Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima


Gost

#2176

2015-08-12 17:05

ja sam srbin iz crne gore i zivim u podgorici. Brat mi je poginuo na ratiste kao dobrovoljac, kad vidim sto moj narod pise ozbiljno me sramota. Nije ni cudo sto propadamo.

Nikšićanac

#2177

2015-08-12 17:09

i ja sam za - domaći studenti PRIORITET

al da nešto u startu riješimo

promijenite zakon o državljanstvu-da nije osnov državljanstva to na kom si jeziku zavrsio školu-pa većina vas je učila srpsko-hrvatski (i šta ćemo sad)

a još jedno pitanje za pokretača peticije - šta da radimo sa ona 4 vaterpolista ili sestrama Dabović, koje si dočekivao ispred skupštine, pa i oni su smetnja da se dokažu autoktoni sportisti iz Srbije.

kako njihova državljanstva da regulišemo?


Gost

#2178 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-12 17:10

#2168: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 A si cita Njegosa mlogo pa si samo te stihove upamtio.

SESELJ ZA BUDVANCA VUKA RECE DA JE NARKOMAN!

#2179 Re: VUK DRASKOVIC POKUSAO DA OPTUZI MOG LJUBIMCA ZORANA DJINDJICA ZA IBARSKU SRBINA PRAVOSLAVCA I

2015-08-12 17:10

#2155: -  Re: VUK DRASKOVIC POKUSAO DA OPTUZI MOG LJUBIMCA ZORANA DJINDJICA ZA IBARSKU SRBINA PRAVOSLAVCA  IZ REPUBLIKE SRPSKE PA POSTO NIJE USPEO ONDA JE OPTUZIO DRUGE COVEK IMA PROBLEMA SA MENTALNIM ZDRAVLJEM KAKO RECE VOJA SESELJ I DOKAZA   V U K   D R A S K O V I C    J E  N A R K O M A N !

 MILOGORAC VUK DRASKOVIC JE NARKOMAN PITAJTE NJEGOVOG KUMA VOJISLAVA SESELJA !

A MOGUCE DA IZA PETICIJE STOJI HRVATSKA OBAVESTAJNA SLUZBA IMA NEKI ZUBAR VLATKO HRVAT U MACVI KOJI IMA STAN U BUDVI A NAJBOLJI MU PRIJATELJ DUSAN RADOSAVLJEVIC OSNIVAC SPO CIJI JE OTAC HAPSEN ZBOG SPIJUNAZE A PRIJATELJ IM I VLADO JEKIC I CLAN SPO KUM MOJSIJA D: ASANINOVOG SEFA OBEZBEDJENJA KOJI JE NAJVEROVATNIJE TIPOBAO KAD JE ASANIN SAM U RESTORANU E TO JE JEDINI PREZIVELI OCEVIDAC KME JE PUCANO U OBE NOGE I OSTAO JE INVALID ALI JE IZ NEKOG RAZLOGA POSTEDJEN TO JEST OSTAO U ZIVOTU  A ASANINOV NAJBLIZI ROD BESE PAVLE BULATOVIC! A ZENA HRVATA VLATKA PRE VLATKA UDAVALA SE U SREBRENICI ZA MUSLIMANA ISLA U SKOLU ZA FIZIOTERAPEUTE SLAMA NA MUSLIMANE BRAT JOJ SA IZVESNIM MUNJOM TAKSISTOM REKETAS I ZELENAS ISTINA TAJ VLATKO IMA STAN U BUDVI U MACVI JE ZUBAR CLAN JE SPO I   H R V A T KOJI JE TOKOM RATA IZJAVIO NE MOGU DA PUCAM NA MOJU BRACU HRVATE! ISTINA ZIVA POGODI IZ PRVE! 

VUK DRASKOVIC JE NARKOMAN!

CITAT IZ OBRAZLOZENJA NJEGOVOG KUMA VOJISLAVA SESELJA!

KUM NAJBOLJE ZNA!


Gost

#2180 Re:

2015-08-12 17:12

#2177: Nikšićanac -  

 Postavljas primer za statisticku gresku.Postavljas pitanje za sportiste kojih nema ni za prste na rukama,ovde se postavlja pitanje o citavom delu nacionalnog korpusa gorske provinijencije koja se na bezobrazan i zmukljarski nacin skoluje, leci, stanuje i zdere na teret poreskih obveznika SRB.


Gost

#2181 Re:

2015-08-12 17:14

#2176: -  

 Ti nemas nikakav problem sto ovde nisi, tvoj je problem tamo di si i tu ga resavaj a ne u SRB.


Gost

#2182

2015-08-12 17:14

Zato sto su nesrbi srbomrsci crnogorski fasisti okupirali srbiju svercuju drogu po srbiji truju nasu decu .Vise su oni pobili srbske dece negoli svi nasi neprijatelji zajedno,nazalost to i danas cine jer su sva mesta u policiji drzavnoj bezbednsti sa kojih se odlucuje zauzeli.Srbi danas su nam najveci neprijatelji oni STA CEKAMO STO NE USTANEMO PROTIV NJIH?
DD

#2183

2015-08-12 17:16

Studiranje treba da bude na principu reciprociteta: koliko studenata i pod kakvim uslovima prima CG iz Srbije, isto toliko, i pod istim uslovima treba da primi i Srbija iz CG!

