Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!


Gost

#601

2011-12-23 00:01

Peticija je odlicna ali drzava je ocajna.Umesto da se bave narkodilerima,ubicama, ali pravim ubicama nase dece, oni nase pse nazivaju ubicama.Pa normalno,lakse je postenom coveku izbiti iz supljeg dzepa kintu nego zamerati se izmedju sebe.Svi ovi "napadi opasnih rasa" u poslednje vreme su samo taktika da se narodu uzmu pare.Samo kada bi bili posteni ti koji su napadnuti pa iskreno da kazu sta se desilo.Koliko sam ja saznala,devojcici sa Karaburme je pas oteo kolace i povredio sapom uvo a ne odgrizao...To nije smeo naravno da uradi ali tolika hajka i izmisljanje price je stvarno nehumano.Isto,pre par meseci je bio clanak kako je momak sa strasnim pitom usao u gsp pa izbacen i pas pregazen.Niko nije rekao da je taj pas bio stene od 5-6 meseci...
Ma ja bih prvo socijalizovala drzavu ,narod, pa tek onda pse...

Gost

#602

2011-12-23 01:20

Kad VO napravi stetu kriv je gazda, ali samo jedan gazada a ne svi. Kaznite svakog ponaosob a ne sve nas.
Djolea

#603

2011-12-23 08:19

prema objavi studija B zakon usvojen u skupstini i pocinje da se primenjuje od 1.01.2012 god neznam sta reci i kako i na koj nacin se organizovati i sta raditi imali neko predlog

Gost

#604

2011-12-23 13:31

Kad psi lutalice iyujedaju ljude onda proces, da ti drzava plati ostetu, traje 2 godine.I sasvim je "u redu" da stanari hrane te jadne pse ali da ih drze na ulici i ne snose nikakvu odgovornost a mi koje svoje pse drzimo u kuci placacemo porez na njih.I "u redu" je da retriveri ,nemacki ovcari,rotovi budu najujedljiviji psi a da budu zasticena rasa a nasi psi da budu na lincu srama.Ma meni je muka od ove drzave,treba da ih je sramota.Ocito se niko iz kinoloskog saveza nije zauzeo da zastiti rasu ili su i oni malo podmiceni da cute.Zanima me samo gde su uzgajivaci,oni su na skupu trebali prvi da se pojave a ne sprecilo ih lose vreme.Zalosno je prvo sto je na protestu bila sakica ljudi,sto su dolazili vlasnici drugih rasa da nas podrze a nase uzgajivacnice cute.Zalosno je sto nam pederi ne smetaju jer je to njihovo opredeljenje a nase pravo da imamo kucne ljubimce je uskraceno.Dajte ljudi neki predlog....

Gost

#605

2011-12-23 14:02

nemacki ovcar vazi za pametnog psa, pa ipak njega koriste za napad na ljude (vojska)a ne pit bula.da li nam to govori da je nemacki ovcar opasniji po ljude ili nam to kaze samo to da zli ljudi od njega lakse prave ubicu jer je poslusniji.ko je ubica pas ili trener?

Gost

#606

2011-12-23 14:38

Sta sad ovo znaci?
Treba prvo da platimo socializaciju oko 25000 pa porez drzavi...strasno.
Sta ce im socializacija kada moraju da budu na povodcu i sa korpom na njusci.Kada budu svi psi nosili korpe onda ce i moj.Najbolje je da mi postujemo zakon a ostali psi da ih napadaju i ujedaju.Ma dajte ljudi,da li znate nekog privatnika koji pravi korpe za ljude pa da ih podelimo po gradu.Sto covek moze da ujede ne moze ni jedan pas.Prvo socializacija za drzavu,ljude, pa pse.Naseg psa vec 4 god. redovno napada pekinezer,retriver i to je okolini smesno jer ovaj nas mucenik je na povodcu.Cak i kazu da je taj doticni retriver strah i trepet za pitove u kraju.Pa niko od vlasnika pitova nema kompleks da otkaci svog psa da se pobije sa doticnim.I sad,ja da placam porez...

