Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!


Gost

#726

2012-03-31 00:22

ovi predivni i pametni psi su psi buducnosti.koliko god se nadlezni trudili da vlasnicima otezaju zivot i sprece potencijalne nove vlasnike da se odluce za ovu rasu nece uspeti jer ova diskriminatorsko-sramotna uredba nece biti dugog veka.jednom staford uvek staford.

Gost

#727

2012-03-31 00:31

Protest ispred Skupstine grada odrzace se 07.04.2012 u 12 casova.

Gost

#728 Re: ???

2012-03-31 01:02

#4: -

Strasno sta reci.

Ja imam Staforda i da stiglo mi je resenje za placanje. ma ovo je cista pljacka i diskriminacija pasa

Gordana Bulatovic
Beograd

#729 Re: Re: ???

2012-03-31 01:14

#728: - Re: ???

Moze li neko da mi kaze sta da radim sa ovim resenjem o placanju?

 

Gordana Bulatovic
Beograd

#730

2012-03-31 01:17

Veliki pozdrav pokretačima ove akcije I svim ljubiteljima pasa.

Gost

#731

2012-03-31 11:57

hgihiojupoi

Gost

#732 staf

2012-03-31 13:26

#731: -

nemojte da placate harac svi na skup vidimo se

kurjak

#733 Re:

2012-03-31 23:17

#727: -

Neka se oglase organizatori ovog protesta i daju vise podataka.


Gost

#734

2012-04-01 12:10

ovo shvatam kao kaznu za humane i civilizovane ljude koji svog psa drze u skladu sa svim pravilima i po zakonu, a s druge strane, ovaj harac je nagrada za poluljude koji gaje pse za borbe i drze ih u surovim uslovima, hvala ti grade Beograde...

Gost

#735

2012-04-01 12:32

Ako moj ljubimac obavi svoje fizioloske potrebe popijem kaznu ok , a ako ja zgazim u isto od psa lutalice da li ce grad snositi odgovornost?

Gost

#736

2012-04-01 13:32

Svi koji ste dobili resenje za placanje komunalne takse ulozite zalbu,a koja ce naravno biti odbijena.Onda sledi sa nase strane tuzba redovnom sudu za diskriminaciju,harangu i zigosanje rase pasa od strane nekompetentnih strucnjaka koje predvodi Predrag Petrovic gradski sekretar za komun.i stam.pitanja.Pozivam Gradonacelnika Bgd da se zalozi da se ova sramna odluka preispita i studio B da ne izbegava da se glasnije ukljuci u ovaj prolem samo zato sto je grad osnivac istog.

Gost

#737

2012-04-02 17:26

SRAMOTA!!!ALI NIJE NI CUDO KAKVA NAM JE VLAST I DRZAVA NISTA ME VISE NE MOZE IZNENADITI!

Gost

#738

2012-04-03 13:47

Kontam,trudim se da racionalno razmisljam o ovom jadu koji ste smislili vi gradski mocnici.Nije grad.sekret.Predrag Petrovic, sam, bez saglasnosti Đilasa i ostalih mocnika krenuo u hajku na opasne pse, ali pod uslovom da slucajno ne dirne pse koji mogu biti takodje stvarno opasni i od kojih podilazi jeza i onima koji se ne boje pasa.To su psi koji su duplo tezi od zigosanih, a hrabrost im je na visokom nivou.U cemu je onda problem.Problam je sto nekoliko ovih rasa u velikom broju koriste vojska i policija i ne bi bilo umesno da isti placaju globu u ovoj besparici.Drugo,nije bas pravo vreme za konflikt sa ministrima Dacicem i Sutanovcem.Zasto to raditi kad lakse je udariti po sirotoj raji i pretiti im zaplenom imovine ako ne plate harac.Znam jedno sigurno da je gdin.Z.Đinđić ziv ne bi vi radili ovakve stvari,a i druge jos gore.Vi jos niste svesni koliko ste izgubili na autoritetu i podrsci, sada i nas kuckara.

Gost

#739

2012-04-03 17:22

SRAMOTA!ljudi ne razumeju koliko covek moye da yavoli psa,a sta ako nema para da placa to godisnje?sta onda?Kome je ovo palo na pamet malo ste para pokrali sad i ovo!Oo moye da padne na pamet nekome ko ne voli ni koga,psi su neverovatni ,a takvi psi tipa bul uopste ne moraju biti opasni sta je sa vama ljudi???sta je pas kriv sto ga vlasnik dresira i takvom dresurom i pustanjem u borbe koristi nnjegovu snaznu gradju!!!!Unisticete tako cele rase !Ovo je stvarno strasno ,ja ne mogu da verujem!Jadni ljudi koji ce zbog vas morati da prodaju svoje kerove ili da ih daju nekome IDIOTIZA,MMm!