Sve ostale treba tretirati kao strane studente - bilo da su iz CG ili Patagonije.


Gost

#2184 Re:

2015-08-12 17:16

#2182: -  

 Ama kakvo ustajanje i prljanje ruku, treba jednostavno uspostaviti sistem da funkcionise i pokrenuti ga.Nema onda nikakvog ustajanja, ima da ustane samo pogranicna policija dok podize rampu i gudbaj.


Gost

#2185 Re:

2015-08-12 17:18

#2183: DD -  

 Pa da li si ti normalan, pa da li iko vise normalan ide studirati u gorsku republiku.Tamo otici i studirati moze samo diplomirani idiot sa maturom ruske gimnazije.


Gost

#2186 Re: Re:

2015-08-12 17:18

#2181: - Re:  

 e moj Srbine, samo pare a ? Pih


Gost

#2187 Re: Re: Re:

2015-08-12 17:19

#2186: - Re: Re:  

 Ne zaviruj u tudji dzep i ne shacuj ga da li je pun ili prazan.Vodi racuna o svome ali tamo di si a ne tamo gde nisi.


Gost

#2189

2015-08-12 17:20

Ne zelim da novac koji mi se skida brojnim porezima odlazi na nekog ko je gradjanin tudje drzave. Da se nisu otcepili ne bi se bunio, jer bi bili gradjani nase zemlje, ovako su stranci i treba se odnositi prema njima kao prema strancima. Ionako im je celokupna infrakstruktura elektromreze, puteva i zeleznice uradjena od para iz Srbije, kada ce to da vrate, nikad, zasto bi onda zeleo da dajem moj novac za njihovo skolovanje, ne zelim!


Gost

#2190 Re: Re: Re: Re:

2015-08-12 17:23

#2187: - Re: Re: Re:  

 tvoj je sigurno prazan, al nisu ti drugi krivi nego ti sto si nesposoban


Gost

#2191 Re:

2015-08-12 17:24

#2189: -  

 Upravo to, nece vise ljudi da placaju gorske idiote koji su im na grbaci kao ni one sto su ostali ovde i zaseli na drzavne jeasle.Svi drzavni cinovnici koji imaju dva i vise pasosa NE MOGU obavljati niti jedan posao u drzavnim institucijama i tacka.A studenti, ofkors, puna tarifa ili pedala, neka pokusaju u Zagrebu ili Sarajevu ili Pristini, to su pajtosi njihovijeh vladara.


Gost

#2192

2015-08-12 17:25

koliko neuspjelih i isfrutriranih likova na jednom mestu koju traze krivca za svoju nesposobnost pa to je vrh

CRNOGORCI IMAJU TACIJA A SRBI NJEGOSA!

#2193 CRNOGORCI SU KOSOVO POKLONILI RATNOM ZLOCINCU TACIJU KOJI JE UBIJAO SRBE!

2015-08-12 17:26

CRNOGORCI SU KOSOVO POKLONILI RATNOM ZLOCINCU TACIJU KOJI JE UBIJAO SRBE!


Gost

#2194 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-12 17:27

#2190: - Re: Re: Re: Re:  

 Nista se ne brigaj, Srbi u SRB spremni su i travu da pasu samo da se retosiljaju gorskih foliranata.Kada odplazite nazad u ekoloski kamenjar, cela SRB nedelju dana nece ni jesti ni piti ali ce peske doci na granicu i podici sanitarni otklon od vas duplom bodljikavom zicom sa zivom strujom cuvanu polubesnim sarplanincima.


Gost

#2195

2015-08-12 17:28

au kakva gomila luzera


Gost

#2196

2015-08-12 17:28

Dosta, bre! Mrš iz Srbije!

Gost

#2197 Re:

2015-08-12 17:28

#2192: -  

 Naravno da smo mi krivi sami sebi, a vi ste za sve pravi ali to budite u vasoj gorsko-ekoloskoj pripizzdini a ne u srcu Sumadije.

STOP MNE

#2198 Re:

2015-08-12 17:29

#2176: -  

 Prestanite sa tom patetikom. Mnogo ima Srba u okolnim zemljama pa nisu privolegovani kao vi. Uzmi drzavljanstvo, placaj porez drzavi Srbiji pa skoluj dete o njenom trosku. Patriote ste kada treba nesto da uzmete, ali kada izbacujete sezonske radnike iz Srbije onda to nema veze. Kako da ne. Papiri prvo, boravisna dozvola i placanje. Dosta vise sa tim sranjem tipa "dva oka u glavi" . Vi imate vasu drzavu i u Srbiji ste stranci. Tacka, kraj.


Gost

#2199 Re:

2015-08-12 17:30

#2196: -  

 Ama kolega nemojte marsh, to je izzraz za stoku  ali stoku cine plemenite zivotinje, znate, ovo je ipak bezrepa stoka.


Gost

#2200 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-12 17:31

#2194: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 isto ko onda kad nite hteli da pustite krajisneke u beograd. A nisu ti srbi iz cg krivi sto si ti nesposoban za zivot. Verovatno zivis od tatine penzije i nisi sposoban da izdrzis na poslu duze od mesec