STOP koncertu cece na novosadskoj tvrdjavi

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji STOP koncertu cece na novosadskoj tvrdjavi


Gost

#301

2014-04-21 11:11

Svaka cast novosadjani!!!

Gost

#302

2014-04-21 11:15

Ne treba mesati zabe i babe,tamburasi su nacionalno blago Vojvodine a Ceca trovacica omladine.

Gost

#303 Re: Jovana

2014-04-21 11:22

#7: -

A sta je Vojvodina ako ne Srbija, od nas muzete koliko god stignete a u komentarima citam da smo banana drzava. Sramotno.

 

Dkanon

#304 Samo jedna mala stvar

2014-04-21 11:26

Vojvodina JESTE provincija Srbije i smatra ma tako i treba da ostane.

Gost

#305

2014-04-21 11:45

Stvarno nema smisla.Svi znamo da je dotična napravila "karijeru"pre svega uz "pomoć"svoga supruga a ne na osnovu nekakvih muzičkih kvaliteta.Ali,to vam je proizvod dvojca Adamov-Pejčić=lova

Gost

#306

2014-04-21 11:45

Zar ja mesto jedne udovice bivseg kriminalca na Tamburica festu?

Gost

#307

2014-04-21 11:46

Nadam se da ce ljudi konacno shvatiti da je ona samo kriminlac i nista vise!

Gost

#308

2014-04-21 11:58

ona je arkanov nasljednik I treba da bude kaznjena!

Gost

#309

2014-04-21 12:00

STOP CECI!
Dale

#310 Ovo je SRBIJA

2014-04-21 12:02

Vojvodina nije niti republika, niti država, nego autonomna pokrajina i sastavni deo Srbije, dakle Svetlana Ceca Ražnjatović, kao državljanka Republike Srbije raspolaže apsolutno pravo da gostuje po pozivu na bilo kojem delu Republike Srbije i za to nije potrebna dozvola oko 2.000 pačenika koji nemaju 2 čiste o glavi kada pričaju o istoj.

Iako možda njen pokojni muž nije imao svetlu prošlost kako pre, tako i tokom i nakon ratova na Balkanau, ona kao umetnik raspolaže apsolutno pravo da održi koncert onima koji žele da je slušaju! Vi, 2.000+ hrvata i srbomrzaca trebate da ste svesni da kao manjinski narod u Republici Srbiji odnosno AP Vojvodini raspolažete sve povlastice manjinskih naroda, te kao takvi nemojte sebi umisliti da zaslužujete poseban tretman!

Ako vam se Ceca ne sluša, također raspolažete pravo da je ne slušate, i da ne dođete na njen koncert! Ima gomile ljudi koji će je slušati, te, ni Vi niti bilo koja manjinska grupa ili večinska nemate pravo da traži posebne ustupke u civilizovanom društvu!

Ukoliko vam se nesviđa Ceca, možete slobodno otići u Republiku Krvatsku gde se i dan danas svake godine održavaju Thompsonovi koncerti, uz naravno ustašku ikonografiju!

Možda vam je to simpatičnije nego slušati Cecine pesme!

Марија

#311

2014-04-21 12:13

Зауставимо популаризацију злочинаца, ширење погрешних вредности, турбо фолка. Цеца српска мајка?Свака част аутору назови иконе.

Gost

#312

2014-04-21 12:15

NE TREBA DA PEVA U NOVOM SADU ZATO STO JOJ NIJE MESTO TU. NE BIH VISE NISTA DODAO. MISLIM DA JE JASNO.

Gost

#313

2014-04-21 12:24

Da je ovo pravna država, pevala bi ona ali tamo gde treba. Ovako je k'o bajagi demokratija, sa sve ovim potpisivsnjem. Pa dobro. Ajde bar nešto da pokušamo. Ja potpisao, a ti?

Gost

#314

2014-04-21 12:33

Potpisujem iz čisto estetskih razloga. Zašto bi se sund muzika pomesala sa tradicijom naše Vojvodine i to u njenom glavnom gradu, nekadasnje srpske Atine? Do sada nisam cula ni jednu Cecinu pesmu, ostala sam imuna i ponosim se time. Smatram da su razlozi da ne nastupi na našoj tvrdjavi mnogobrojni:od kulturno-istorijskih, preko politickih, kriminalnih, ratnih, i naravno, zbog muzickih, na prvom mestu. Jadna Srbija kad joj je brend za eksport Ceca i bedni svi stanovnici bivse Ju koji je slusaju...

