ZABRANITI PAROVE NA HAPPY TV


Gost

/ #64

2015-10-29 08:29

Ako je ovo zabavno humoristicki program, kako to kazu celnici Parova onda u ovakvim emisijama nema mesta nasilju i ruznim recima. Da li mislite da se narod ovako edukuje, pa videli ste i sami u kvizu koji oni emitiju sa ucesnicima parova 80% ljudi je nepismeno, a tek napolju koliko ih ima. Zar na ulicama nemamo dovoljno nasilja, zar je potrebno da i u ovakvim emisijama gledamo kako se biju zene, zar je ovo stop nasilju nad zenama. Jedna sam od zena koja je u braku prezivela nasilje i zbog toga se jezim kad vidim sta se javno emituje, a pritom verujem da ima jos puno zena koje su prezivele isto kao ja, jer ovo je Balkan, i svaka je kao i ja zgrozena onim cime se haapy tv ponosi, a to su Parovi. Sramota za Srbiju koja ne ume i ne zeli zastititi zene koje trpe troturu , maltertiranje pa i fizicki napad od strane muskrca. Sramota da jedan televizijski pulen ima prava da jednu zenu matletira, a da pri tom bude minimalno kaznjen. da su napolju mnogo bi ga vise kostalo to ponasanje koje mu je dozvolila haapy tv.