни Алија , ни Католик , већ искључиво Србин, Родољуб Православац , Равногорац .

Ал ме " излетање " Црногорца на радном месту у Србији и то у згради Владе  подсети и подстакну на размишљање колико су Срби лаковеран народ .  Подсети ме то на искључене камере у време убиства  Зорана Ђинђића  и то у време кад и у најобичнијој сеоској продавници на неком брду , где се налази само кафа, шећер и гајба пива налазе камере и видео- надзор , сеоске продавнице на врх брда имале камере, а пази сад камере на Згради Владе Републике Србије у Београду " случајно ли" у време атентата на Зорана Ђинђића нису функционисале , ко ли их само искључи ?! Девет година прође од кад Црна Гора није у Савезу са Србијом , а прође подоста и од кад Зоран Ђинђић душу испусти .  Исти тај Зоран Ђинђић био је у сукобу са Вуком Драшковићем а извори тврде да је хтео да шаље и Војску на Косово ....  Након атентата експресно је један Црногорац Владимир Беба Поповић  РТС - е доставио фотографије и списак од наручиоца до извршитеља , списак свих осумњених , а  Беба је био саветник и Зорану Ђинђићу и Милу Ђукановићу ( како је саветовао Ђинђића, тако је овај и прошао ) а сад кад се понеко и лично увери где све има Црногораца , највероватније америчких кртица и звечки све је јасно као дан . И ко је то искључио камере и ко је то изнутра радио итд . Лаковерни Срби  мирољубиви и поштени, веровали су непоштеним Црногорцима ( где спадају Вук  и Даница Драшковић ) а заузврат Црногорци су им забили нож у леђа . Ништа не чуди , кад се узме у обзир  да су се и рођеног Његоша одрекли , да су први признали Независно Косово, да не признају Српску Православну Цркву , да хапше православне свештенике , Мило Дуванкеса Гаврила Принципа назва терористом, ћирилицу окупационим писмом , Тачија и Раму за почасне грађане Улциња , из Будве склонише натпис на коме пише да су Срби ослободиоци Будве , а Филип Вујановић јавно поручи  : Срби да признају Геноцид у Сребреници , Срби су геноцидни .  Док Црногорац  Вукчевић  ем се сумњичи за шпијунажу у корист Америке , ем пише оптужнице против Срба , а и хапшење србског генерала Борислава Ђукића у Тивту  21. 07 . 2015 године иде у прилог томе колико су Црногорци пријатељи Србима  и да су у питању одувек биле гује у недрима . Док милогорски зет и "Будванац " Вук  Драшковић  поручује угледајте се на Мила Ђукановића ! А за неупућене полицију  Црне  Горе  ведри , облачи , пресвлачи и обучава Запад још од 1996 године . Њихови војници вежбају раме уз раме са НАТО војницима који су бомбардовали Србију и убијали српску децу , док Мило Ђукановић о протеривању Срба и србских свештеника случај Велибора Џонића каже : Мрзимо великосрпски национализам , док му очигледно великоалбански ни најмање не смета .

А Даница Драшковић је Црногорка . Заједно са Вуком ишла је на поклоњење Папи у Ватикан , иду често на молитвени доручак где продају веру вечеру и Срби још увек верују овим страним држављанима , Вуку Драшковићу чија је странка странка криминалаца СПО , нарко  -дилера итд

 

Доказ да нико није спречавао  новинарку Славицу Јовановић у вези најављеног штрајка глађу испред Зграде Владе Републике Србије у Београду , нити јој претио


У Србији је најуносније бити Црногорац са радним местом по могућности у Србији и са квалификацијама врхунског доушника страних обавештајних служби , бити кртица, професионална нарикача ( обичај у Црној Гори где се после нечије смрти на сахранама ангажују професионалне нарикаче ) бити гуслар , а при то гудити по стидним длакама Тачија и Мила и Трулог Запада , бити дуванкеса , бити шарићевац , а најисплатљивије бити шпијун било чији . Тако да што се тиче подлих , љигавих , непоштених Црногораца без образа и части све је јасно . Јасно је и што рођена Никшикћанка жена у црном исто као и Драшковић србе назива Геноциднима .

Тера их да признају да су оно што никад нису били . Да они који су жртве , од којих су кроз историју правили вековне Ћеле- Куле , за коју је Запад одувек спремао гиљотину као и другим часним народима , постану наводно насилници , а Срби су заправо мирољубив и истинољубив народ , како заправо и поручује својим Православљем : Мир Божји - Христос се роди !

А зна се ко не воли Православље .

