Zaštitimo Zemunski kej
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Zaštitimo Zemunski kej
|
Gost |
#12016-04-16 10:23Iz razloga sto volim svoj grad i sto svi koji dodju u njega ponesu nesto svoje a ne postuju samo mesto |
|
| |
|
Gost |
#22016-04-16 10:31Rado sirim dalje !! Strasno sta se radi profita !!! |
|
| |
|
Gost |
#32016-04-16 10:48Volim Zemun |
|
| |
|
Gost |
#42016-04-16 11:04Takvom ruglu nije mesto na Zemunskom keju. Zemunski kej mora da bude izuzet od splavova i brodova! |
|
| |
|
Gost |
#52016-04-16 11:41Zato sto mi smeta silovanje nase obale i setalista...... |
|
| |
|
Gost |
#62016-04-16 12:05Zato sto voli Zemun.I to je strasno ako tu ostane ,najlepse za odmor pogled uzivanje je voljeni Zemunski kej.Molim Vas uradimo korisno peticijom i potpisima da se taj brod podhitno premesti na drugo mesto.Tu mu nije mesto.Od |
|
| |
|
Gost |
#72016-04-16 12:09Zemunski kej je moja najveća ljubav. Moje detinjstvo, devojaštvo, i moja starost. Želim da njegova lepota ostane netaknuta. |
|
| |
|
Gost |
#82016-04-16 12:23Zato da se zaustavi devastacija priobalja sa zemunske strane, jer ne želimo nikakve marine niti velike brodoveda nam naruže naš grad koji su radikali već osakatili! |
|
| |
|
Gost |
#92016-04-16 12:44Zato sto volim Zemun...ali ne ovakav,vec onaj u kome sam rodjena... |
|
| |
|
Gost |
#102016-04-16 12:49zato sto ne zelim da se svaki deo beograda unisti! |
|
| |
|
Gost |
#112016-04-16 13:29Kapitalisti nam unistise grad, zemlju. Sve za novac. A poznati smo koliko ne vodimo racuna o zastiti zivotne sredine. Lek za to je efikasna komunalna inspekcija (ne ova sto juri ljude po vozilima gradskog prevoza) i visoke kazne. |
|
| |
|
Gost |
#122016-04-16 14:24Zato sto bi se narusilo staro jezgro Zemuna koji ima tradiciju i prirodnu lepotu a sa onim sto je u planu za te podzemne garaze to je nemoguce uraditi jer jer bibili ugrozeni stanari ai ostali zbog podzemnih voda ako se slazete sa tim |
|
| |
|
Gost |
#132016-04-16 14:37Zato sto kada izadjem na kej hocu da gledam u vodu, labudove, Lido... a ne u brodove i splavove |
|
| |
|
Gost |
#142016-04-16 14:43Potpisujem zato što volim moj Zemun, potpisujem zato što želimo slobodan Zemun, potpisujem zato što nije sve na prodaju, potpisujem zato što sam protiv komercijalizacije, potpisujem zato što sam protiv gentrifikacije! Zemun ljudima!!! |
|
| |
|
Gost |
#152016-04-16 16:07uništili su predivan pogled |
|
| |
|
sneki |
#162016-04-16 16:24Zasto u peticiji nema drzava Srbija vec Srbija i cg???? a posebno ima Montenegro???htela sam da potpisem ali necu dok se to ne ispravi!!!!! Ja sam rodjena i zivim u Zemunu i nema toga sto ne bi uradila za njega ali .....gde je tu Srbija???
|
|
| |
|
Gost |
#172016-04-16 16:41Razlog je ocigledan, zbog j....profita i slicnog unistavaju sve. Neka se parkiraju kod Beograda na vodi. Luksuzni brodovi a u centru Zemuna ne daju ljudima krov da promene? E pameti zemljo Srbijo. |
|
| |
|
Gost |
#182016-04-16 17:07Zato sto sam protiv svakog Anarhiszma i bezobrazluka. |
|
| |
|
Gost |
#192016-04-16 17:48zato sto je to odvratan nacin da se uzme priroda i unisti radi necijeg djipa i glisera |
|
| |
|
Gost |
#202016-04-16 17:52Nisam vasa komsinica,nazalost,ali vas podrzavam u svemu sto bi Zemun sacuvalo od unistavanja starih i autenticnih vrednosti i duse Zemuna |
|
| |
|
Gost |
#222016-04-16 18:40Zemun je moj grad gde sam rodjena,grad gde uzivam gledajuci Dunav i razne ptice koje plove istim.Smeta mi sve vise otpada koji se baca sa plovnih objekata koji su tu kao restorani,smeta mi bahatost ljudi sto smece ne bacaju u kante vec po parku koji leci moje srce i dusu.Zemun je grad koji ima dusu i samo oni koji ga vole to osecaju i znaju.Volim ga srcem i dusom. |
|
| |
|
Gost |
#23 Ana2016-04-16 18:40Zasto se ne organizuje protest na samom keju? |
|
| |
|
Gost |
#242016-04-16 18:58Zato sto volim zemunski kej ovakav kakav je... |
|
| |
|
Gost |
#252016-04-16 19:01Zato sto volim Zemun i zelim da bude kao kad sam bila dete :) |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.