Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Srbija

#2051 Re:

2015-08-12 10:45


Gost

#2052

2015-08-12 10:45

MI TREBAMO DA SKOLUJEMO SVOJU A NE TUDJU DECU
CRNOGORCI PROTERUJU SRBE BEZ BORAVISNE VIZE

#2053 A KAKO TO DA CRNOGORCI PROTERUJU SRBE SEZONSKE RADNIKE SA PLANTAZA AKO NEMAJU BORAVISNU I RADNU DOZV

2015-08-12 10:49

A KAKO TO DA CRNOGORCI PROTERUJU SRBE SEZONSKE RADNIKE SA PLANTAZA AKO NEMAJU BORAVISNU I RADNU DOZVOLE  AUTOR PETICIJE JE POTPUNO U PRAVU POSTUJMO SVOJE DRZAVLJANE 

stoko crnogorska

#2054 Re: igalo

2015-08-12 10:50

#10: igalo -  

 izvini nepismena retardirana budalo, crnogorski jezik nigde zvanicno nije priznat monkey


Gost

#2055

2015-08-12 10:50

Srbija Srbima!

Gost

#2056

2015-08-12 10:56

zato sto je potpuno besmisleno da izdrzavamo crnogorske studente

Gost

#2057

2015-08-12 10:58

nema raloga da student iz CG studira o trosku roditelja iz Srbije, cije dete ce biti samofinansirajuci student, jer je Crnogorac zauzeo sva budzetska mesta. Ukinite odmah to.
IDI U SVOJU BEZBOZNICKU ZEMLJU!

#2058 Re:

2015-08-12 11:03

#2023: -  

 UPRAVO SAM POTPISAO PETICIJU GDE SE TRAZI PROTERIVANJE CRNOGORACA SA SVIH FUNKCIJA U SRBIJI A NA ISTA MESTA POSTAVLHJANJA SRBA  SRBIJA NIJE DUZNA DA SKOLUJE STRANE DRZAVLJANE KOJI SU PRIZNAVANJEM NEZAVISNOG KOSOVA RADILI ZA NEPRIJATELJE SRBIJE

SUTRA CE TI ISTI DA PLJUJU PO SRBIJI I DA JE NAZIVAJU SPLACINAMA

NEMA VISE BRATSTVA I JEDINSTVA

NAUCILI CRNOGORCI DA PROSJACE OCE LEBA BEZ MOTIKE

ZA NJIH SU ROMI GOSPODA

A SVE NJIHOVE DIPLOME TREBA ISPITATI JER SE UVELIKO PRICA DA IZVESNI CRNOGORSKI PROFESORI 

NAMERNO OBARAJU SRBE A POKLANJAJU OCENE SVOJOJ CRNOGORSKOJ RODBINI

NA PRODAJI LAZNIH DIPLOMA SU SE OBOGATILI

PROFESOR MIROLJUB MERDOVIC CRNOGORAC  KOJI RADI U SAPCU U TEHNICKOJ SKOLI SUMNJICEN JE VISE PUTA ZA IZDAVANJE LAZNIH DIPLOMA CRNOGORCIMA I SVIMA KOJI SU SPREMNI DA PLATE!

CRNOGORCI KUPUJU DIPLOME OD SVOJIH RODJAKA PROFESORA

I NESPOSOBNI SU ZA RAD!

PARAZITI KRPELJI I TRUTOVI OTIMA MI ZEMLJU I OKUPIRA SA ALBANCIMA U SARADNJI 

TACI I RAMA POCASNI GRADJANI ULCINJA

AUTOR OVOG TEKSTA MORA DA JE NEKI STRASNI PUSILAC IZ MILOGORSKOG PLEMENA MILA DUVANKESE ZVANOG POPUSILI!


Gost

#2059

2015-08-12 11:12

Црногорски студенти заузимају места студентима из Србије у Србији! Хтели су посебну државу, нека студирају као страни студенти. Доста је више било!


