Peticija Protiv Gay Parade!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija Protiv Gay Parade!


Gost

#26

2014-05-17 12:08

Једноставно ја сам дугогодишњи борац против БЕЛЕ КУГЕ,ја подржавам РАЂАЊЕ И НАСТАВАК ЖИВОТА У СРБИЈИ...Н.В.Л.Дринска

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-17 21:37



Gost

#28 Re:

2014-07-10 22:25

#24: -

Ništa gluplje nisam pročitao. Svako ima pravo da živi i da šeta gde god hoće dok mu zakon to dozvoljava. Gej osobe su rođene kao takve, i ne plašite se neće vaše dete postati gej ako vidi dva muškarca kao se ljube. I vi ste verovatno tako nešto videli na televiziji ili bilo gde i znate o tome, pa što niste postali gej/lezbejka? Ne budite smešni. Sa tim se jednostavno rodiš. A svima vama koji ih mrzite daboga vam vaše dete bio gej, pa ćete videti koliko je njima teško, što su drugačiji od većine. Prijatno i nadam se da ćete obrazovanjem promeniti mišljenje i proširiti vidike. Srećno vama takvima u vašim životima. Videćete jedan dan o čemu sam pisao ovde. Još jednom apel obrzujte se, bićete srećni i nećete mrzeti. Pozdrav.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-11 23:07



Gost

#30

2014-09-14 05:15

Mislim da bi se i predstavniciSPC trebalo više uključiti u borbu protiv ove pošasti. Treba svim političarima koji dozvole održavanje parade zabraniti prisustvovanje u hramovima na sv.liturgiji. 


Gost

#31

2014-09-18 14:20

Vlada Srbije treba da odluči, da li će zabraniti ove, takozvane "Parade", ili Bibliju, jer to zajedno ne može!

Gost

#32

2014-09-18 14:34

Da pojasnim: i Biblija i Parade su dve krajnosti. Prava LGBT populacije neće se paradiranjem povećati, ali će možda izazvati, i povrediti vernike. Treba preduzimati mere da ova populacija dobije svoja osnovna ljudska prava kao i svi drugi, ali bez paradiranja molim!


Gost

#33 Re:

2014-09-26 19:35

#4: Nikolina -  

 Treba im javno reci da su bolesni i poremeceni i to da svate a ne od nas da prave ne razumne primer: dizel auto sipaj mu benzin pa ne ide


Gost

#34

2015-09-03 12:35

Sta ce mi neko ko je nastran. Ovakve stvari nisu pozeljne u normalnom drustvu. Kako objasniti detetu ko je ko , i u tom gej drustvu raste manipulacija sa ljudima.

Gost

#35 Re: Re:

2015-09-03 12:45

#28: - Re:  

 To kunjenje je bedni pokusaj. Svega ovoga ne bi bilo da je drustvo normalno i da niste gledali tv i oponasali americko -eu dekadentno drustvo gde za pare rade sve. A kada vidim one pokrete ,sminku....da ne nabrajam prosto se pitam sta je to?  Jer je Bog tj. Moral rekao jer uze musko i zensko i blagoslovi. Ako ste musko pokazite to .a ne ja sam rodjen takav.........


Gost

#36

2015-09-21 19:49

Pripandini gej parade ruse sav ponos naseg naroda koji su nam izgradili nasi junaci pocetkom 20-og veka.

Gost

#37

2016-09-20 09:53

Svako ima pravo na svoju seksualnu orijentaciju, ali nema potrebe organizivati parade u sadašnjim okolnostima. Bolje je taj novac iskoristiti za bolesne i decu kojima je taj novac potrebniji.