Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima


Gost

#476

2015-08-10 13:34

Dragi su mi gradjani Crne Gore, ali ako smo braca kese nam nisu sestre.

Gost

#477

2015-08-10 13:35

Toga smo trebali da se setimo i ranije
SUROVA ISTINA MILOGORCE BOLI!

#478 Србија је сиромашна земља да би још финансирала и своје непријатеље Црногорце

2015-08-10 13:36




Поштовани 
 
На петицији  постоји опција контактирајте аутора ,  где са аутором можете успоставити контакт и комуницирати  Јер вероватно многе интересује и многи питају ко стоји иза ове актуелне, мудре , логичне  и разборите петиције , а да ли је аутор петиције то урадио у своје лично име или у име неке институције мање је битно . У сваком случају аутору свака част , јер овом се петицијом скреће пажња на многе злоупотребе , непотизам, родбинске везе, корупцију и наравно злоупотребе службеног положаја и пљачкање  грађана Србије , који су на рубу егзистенције . Јер и то је криминал , да се на нелегалне начине долази до одређених повластица . У време док Срби гладују . Све ово треба да истраже и Надлежне институције и да се и тај предлог и закон и у самој Скупштини и предлози  реализује . Јер , није логично да  страни држављани буду на буџету и грбачи једног другог народа и друге државе коју у континуитету пљују и негирају .
Верујте , комунална полиција злоставља беспомоћне путнике и хапси за некупљену карту и на њима се иживљава.
Инкасанти искључују струју и тамо где има тек рођене деце.
Многи Срби одлаже  у народне кухиње .
А они нам се подсмевају.
За лепшу и светлију будућност наше деце, која треба да су нам на првом месту и светиња , јер што у кућу треба у цркву се не даје .
Зар моје дете треба да се упише да је Ромске или друге националности да би се бесплатно школовало.
Макар у Србији Србин треба да буде свој на своме .
Мени је отац рецимо тешко болестан  и није превише стар  и ја не могу да му купим лекове , ја не могу да га преко везе и плаве коверте пошаљем на лечење на ВМА које су приватизовали Црногорци .
Могу да га гледам како умире беспомоћног .
Велика је криза и велика глад завладала на целој планети .
Зар није глумац Љуба Тадић и његова сестра који су изгорели јер им се запалила свећа , коју су користили јер им је због неплаћеног дуга искључена струја, зар није ћерка Светлане Бојковић и Милоша Жутица  данас буквално социјални случај . Знате ли колико ратних ветерана ампутираца нема за протеже, за лекове, за хлеб, за одећу, за обућу , да школују децу . Недавно се и један пилот убио из очаја јер није могао да прехрани породицу.
Ми сви радимо као црнци, а они нас пљују и подцењују нашу државу и злоупотребљавају нашу доброту и гостопримљивост . Изрека вели : Свакога госта три дана доста . 
Ја сам данас имала да купим хлеб, сутра већ нећу имати .
Фиксни телефон ми је одузет због неплаћених рачуна . А ја сам рођена у Србији , Православка сам, Родољуб и Равногорка . 
Ту у близини мене живе Муслимански Роми имају густо и пусто а нигде не раде , а могу волу реп да ишчупају .
Е, ова петиција треба да се прошири и на све друге пљуваче Срба и стране држављане . На Острогу рецимо, нисам могла да наточим ни часу воде бесплатно, тражили су новац .
Ништа не пада са неба.
Тако је својевремено Фадиљ Хоџа , залагао се за права  Шиптара са Косова , да је њима једини циљ био да се што више репродукују , бежали су из тада заостале Албаније која никако није потекла од Илира или још црње што је књижевник Ибрахим Ругова  који је умро као католик Петар хтео да протури да су они заправо пореклом из Дарданије !!!??? Захваљујући Фадиљу Хоџи  многи су Албанци бежали због лагодног живота у Србију илегално, јер се у тој одвајкада заосталој земљи тражио пасош за одлазак из ,села у село  и  звали су их бункер земља , Фадиљ шта је хтео то је преко комуниста и Тита и остварио . И ето шта сад имамо . 
Намеће се питање да ли ми то у Влади Србије имамо неког новог Фадиљ Хоџу у виду Милогораца који вуку своје и на грбачи су осиромашеној Србији !
Срби почните једном да поштујете сами себе , сами сте себи најпречи.
Шта ћете радити сутра кад вам у земљу дођи милиони азиланата . Борите се за своју територију, за сваког Србина .
За своју земљу .
Црногорци су признавањем Косова прокоцкали све шансе .
Извините, ако се поткрала нека штампарска грешка , немам новац да купим наочаре , а ове сам добила од рођаке.
Тек толико о финансијским моћима Србије . Не дозволите да вам се подсмевају они који су вам се окачили о грбачу а вређају ваш и пљују и раде против наших интереса.
Предлажем и петицију да се сви Црногорци на функцијама смене из много разлога знају они добро што . На првом месту је шпијунажа у корист Запада . Због чега већ не почне њихово хапшење . Зар Србијанске службе безбедности спавају . И  не знају шта се дешава и у Тузи и у Тuзли ......
 