Gost

#2060

2015-08-12 11:12

Svi koji dolaze iz druge drzave treba da placaju fakultet

Gost

#2061

2015-08-12 11:17

Eto vam srbi iz crne gore sto vam srbijanci misle.

Pa veci  im je problem vase 1000 djece nego 150 000 muslimana azilanata sto ime je doslo ove godine

Pa vi srbujte hahaahaahaah

STOP MNE

#2062 Re:

2015-08-12 11:17

#1945: -  

 Samo 300 novih??? PA SKOLUJTE IH VI!!! To su vasa deca. Iskreno se nadam da cemo poceti uskoro da vas proterujemo ne samo sa fakulteta, nego i sa radnih mesta. Kao sto vi to radite sa srpskim radnicima.  Dobrodosli ste samo kao stranci i nikako drugacije. 


Gost

#2063

2015-08-12 11:19

Zatosto placamo i sta treba i sta ne treba. Ako imaju svoju drzavu neka se upisuju kao strani drzavljani i neka shodno tome i placaju. Zasto bi mi kroz porez izdvajali za strane drzavljane???
STOP MNE

#2064 Re:

2015-08-12 11:20

#2004: -  

 Pogresno. Ko god nema srpsko drzavaljanstvo  je stranac, a moze da se izjasnjava kako hoce.

Ness

#2065 ево вести али на енглеском, нашима није дозвољено ни да рмбаче на +40 и беру грожђе на плантажама

2015-08-12 11:20


Gost

#2066

2015-08-12 11:21

Kul, ja sam za. Al zasto samo studentima iz Crne Gore? Ima tu u studenata iz RS i BiH. Nemojmo sad da biramo. Svi oni sisaju budzet koji ne punje njihovi roditelji nego da mi punimo. I vrhunac imbecilnosti je kad se bune sto mi ne zelimo da im placamo skolu, sto sisaju nasu kasu a svoju ne diraju. Cime su oni zaduzili svakog poreskog obveznika Srbije? Pa jebem mu sve, ima li to smisla?! Mada jedna istina opstaje... Nameti drzave su veliki samo onom koji ih placa.
aleha

#2067 Re:

2015-08-12 11:25

#2023: -  

 Evo i ja zavrsavam fakultet, i dok sam bio u domu (ziveo 5godina u razlicitim domovima) 3 godine upravnici su mi bili Crnogorci, i uvek je bilo 20% Crnogoraca u svakom domu koji su ziveli po budzetskoj ceni a nisu ni bili na listi za dom. Vec im je upravnik sredjvao sobe, pored toga ni jedan Srbin nije bio redar u domu ( redari dobijaju platu za vrsenje duznosti)  i nas su uvek gledali sa visine i zajebavali nas. Dok su oni bili izuzeti od raznih prekrsaja. Mislim da to nije fer. Ja bih zabranio da Crnogorci dobijaju takva radna mesta koja mogu da koriste kako hoce...

Ne kazem da im treba zabraniti nacisto mogucnost studiranja na budzetu al treba ograniciti sve to i samo najbolji da dobiju privilegiju studiranja na budzetu kao sto je svugde u svetu. Ako si najbolji onda ti skola placa studiranje i to je to.


Gost

#2068

2015-08-12 11:27

Zato što je dosta Crnogoraca ovoj državi. Ako su želeli da budu u drugoj državi neka sad i budu u drugoj državi .
TOLIKO O CRNOGORSKOJ PAMETI

#2069 PROVERITI STO CRNOGORCI "TRCE" NA SRPSKE FAKULTETE PROVERITI KOLIKO IMA PROFESORA CRNOGORACA

2015-08-12 11:28

PROVERITI STO CRNOGORCI "TRCE" NA SRPSKE FAKULTETE PROVERITI KOLIKO IMA PROFESORA CRNOGORACA  NJIHOVE RODBINE  KOJA IM POKLANJA OCENE A NERETKO I DIPLOME

ISPITATI POREKLO PROFESORA I DEKANA NA SVIM SRPSKIM  FAKULTETIMA  VIDETI KOLIKO IMA CRNOGORACA 

I ETO VAM ODGOVORA KAKO CRNOGORCI DOBIJAJU OD SVOJIH RODJAKA DIPLOME  NA MUCKU KORUPCIJU NEPOTIZAM

CRNOGORCI KUPUJU DIPLOME DA SU PAMETNIJI NE BI DOLAZILI U ZEMLJU KOJU SU PRODALI SVOJOJ KRVOJ BEACI ALBANCIMA!

