PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!


Gost

#651

2013-12-08 03:03

Nadam se da ce ova peticija donijeti promjenu na bolje za napustene pse.Treba organizovati potpisivanje peticija u svim gradovima BiH.Ako je facebook i internet generalno mogao pokrenuti revolucije i pad vlada na bliskom istoku u poslednji par godina onda bi trebalo da to isto ucini i kada je u pitanju promjene nekog zakona sa kojim se vecina gradjana neslaze jer nemoze tamo neka individua tek tako donijeti zakon o necemu skoro po licnom nahodjenju!!!valjda oni kao rade za gradjanstvo a to smo MI!!!MI se pitamo,zato treba pokrenuti akciju,podici glas i uciniti sve sto je u mogucnosti da se napravi svaka promjena koja ce imati za rezultat dobrobit svakog bica unutar tog drustva bilo covjek,bilo zivotinja jer i one su znacajan dio svijeta u kome zivimo..!!!

Gost

#652

2013-12-08 07:23

Imajte psa, nahranite ga, ne dozvolite da ga ubiju foteljaši.

Gost

#653

2013-12-08 07:40

kastrirajte, ne ubijajte

Gost

#654

2013-12-08 10:49

Ne mogu da vjerujem da se zbog ovog pise peticija! Zar smo toliko djubre da ima onih koji glasaju da se psi ubijaju?!! Znate sta, SRAM DA VAS BUDE! JA SAM ZA TO DA SE UPUCAJU U GLAVU POLITICARI PRLJAVI, KORUMPIRANI POLICAJCI I DOKTORI ILI EVENTUALNO DA SE OBJESE U CENTRU GRADA!!!

Gost

#656

2013-12-08 12:06

Napušteni psi su isključivo ljutska slika nas samih......mi ih odbacujemo i napuštamo, mi ih maltretiramo, vežemo lancima, utapamo......oni nas samo vole i pomažu, onako kako smo ih naučili. MI, ljudi jedini smo krivci što su psi i mačke na ulici. Sterilizirajte/kastrirajte svog ljubimca i neće biti neželjenih mladunaca. I oni su božiji stvorovi, ne ne vrijede manje od nas, sve živo na zemlji je pred Božijim očima isto, i mi smo samo jedna od životinjskih vrsta. Hvala

Gost

#657

2013-12-08 12:32

Zgrozena sam kanite se nasih najboljih prijatelja ! Nisu oni krivi sto su nazalost napusteni prije 2ipo godine sam jednu udomila sa ulice i dan danas je kod mene volim je neopisivo, da sam u mogucnosti svakog bi uzela. Oni su nesto najplemenitije na Svijetu njih treba njegovati a ne ubijati ! Ko ne voli njih ne voli ni ljude ! I oni su ziva bica kao i mi razlika samo sto ne govore. Dusa me boli na sto je ovo danas doslo zalosno i nista drugo !!! Fuj.


Gost

#658

2013-12-08 12:32

mi tracimo smjenu Gosp.Nermine Zaimovic uzunovic jer smatramo da takav krvolocni politicar nemoze nas da zastupa nemojmo nju i sve stranke oje su glasale za Eutanizaciju vise birati a i one uzdrzane takvih koji nemaju svog misljenja.Mi Imamo i nedozvaljamo politicarima da glasaju u parlamentu u nase ime. Mi im oduzimamo nase glasove i mi jasno i glasno kazemo ne za ubijanje Pasa Lutalica.Treba da ih je stid i oni hoce u Evropu Mi se nalazimo u Evropi a ne u Pustinji,Stidim se Da sam mogla da dozvolim da me takvi Primitivni politicari zastupaju.

Gost

#659

2013-12-08 12:48

Dragi prijatelji,
istrajte do pobede!
Zalosno je da posoji u Bosni neko kao ona osoba(nisam zapamtila ime zene)koja je izjavila da ona brine o ljudima a ne o zivotinjama. Ona je lice zla...

Gost

#660

2013-12-08 12:49

Nesto najgore i strogo kaznjivo od Stvoritelja je zlostavljati i ubijati zivotinje.One nose dusu bas ko mi ljudi ili oni(ne)ljudi koji ih ubijaju.Spasimo zivotinje-spasimo sebe!

Gost

#661

2013-12-08 13:07

STOP!
kinez

#662 Re: Niiir

2013-12-08 13:09

#3: - Niiir Pod hitno se navuci na heroin i ostale teške droge, eventualno izvrši samoubistvo.. Majke vam se najebem nepismene, kad sebi dajete za pravo da pišete javno, jebali ti pasovi mater retardiranu!


Gost

#663

2013-12-08 13:25

Eutanazija je ubistvo iz samilosti. Nema samilosti u vašim odlukama, samo neodgovornosti i lijenosti.