Gost

#607

2011-12-23 14:48

Nikada nikoga nisam povredio ni ja ni moj Staford . Umiljati smo kao mace . Ovo je jednostavno rasisticka hajka iz doba Geringa i Hitlera . Neka nam vlast napravi konclagere i obelezi nas nekom zutom trakom da u nas puca ko hoce . Pa ne moze zakon retroaktivno da se donosi ! Ajmo pravnici ! Pa nije moj pas kriv sto se rodio pre donosenja zakona , ili je okrivljen kao kriminalac a da nije zgresio ! Ako platim 30 000 jel moj pas ( ili drugi ) sme da ujeda do mile volje kao ostali koji nisu " opasni " ? Mogu da slomim 17 crepova pesnicom , jel sam i ja opasan u najavi ?

Gost

#608

2011-12-23 16:40

Ja mislim da decu koja nisu na ulici i se bave "opasnim sportovima" kao sto je kik boks,MMA,boks i drugim "opasnim"sportovima treba oporezovati jer su i oni jako "opasni" za okolinu ili im staviti lisice na ruke od 08=22h.Ako su maloletni na ulicu smeju samo uz pratnju roditelja pod uslovom na ne poseduju "opasnu rasu".Ustvari,bolje ih strpati u zatvor,tako je drzava mirnija a i sta ce im takva omladina koja ne nije njihov potrosac(mislim na narkotike).A mozda trebamo tu "opasnu omladinu i "opasne pse" da drogiramo da bi pre crkli..Ljudi,ja sam ocajna zato ovo pisem.Imam dvoje studenata u kuci za koje jos uvek brinem zbog sredine u koju odrastaju,imam psa koji je "opasan" i mislim da sam stavljena na stub srama od ove drzave jer sto mirnije i povucenije zivim veci pritisak trpim.Ne znam kako se vi osecate.Verovatno imate decu koji svoje pse obozavaju i koji kroz ovakve zakone pocinju da mrze ovu drzavu,mrze sve i svakoga koji vrsi atak na njihovog kucnog ljubimca...

Gost

#609 Re:

2011-12-23 17:13

SALE BGD

#610

2011-12-23 17:41

MA KO CE DA PLATI TAKSU-LJUDI NE NASEDAJTE NA NJIHOVE-FAZONE--------- TERMIN OPASAN PAS- NE POSTOJI- ZAPAMTITE LJUDI POSTOJE SAMO SLUZBENI PSI-TERRIERI-LOVACKI ITD....CIK DA VIDIM KO CE DA MI NAPLATI TAKSU----ZA NE POSTOJECU RASU----------------------HA HA HA

Gost

#612 Re:

2011-12-23 18:42

#610: SALE BGD -

A sta pise u cipu psa?


Gost

#613

2011-12-24 11:25

Organizujte sledeci skup,ali neka bude u nekim popodnevnim casovima.Znam puno ljudi koji bi dosli ali rade subotom!

Gost

#614

2011-12-24 14:05

zakonom ostrije regulisati drzanje opasnih zivotinja !

Gost

#615

2011-12-24 14:49

Treba da platimo porez za svoje bulove.... oni su toliko superiorni, univerzalni, prelepi, prepametni, presnazni, presposobni, pretolerantni prema deci, sposobni da procene kada je prava guzva, sposobni da se adaptiraju na svakakve uslove tako da je privilegija i luxuz imati ih.
Nabavicemo bar jos jednog bul terijera :)
CEKAMO IZBORE I NADAMO SE DA CE GOVNA IZ SKUPSTINE DA ODU U PRAVCU TAMNOG I MUTNOG DUNAVA  :D

 


Gost

#616 Re:

2011-12-24 15:13

#194: -

IZGLEDA DA JESMO :DDD

Sve nas treba pobiti


Gost

#617

2011-12-24 16:05

kakav komentar,to je velika sramota,treba da se postavi pitanje,dokle vise da nam otimaju pare,nisu u pitanju kerovi nego nemaju vise zasta da nam naplacuju pa ajde sada da naplacuju za kerove.a sta ako nemam da platim jer i ovako se jedva krpimo od ovako "velikih plata"treba da ih pustim na ulicu,pa da su toliko opasni ja ih prvo nebi cuvao zbog moje dece,sta trba da cuvam civavu,pa toli je kuce.uredu da je to neka normalna cifra,i treba da se zna koliko ima opasnih pasa,ali neka ih prvo priznaju,da ja mogu da ih vodim na izlozbe,ja sam krrove nabavio sto ih volim a i zbog narkomana jer pokradose sve zivo,ko ce da nas zastiti od njih

Gost

#618 Re: Re: Re: Браво!!