ISTRAZNI ORGANI SVE DA ISPITAJU KOLIKO CRNOGORSKIH PROFESORA KOLIKO CRNOGORSKIH STUDENATA I KO JE KOME U SRODSTVU

JER TE DIPLOME SU NELEGALNOO STECENE ILI KUPLJENE

ZATO I TRCI U SRBIJU DA JE OKUPIRA KOD SVOG RODJAKA CRNOGORCA JER NA KEMBRIDZU OKSVORDU ITD NIKAD NE BI PROSAO

CRNOGORCI SU ZATUCANI TO JEST PRIGLUPI AKO MISLE DA SRBI NISU UKAPIRALI DA SU IM ZABILI ALBANSKI NOZ U LEDJA


Gost

#2070

2015-08-12 11:29

Potrebno je da se ponašamo prema crnogorcima isto kao i oni prema nama kada smo gosti u Crnoj gori

Gost

#2071

2015-08-12 11:44

Nasa Srpska deca u ovoj treba da budu na budzetu
i studenskim domovima!!!! SRBIJA!!!!!
CRNOGORCI NE VOLE PRAVOSLAVCE!

#2072 Re: ево вести али на енглеском, нашима није дозвољено ни да рмбаче на +40 и беру грожђе на плантажам

2015-08-12 12:02

#2065: Ness - ево вести али на енглеском, нашима није дозвољено ни да рмбаче на +40 и беру грожђе на плантажама  

 Jedna Ruskinja udata za Pravoslavnog Srbina iz Sapca, nakon sto je ostala udovica a izrodila decu sa njim, da bi prezivela nasela je na oglas gde traze sobarice u hotelu dok je sezona. Kad je tamo otisla kad su ukapirali da je Ruskinja ali koja perfektno prica srpski i u Srbiji zivi vise od tri decenije i Srbiju voli i postuje i nosi srpsko prezime koje je udajom stekla jedva je izvukla zivu glavu . Zlostavljao je od gazde hotela do najnizeg a pokusali su i da je siluju, tek kad je rekla sad cu da pozovem jednu novinarku oni su odustali od silovanja . Izbacena je ko fisek iz hotela sa recima Rusko Govno, inace zena je intelektualka visoko obrazovana ,da se vrati u Srbiju pomogli su joj klinci iz Sapca koji su se pukom slucajnoscu zatekli tu na letovanju. Njena ispovest je jeziva i surova realnost .  CRNOGORCI NE VOLE PRAVOSLAVCE!


Gost

#2073

2015-08-12 12:06

Ja mislim da Srbija treba da se odrekne svih srba osim srbijanaca. Ne trebaju nam ni srbi iz bosne, ni srbi iz hrvatske, ni srbi iz crne gore, ni srbi iz hercegovine. Neka oni fino budu bosanci, hrvati, crnogorci.
Necemo im mi decu skolovati, ni leciti,  neka fino idu u svoje drzave.
I bog da nas vidi.

ps Nase srpstvo je i onako propalao aj bar neke pare da sacuvamo


Gost

#2074

2015-08-12 12:12

Hajdukovicu ruke ti se pozlatile za ovu peticiju. kolektivno sve do jednoga preusmeriti na univerzitet u tirani posto su postali bratski narod.

Gost

#2075

2015-08-12 12:12

Nadam se da ce peticija da urodi plodom i da vec jednom poceti da se tretiraju kao strani drzavljani jer to i jesu!