Gost

#315

2014-04-21 12:44

Ajde, vise da se probudimo!

Gost

#316

2014-04-21 12:45

svaka cast

Gost

#317

2014-04-21 12:47

Jos uvek ima podrsku i jos uvek nam je na silu naturaju, planski unistavajuci nove generacije. E, mi cemo da kazemo MARS!

Gost

#318

2014-04-21 12:49

Dok god budemo cutali, slusacemo je.
DžoniBoy

#319 Re:

2014-04-21 13:00

#275: -

Pa da o tome se i radi autor peticije je podvalio kukavičije jaje...tobože se radi o Ceci a on reklamira secesionizam srećom sve više ljudi to vidi ...pa im je peticija malo zaškripala


Gost

#320

2014-04-21 13:01

Dokle vise forsiranje te profuknjace. Unistavaju se generacije. Red Cece, red Kneleta, nekome bi izgleda ponovo odgovarale devedesete.
ARICA

#321 Arkan

2014-04-21 13:03

Ceca ima pravo da peva gde hoće sve dok ne budemo u situaciji da joj zabranimo. Dakle, ako je ovo Srbija- onda nema smisla da diskutujemo o nekim pravima koja ima ili nema Vojvodina. Kad se budu prava i obaveze odredili Zakonom, kako god se on zvao, moći ćemo da razmišljamo i postavljamo svoje uslove. Ovako : ko nas šta pita!!!!
Vladimir.NS

#322 ceRe:

2014-04-21 13:18

#21: Nataša -

Ceca ako hoće da pravi koncert na tvrdjavi neka to radi solo ili neka ima svoje predgrupe, a ne da kvari Vojvodjansku idilu i da se šlepa gde god stigne, možda bi bolje bilo da peva šeicima kad se bude otvarao beograd na vodi, tamo može lepo da se opari. Sva sreća pa srbija ne zna šta je tambura inače bi ovaj festival odvukli za beograd kao i što su pokušali sa EXIT-om.

Vas komentar je nečuven!

#323 Re: Ovo je SRBIJA

2014-04-21 13:24

Izvinite, vas komentar je zaista degoutant jer u njemu etiketirate sve stanovnike Vojvodine kao Hrvate i potencijalne ustase. Na žalost, to je govor mrznje. Ne potpisujemo mi peticiju zbog bilo kakve Republike Vojvodine, pogotovo mi koji vise ne živimo unasem predivnom gradu, Novom Sadu, nego zbog zabrane manifestacije teskog šunda na jednoj od naših kulturnih svetinja, Petrovaradinskoj tvrdjavi. Otac mi je bio jedan od najvećih srpskih istoricara XX veka, tako da dobro razmislite pre nego sto nas sve strpate u koš anti-srpstva zbog odbrane kulturnih standarda neseg grada. Unapred hvala na ne vredjanju vojvodjanskih Srba koji se dobro razumeju sa ostalim narodima i narodnostima koji žive s njima u istoj zajednici!
Problem je u državi koja podržava kulturne fenomene kao sto je gdja. Raznatovic i neverovatnoj neobrazovanosti mase koja se identifikuje s tom muzikom. Na žalost, nikada ranije nismo bili tako bedni i kulturno nepismeni kao sad...
Živeo nas predivni Novi Sad!
fcv1914

#324 ?!

2014-04-21 13:32

Sta ce ceca na tamburica festu pobogu?!
DžoniBoy

#325 Re: Re: Ovo je SRBIJA

2014-04-21 13:32

#323: Vas komentar je nečuven! - Re: Ovo je SRBIJA

Poenta je u tome što je pokretač teme nadrobio secesionističke teze u paroli tobožnje zabrane Cece....pr i tome za lokaciju si je stavio Republika Vojvodina kao što sam i rekao verovatno je reč o nekome sa sajta Slobodna Vojvodina gde se poziva na klanje i proterivanje Srba jer ih citiram "nikada nije bilo tako mnogo 67% u Vojvodini"...u manifestu peticije se spominje Jogurt revolucija i nekakve nadležnosti Vojvodine koje je kao Ceca ukinu!?WTF?

Srbe se naziva Srbovima,Srbijancima itd....

Dakle da skratim Peticija je PARAVAN a ne bih se čudio da iza nje stoji i član Odžićeve kombi stranke..