2011-12-24 16:19

#364: Терминатор - Re: Re: Браво!!

Platicu porez na ljubav. Volim bul terijere. Odgovoran sam vlasnik i moji psi imaju sve sto mi padne na pamet da im kupim. Zao mi je odgovornih vlasnika koji nemaju sredstava. Mozda da KSS napravi neki fond da se za prave ljubitelje i odgovorne vlasnike bez sredstava skupe sredstva i plati porez (dok ove "transparentne" tj. providne ne skinemo sa vlasti i ovaj glupi zakon).  Smesno je sto ti "gradjanko" pricas gde ja trebam da zivim, ti ces da me proterujes iz grada :))))  Ne mogu mi nista primitivci kao ti. Mozes samo da me mrzis a ja mogu da zivim i u gradu i u selu. Nemam komplekse kao ti "gradjanko". Molim te javi se ovde kada ti budu prodavali stan, kupicu ga da se u njemu baskare moja dva "opasna" psa. Nije bitno u kakvom je stanju stan, renoviracemo tako da moji psi mogu da zive u njemu posle tebe :)

 


Gost

#619 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Браво!!

2011-12-24 16:25

#577: mali perica - Re: Re: Re: Re: Re: Браво!!

Jbt.... imamo i opasne pse i pistolje....  Ovom BATI sa pistoljcicem samo da kazem da je "mali perica" :D

DRONJAVI MALI PERICA :D

 


Gost

#620 Re: Re:

2011-12-24 17:13

#612: - Re:

nepise nista-

 

SALE BGD

#621

2011-12-24 17:23

PONAVLJAM----------------------- PIT BULL JE NEPRIZNATA RASA- SAMIM TIM NEPOSTOJI-PRVO NEK IH PRIZNAJU PA ONDA NEK DALJE POLEMISU---------------------------------------------------------I NE DAM PARE JA PSA SETAM KASNO UVECE ILI RANO UJUTRU PA NEK ME ONDA JURE-----A UHVATICE ME AL ZA ..........- A 30.000 ZA TAKSU---- HA HA HA------ LJUDI NEBUDI TE GLUPI NE DAJ TE -PARE--

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2011-12-24 17:50



Gost

#623

2011-12-24 18:47

Bez namere da se svadjam s bilo kim, bez zelje da namecem bilo sta, u islamu je to lepo reseno, pas je necista zivotinja i nije mu mesto tamo gde boravi covek, andjeli ne borave tamo gde ima pasa, pas se moze drzati samo radi cuvanja kuce, letine, ili lova, ali ocvojeno od coveka.
Ljudi treba da se druze i da obracaju paznju na ljude, na svoje bliznje, komsije, prijatelje, da se slazu i postuju jedni druge.
Pozdrav svim ljudima dobr volje

Gost

#624 Re:

2011-12-24 19:43

#623: -

Tekst iz Blica 24.12.2011. Smederevo - Udarenog pešaka celu noć gazila vozila. Pešak čiji identitet još nije utvrđen pregažen je motornim vozilom na periferiji Smedereva a vozač je pobegao sa lica mesta rekao je jutros dežurni istražni sudija Osnovnog suda u Smederevu Marko Jocić. Celu noc su pored i preko njega prolazila vozila i niko nije stao. Sto se islama tice to nije moja vera. Za neke ljudske rase bih mogla da kazem da su mnogo prljavije od pasa, da smrde, da im smrdi iz usta jer im iz istih govna izlaze.


Gost

#625

2011-12-25 18:17

moj pas Lajosh se uvek seta na povodniku
sto se tice korpe...e kada je budu nosili psi ulicari nosice je i moj pas
a za ovih 30hiljada...i da imam odakle mi!?! ma u zivotu...nikada...da dam tadicu dinkicu i kompaniji te pare...svasta