Gost

#740

2012-04-03 21:28

BOZE.NE ZNAJU ONI NI STA JE PAS!NE ZNAJU STA ZNACI ODUZETI NEKOME NESTO BEZ CEGA NE MOZE!SAMOZIVI KRETENI

Gost

#741 Re:

2012-04-03 22:45


Gost

#742

2012-04-03 23:13

Neka nauce sta znaci PAS pa neka donose zakone!Toliko gluposti,ali ovo je stvarno samo da skocis sa mosta!A koji su im tacno ti kao Opasni psi -.- ?Ne moze pas biti kriv,ali ima i pasa koji su agresivni ili slicno,ali ima i ljudi zasto se onda ne placa porez i na takve ljude -.- mislim besmislica!Gledajte bre svoja posla i ko ste vi da kazete koji je pas opasan ,a koji nije.Secem ruku odma ako moj pas nekome naudi .ti psi koji su po vama opasni su samo snazni i tako izgledaju ,a ljudi bez mozga kao sto ste i vi iz i dresiraju na taj nacin da ne budu psi vec MONSTRUMI.Uniste zivot najplemenitijeg stvorenja,a pas posto je toliko veran uvek ce slusati vlasnika i raditi sve kao sto vlasnik zeli pa makar to bilo i pogresno!LJUDI BRE PA STA JE SA VAMA NE MOGU DA VERUJEM.neko ima psa koji mu nije samo kucni ljubimac vec i mnogo vise,a nema novca da plati tu taksu,sta on treba da radi?Da se odrekne necega zbog cega zivi da tek tako ostavi prijatelja? CEMU SVE OVO.Mnogi ovo nece razumeti,ali neka.Ljudi uzivajte u svoj bolesti i besmislicama NAJGLUPLJI ZAKON -,0 :/ SRAMOTa.Sve ce manje ljudi sada drzati te rase i na kraju ce one nestati,alo izgubicete najvrednije stvari :O

Gost

#743

2012-04-04 00:02

jos jedan od zakona koji nema nikakvu opravdanu svrhu i koji su pisali nestrucni ljudi koji niti poznaju rase pasa niti se bave tom problematikom.
REX

#744

2012-04-06 16:06

som je zbog ovih poreza izgubio deset hiljada glasova u beogradu
rex

#745

2012-04-06 16:23

ljudi ne placajte nista ako plati samo jedan, svi cemo oda morati

Gost

#746

2012-04-07 03:00

Ne postoji tako nesto kao opasan pas! Postoje samo ljudi koji iskoriscavaju te verne i odane zivotine u pogresne svrhe! To nije razlog da se kaznjavaju vlasnici koji vole i brinu o svojim psima kao da su njihova rodjena deca! Punite kase od neceg drugog! Iako nemam psa, vec macku, podrzavam sve ovo u potpunosti!

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-04-07 16:33


Zira english stafford terier

#748 Re: pas najbolji drug

2012-04-07 16:40

#1: - znate li da je ova taksa vazi samo na nivou beograda!tako reci vazi samo u beogradu!pas mora biti na povodcu sa korpom i tako te gluposti! a u Moskvi stafordi setaju bez povodca bez korpe cak imaju i igralista!

 

natalija & zira

#749 Re:

2012-04-07 16:54

#746: -

moja zira,moja sreca radost srce i dusa!moja drugarica sestra i cuvar!moja razigrana kuca koja brine za svoju buducnost!                                                                                         DA LI SU TO ZASLUZILI!                                                                                                                                  DA LI GAZDE TREBAJU DA PROSE ZA SVOJE NAJVERNIJE PRIJATELJE!                                                                                                                    STOP DISKRIMINACIJI PASA!


Gost

#750

2012-04-08 00:23

zaista je krajnji bezobrazluk da je porez na vatreno oruzje 2700 dinara godisnje dok je porez na pse 30 000 hiljada ,da li je iko od vlasti razmislio kakvu poruku time salje prvo omladini a posle i stanovnistvu ,gradovi nam izgledaju kao divlji zapad jer momcima koji zele da izgledaju kao muskarcime lakse je da kupe pistolj ,prvo jevtinije je ,drugo lakse ga je nositi i lakse upotrebiti,drzanjem pasa takve momke mozete nauciti na odgovornos prema sebi a i prema drugima a drzanjem oruzja sigurno necete