Али овде пресудну улогу су одиграли криминалци , иду ти шверцерско дувански - нарко канали умреженим путањама , има нарко дилера и у Црној Гори и у Тузли  и на Косову .

Али испред свих тих мафија смелим кораком предњачи шпијунска .

Питање је после толико добијених шамара од Црногораца који Србима би наживо да изваде очи , кад ће Срби да схвате да им исти ти Милогорци раде о глави .

Треба да се постави и питање ,  одкуд толико Црногораца у Србијанским службама Безбедности , полицији , итд а зна се да су кртице Запада . Зашто се што хитније не преиспита улога Црногораца у подривању Србије који из свега наведеног доста тога су учинили да Србију онеспособе, постављујући своје америчке кадрове у све структуре . Ало, бре , ово је земља Србија и они су страни држављани као и Милогорка Даница Драшковић . Ни један Црногорац ма колико кукао  и гудио уз гусле и писао о кодексима части (а пише их човек без части)  после свега не може да буде на руководећем месту нити у полицији нити у  некој другој служби . Шпијун једном шпијун увек ! Нек иду у Црну Гору у Никшић и нек тамо чувају козе . Црногорци немају права да нарушавају територијални интегритет државе чији нису држављани : И зато и цвета криминал јер га предводе Црногорци , зато је и дошло време да се Црногорцима пожели срећан пут , јер не воле Православце . У Србији на руководећим местима треба да буду одговорни и часни Срби , а не странци  и не мафија Вука и Данице Драшковић , због које сам просла несвакидашњу тортуру , јер у сваком моменту сам спремна да скресем у лице сваком Милогорцу који ће за лиску дувана да прода рођеног оца а за ниску земљу , да су најобичније америчке кртице и шпијуни на платном списку мафије .


То је било уместо образложења и да не одуговлачим даље , захваљујем се свима који су ме подржавали , храбрили и били забринути да ми се нешто непредвиђено не деси,  али највише мојим пријатељима , сарадницима и колегама ,који су својим саветима  ипак успели да ме на време убеде да не угрожавам своје здравље због будала . Захваљујем се Миши Вацићу , Дејану Лучићу , Душану Нонковићу уреднику Гласа Дијаспоре , Радовану Б. Милићу уреднику Трагова  , Душану Рмушу , Драгану Косановићу , Далибору Дрекићу , Драгану Станојевићу , Марјану Манићу Председнику Равногорског Покрета Београдски регион и свим другим мојим драгим Србима који су од почетка уз мене .


Захваљујем се и онима који су ми изашли у сусрет у вези најављеног штрајка и онима из Управе Полиције  града Београда  за јавни ред и мир господину Пјановићу што је имао стрпљења итд .

 

Такође , обавештавам јавност да сам жива и здрава да нећу одустати и како рече мој пријатељ Матија Бећковић : Ћераћемо се још .....

Овај текст завршавам слоганом односно поруком Милораду Вељовићу : Вељовићу поднеси оставку и сви ће Данини Милогорци и шпијуни Запада и криминалаца отићи с тобом ил у материну ил на робију . Ти их кријеш а они подривају Србију , силују Српкиње , подводе и туку новинаре . Захваљујем се и својим колегама новинарима који су извештавали о  актуелностима , да издвојим Васељенску итд .


Још једном за оне који су се распитивали, жива сам и здрава и тераћу до Судњег дана све оне криминалце и шпијуне Вука Драшковића који су наудили не само мени него и многобројним  часним Православним Србима .


Славица Јовановић новинар и књижевник  


 


 



 


Gost

#171 Re: Re: Порука новинарке Славице Јовановић испред зграде Владе Републике Србије у Београду

2015-08-10 04:41


Gost

#172 Re: Re: Re: Порука новинарке Славице Јовановић испред зграде Владе Републике Србије у Београду

2015-08-10 04:44

PRAVDOM PROTIV NEPRAVDE

#173 Penzioneri u Srbiji umiru od gladi i nemogucnosti da kupe lekove, odkud Crnogorki Danici pare

2015-08-10 05:13

Bakica iz Valjeva nema ni za hleb njena vrsnjakinja Danica Draskovic Crnogorka ima sasvim dovoljno da se tim parama snabdeju sve harodne kuhinje, ko joj je to omogucio? Ispitati poreklo imovine Milogoraca Draskovica i njihove rodbine i sve zapleniti i podeliti sirotinji.

 


Gost

#174 HOR ZELENIH NOVCANICA

2015-08-10 05:26

HOR ZELENIH NOVCANICA


Gost

#175

2015-08-10 05:44

Jednostavno,cist racun duga ljubav,njima njihivo nama nase