Sladjana Vidovcic
 
 
 
 

 

Meki
Gost

#479

2015-08-10 13:36

Slazem se sa svime sto je gore iznela Sladjana Radanic ... i jos dodajem.

Posto sebe vise ne vide kao Srbe, nego kao 'talijanske Mufte Nigere, pa jos pljuju po nama, onda nema razloga da im Srbija i dalje omogucava vredne povlastice koje traju jos od 1945-te. Ovim kurvama treba oduzeti sva radnih mesta, iskljuciti iz javnog zivota, oduzeti titule i zauvek proterati iz Srbije... jer smrade i otezavaju nam zivot "grebuci" se o nas. To su neljudi, izdajnici, spijuni, prodane duse i najvece bitange belosvetske koje nemaju obzira ni prema kome.  A cojstvo i junastvo neka okace o onu stvar i popuse svi zajedno.  Napolje svi MNE izdajnici, da prcaju brave po Lovcenu! 


Gost

#480

2015-08-10 13:38

Moramo biti racionalni i ne placati drugima skolovsnje posebno ne onima koji se ne osecaju kao Crbi

Gost

#481

2015-08-10 13:38

Placajmo skolovanje svojoj deci a ne strancima

Gost

#482

2015-08-10 13:41

Da se ukinu sva prava Crnogorcima!

Gost

#483

2015-08-10 13:42

Zato sto sam ljut na Crnogorce,odnosno na one koji nas gladeju kao okupatore od 1918 pa do razlaza 2006

Gost

#484

2015-08-10 13:43

Treba i za Bosance i Hrvate da vazi isto.

Gost

#485 Re:

2015-08-10 13:44

#471: -   Srbi iz Republike Srpske nisu priznali Nezavisno Kosovo u korist Siptara kao njihova braca Crnogorci, jer po predanjima a kako je zabelezio i prof. Mirko Barjaktarevic pojredina crnogorska plemena vode direktno poreklo od Albanaca . Vasojevici, Krasici itd.... E , zato i jesu junaci coporativno, a pojedinacno najobicnije kukavice!  

   Srbi iz Republike Srpske nisu priznali Nezavisno Kosovo u korist Siptara kao njihova braca Crnogorci, jer po predanjima a kako je zabelezio i prof. Mirko Barjaktarevic pojredina crnogorska plemena vode direktno poreklo od Albanaca . Vasojevici, Krasici itd.... E , zato i jesu junaci coporativno, a pojedinacno najobicnije kukavice!

 


Gost

#486

2015-08-10 13:46

Zbog toga što se u Crnoj Gori pod prisilom Srbi primoravaju da se odreknu srpskih korena i da moraju da postanu crnogorci.

Gost

#487 Re: Србија је сиромашна земља да би још финансирала и своје непријатеље Црногорце

2015-08-10 13:46


Gost

#488

2015-08-10 13:46

Zato sto u srbiji,svi imaju vise prava od srba.za studente iz stranih zemalja,besplatno i jednako sa nasim studentima,samo ako se izjasnjavaju kao srbi,i njihovi roditelji.

Gost

#489

2015-08-10 13:46

Naši studenti nemaju ista prava u CG. Svi troškovi do ekonomske cene dotiraju se iz budžeta tj. mog džepa a to neće moći za strance. Brat za brata al sirenje za pare...

Gost

#490

2015-08-10 13:48

Mislim da nema logike da nekome ko se izjasnjava kao stranac I koji je ucinio sve da bude stranac , poklanjamo novac. Ako su vec dobili sta su trazili u tom slucaju treba ih tako I tretirati. Niko njih nije terao iz zajednicke drzave. Sada bi hteli da zadrze sve povlastice koje su imali a da se istovremeno rade mnogo toga protiv Srbije. Njihovo je pravo da to pokusaju, ali nasa je obaveza da zastitimo nase gradjane.
NemanjaBGD

#491 Bravo Srbijooooo

2015-08-10 13:51

svaka cast onom ko se setio ovoga. Zaista je bilo krajnje vreme da se stane na put ovome. Neka se skoluju u svojoj "drzavi". Oni su stranci,neka duplo placaju skolarinu. Budi se Srbijo i stani na put ovome. Skolujte nasu decu,stranci neka duplo placaju.