Gost

#664

2013-12-08 13:49

Kad profesor fakulteta /Nermina/ napusti fakultetsku katedru pa se profitabilno politizira, postane clan SDP-a i parlamentarka onda ne cudi da se upustila u sinteraj da bi opravdala svoja visoko materijalna primalnja. Eto, ona stiti populisticki jadne uplasene gradjane koji se boje pasa lutalica i njihovih ugriza ali se ne boje svakodnevnih ubistava, pljacki, silovanja, maltretiranja i ponizavanja od ljudi, politacara napose koji nam zivot cine uzasnim pa nam psi ostaju Jedino utjeha.Bolji su od svih ovih ljudskim izroda.

Gost

#665

2013-12-08 13:56

molim vas ne ubijajte pse , psi su nasi najbolji prijatelji... onu nezasluzuju too :'((
La

#666 Re:

2013-12-08 14:19

#658: -

Prvi glas za smjenu pomenute.


Gost

#667

2013-12-08 15:38

lijepo znati da se neko zauzima za jadne zivotinje.........covjek nema pravo da sije smrt,,,

Gost

#668

2013-12-08 15:57

A šta ćemo sa čoporima u našim parlamentima!?
Nanis

#669

2013-12-08 15:58

A šta ćemo sa čoporima u našim parlamentima!?

animal lover

#670 Re:

2013-12-08 16:03

Ne odgojene kazes? Razmisljas li mozda o tome sta pises? Ako nemas sta pametno da napises nemoj uopste da pises.Prvo,ovo je,ako ne znas da citas,peticija PROTIV ubijanja napustenih pasa! Tvoj komentar je jadan,suvisan i ne potreban! Ti barem mozes nesto da kazes,ali zivotinja ne moze.Mozes da se boris za svoja prava,a nevina zivotinja,mislis,da moze? Razmisli malo,stavi se na njihovo mjesto.Ti jesi covjek,mozes da se brines o sebi,snalazis se,ljudsko si bice i sposobno za rad i zrelo razmisljanje.Zasto to ne iskoristis kada mozes? Da li mislis da je njihova zelja da budu po cijele dane na ulici trazeci barem malo vode i hrane za sebe? Trazeci barem nekog toplog skolnista da se moze ugrijati i zaspati s mirom bez ikakve brige? Mislis li da je lako? Mislis li ti "zreli covjece" da,kad bi bio izbacen na ulicu bez icega,bez prebijene pare i gladan i zedan,da bi mogao da prezivis? Je li? Sta mislis da tebe ubiju samo zato sto si ne duzan izbacen na ulicu i boris se za barem malo lijepog zivota! Ti se ne bi borio za sebe? Pustio bi da te ubiju? Vjerujem da ne bi! Ne bih ni ja! Kao svaki normalan covjek bi se trudio da popravim sve,zato se trudim sada i za ne duzne zivotinje! I zato te molim da pazis sta pricas i da barem malo zastanes i zapitas se prvo kako je njima i kako bi bilo tebi.Sposoban si,ako neces ili ne mozes da pomognes,nemoj da odmazes!I zapamti jos jedno,ko ne voli zivotinje,ne voli ni ljude.Dosta od mene,i nadam se da ces se barem malo pronaci i imati milosti za ne duzna bica.Molim!

#1: -

 


Gost

#671 Re: Re:

2013-12-08 16:18

#607: - Re:

Upravu ste ali i bivsi kucni psi i lutalice mogu biti koliko dobri, toliko i losi. Zato smatram da treba uspavati samo one za koje utvrdjeno da predstavljaju opasnost na ulicama, a ne da ubijaju sve redom.

Gost

#672 Re: Niiir

2013-12-08 16:22

#3: - Niiir

Ja tebe ne razumijem!!! Da li to znaci da imam pravo da te ubijem? Pises da nije normalno da psi budu medju narodom, sa koje si ti planete pa ti je to nenormalno?! Takvi kao ti ne treba da budu medju narodom. Za tvoju informaciju psi su veoma plemenita vrsta, zapravo jedina vrsta koja vise voli druge nego same sebe. A kakva si ti osoba kad zelis da eliminises nekog koga je vec zivot kaznio??? Da li si cuo/cula za izreku :"Cini dobro, dobro ce ti se vratiti" ? Pa razmisli sta ti treba da ocekujes od zivota!!!

Gost

#673 Re: Re: Re:

2013-12-08 16:25

#671: - Re: Re:

Samo Bog ima pravo da sudi ko treba da zivi, a ko ne!


Gost

#674

2013-12-08 16:55

Bilo bi lijepo da se neko raspita koliko ima napada od cuka...http://ugriz.com/index.php/vijesti/78-sibe-pis-udruzenje-za-zastitu-gradana-od-pasa-lutalica
nedavno je trudnica napadnuta na kosevu!
Da li vam je lako proci pored copora od 30 cuka ??

Gost

#675

2013-12-08 17:25

ne mogu da verujem da neko može da ubije živo biće zato što ono nema dom .......hoćemo li tako i sa ljudima?!? ...... užas !!! ......