Gost

#492

2015-08-10 13:53

Jer je upravu i isto treba da vazi za Bosance i Hrvate.

Gost

#493

2015-08-10 13:53

Zato sto sam 6 godina zivela i radila u Crnoj Gori, a sa donosenjem novog crnogorskog zakona vise ne mogu kao stranac da radim u istoj zemlji, jer prilikom zaposljvanja prvenstvo pri zaposljavanju imaju gradjani Crne Gore. Nas tretiraju kao strance, a shodno tome oni su stranci i za mene u mojoj zemlji.

Gost

#494

2015-08-10 13:56

zato sto mi je crnogoraca preko glave !!!! i zato sto bi jedino Srbi trebalo da budu na budzdetu Srpskih fakulteta!!!

Gost

#495

2015-08-10 13:56

Od kada su se referendumom odvojili i napustili zajednicu, oni su stranci i tako moraju da se tretiraju. Oni su usvojli zakon po kome ljudi iz Srbije rade kao stranci sezonske poslove. Ne uče srpski, nemaju srpsko državljanstvo, nezavisni su od Srbije, prema tome su stranci.

Gost

#496

2015-08-10 14:00

Iskreno, vec mi je pun k***c tih krvopija iz crne gore.Isisavaju nam pare na sve moguce nacine, uvukli su se na mnoga vazna mesta u Srpskoj privredi i politici i skode nam na hiljade nacina.Zadnji put sam bio u cg pre 14 godina i stanovao privatno kod tipa koji je imao diplomatski pasos ondasnje drzave i kada smo se napili onda mi se hvalio kako taj pasos koristi za sverc zlata iz turske i hvalio mi se kako ima rodjaka u nekoj firmi u Srbiji gde dobija robu u pola cene i izvozi za Italiju.Sta vise reci, nikada vise moja noga nije tamo krocila niti ce.
G8vm

#497 Re: Србија је сиромашна земља да би још финансирала и своје непријатеље Црногорце

2015-08-10 14:01

#478: Слађана Р . Раданић - Србија је сиромашна земља да би још финансирала и своје непријатеље Црногорце  

 Poštovana Slađana, 

Da malo više radite a manje bistrite politiku verovatno ne biste brinuli da li ćete imati za hleb i račune sutra. Nečija pamet se najbolje vidi po kvalitetu života koji vodi. 

Dakle, manje mržnje i internacionalne politike, a više rada na sebi. 

Pozdrav


Gost

#498 Re:

2015-08-10 14:02

#32: -  

 Jebo ti pas mater crnogorsku

Jelena FPN

#499 Re:

2015-08-10 14:08

#10: igalo -  

 Ma, daaaaj.... ko još ide u CG da studira? :) Naprosto deluje smešno...


Gost

#500 Re: Re: Србија је сиромашна земља да би још финансирала и своје непријатеље Црногорце

2015-08-10 14:09

#497: G8vm - Re: Србија је сиромашна земља да би још финансирала и своје непријатеље Црногорце  

 Milogorce, ja sam tezak srcani bolesnik . I vidi se da se junacite na zenama isto ko i vasa braca po krvi Albanci , coporativno junacine a pojedinacno kukavice . Ako vam smeta sto citate. Bolje vam je pripazite sta vam zena radi, crnogorke su vrlo neobuzdane i na sve spremne i nikad zadovoljene, pretpostavljam da ste vec odavno milogorski rogonja. Il mozda dilujete drogu  il duvan ,  u Crnoj Gori je vazda bio na ceni sverc vas nasusni . Reaagujem jer branim svoju teritoriju, svoju zemlju, svoju decu . Kako ste poceli jos cete i po kucama da upadate i pljackate . Pljackate moju siromasnu i miroljubivu zemlju i najverovatnije ste Milov covek komunista. E , ja sam Ravnogorka od Uzica Srpkinja od glave do pete ..... I ne dam da mi pljackate zemlju vi koji ste priznali Nezavisno Kosovo. Nego sto se ne potpisa punim imenom i prezimenom rodjace Danice Draskovic Papine klimoglavke!