ZABRANITI PAROVE NA HAPPY TV

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji ZABRANITI PAROVE NA HAPPY TV


Gost

#51

2015-10-29 06:40

Happy TV podrzava i izaziva nasilje u Parovima.

Gost

#52

2015-10-29 06:53

Ljudska sramota je to sto se desava u parovima na tako zvanoj happy (amaterskoj) tv,produkcija je kao zlocinacko udruzenje koje to tvrdim pokusava ubistvo nad Jelenom Golubovic,toliki drzavni aparat tolika administracija a niko ne vidi sta se desava na ekranu happy tv (parovi) niko nece da reaguje na alarmantno krsenje ljudskih prava,happy tv ruga se i ismejava celu srbiju.Jel se to zove nacionalna frekvencija?

Gost

#53

2015-10-29 07:02

Velika tolrancija nasilja sto se vidi i ko udara i da ne bude kanjen da ne kazem da je vise nagradjen jer kad se vrati iz takozvane izolacije verovatno ga odvedu na neko lepo i udobno mesto mozda cak i sa njima rezira sta dalje sto se cesto vidi da Uros preporucuje kazne koje se i usvoje a da ne picam o Nemanjinom ponasanju . Jako je ocigledno da za neke vaze pravila dok za neke ne .a to su : matora, Uros, miki, nemanja mogu da rade sta hoce . SRAMOTA

Gost

#54

2015-10-29 07:06

Hepi TV STOP NASILjE!!!!!

Gost

#55

2015-10-29 07:13

Svako normalan i realan vidi sta radi produkcija parova (happy tv),otvoreno staje na stranu nasilja i posto sam pratila i imam informacije tvrdim da pokusavaju ubistvo nad Jelenom Golubovic i to sve pred gledaocima Srbije,ozbiljno mislim da je krajnje vreme da drzava Srbija reaguje i prekine teror koji bezocno vrsi happy tv,produkcija parova i odgovorni.Zar treba neko da se ruga i ismejava celu Srbiju a da bude nosilac NACIONALNE frekvencije?

Gost

#56

2015-10-29 07:17

Zato sto naslilnici se ne kaznjavaju vec nagradjuju fizicki kontakt se ne sankcionise izbacivanjem kako bi trebalo
STOP NASILJU OVO GLEDAJU NASA DECA DA SE TAKVO PONASANJE NE KAZNJAVA

Gost

#57

2015-10-29 07:30

osim jece to je sam sljam u vili

Gost

#58

2015-10-29 07:46

TV Happy izaziva i podrzava nasilje. Jel treba vise razloga?

Gost

#59

2015-10-29 07:58

nema nikakvu poruku ama baš nikome,šteti mladim ljudima a naročito devojkama,niti jedan rialiti ne daje nikakvu poruku već obrnuto,jasno je da je to mlaćenje para organizatorima,a mladi ljudi žele na lak način zaraditi i to im je prilika a ujedno postaju poznate ličnosti,a po čemu to im nije važno,tu nema normalinih ljudi,niko ništa pametno da pokaže,ja bi im predložila štošta,oni neznaju osnovne stvari koje se uče u osnovnoj školi a svi su kao obrazovani,neznaju pokazati na zabavama da znaju normalno igrati i plesati,već simuliranje pred ogledalom prostakluka,ako vam je Maca i Zmaj uzor....Ružica...strašnoo

Gost

#60

2015-10-29 08:00

Ovo nasilje u Parovima vise se ne moze izdrzati, mi gledaoci svaki dan cekamo kad ce nas infrakt pogoditi, Stop nasilju

Gost

#61

2015-10-29 08:07

Zato sto se dovode devojke lakog morala, pa zar deca koja to gledaju takve devojke treba da im budu uzori, ucesnici veoma vulgarni, skloni nasilju, iznose mnogo lazi samo da bi sto duze ostali i td. pod hitno zabrana !

Gost

#62

2015-10-29 08:17

Zbog nasilja u parovima, a sto se najvise odnosi na Jecu i Zeljka

Gost

#63

2015-10-29 08:18

Peticiju sam potpisala, zato što ne podržavam nasilje, a ono se svakodnevno dešava, nije reč samo o Jeleni, prosto, ko god digne ruku na drugoga, mora biti automatski izbačen.Njihovo karikiranje suđenja od strane polupismenih i ostrašćenih učesnika,bilo bi smešno da nije za plakanje. Ostalo je sve u redu.Neka se verbalno nadmudruju, ali udarci, NE NIKAKO!!!!

Gost

#64

2015-10-29 08:29

Ako je ovo zabavno humoristicki program, kako to kazu celnici Parova onda u ovakvim emisijama nema mesta nasilju i ruznim recima. Da li mislite da se narod ovako edukuje, pa videli ste i sami u kvizu koji oni emitiju sa ucesnicima parova 80% ljudi je nepismeno, a tek napolju koliko ih ima. Zar na ulicama nemamo dovoljno nasilja, zar je potrebno da i u ovakvim emisijama gledamo kako se biju zene, zar je ovo stop nasilju nad zenama. Jedna sam od zena koja je u braku prezivela nasilje i zbog toga se jezim kad vidim sta se javno emituje, a pritom verujem da ima jos puno zena koje su prezivele isto kao ja, jer ovo je Balkan, i svaka je kao i ja zgrozena onim cime se haapy tv ponosi, a to su Parovi. Sramota za Srbiju koja ne ume i ne zeli zastititi zene koje trpe troturu , maltertiranje pa i fizicki napad od strane muskrca. Sramota da jedan televizijski pulen ima prava da jednu zenu matletira, a da pri tom bude minimalno kaznjen. da su napolju mnogo bi ga vise kostalo to ponasanje koje mu je dozvolila haapy tv.

Gost

#65

2015-10-29 08:43

СТОП физичком и психичком насиљу на Happy TV !!!

Gost

#66

2015-10-29 09:04

Happy TV ima nacionalnu frekvenciju, a prikazuje u rijalitiju Parovi najgore moguće ljudske nastranosti, ali ih ne kritikuju nego ih afirmišu i podstiču učesnike na nasilje, alkoholizam, drogu-pušenje, sukobe u kojima se koriste najpogrdnije reči i psovke. Dno dna

Gost

#67

2015-10-29 09:13

JEDINI RIALITI PROGRAM OD POČETKA U REGIONU U KOME PRODUKCIJA PODRŽAVA I PROMOVIŠE NASILJE, NAS GLEDAOCE DOVODI DO NERVNOG SLOMA PRIJETNJAMA, PSOVKAMA,FINGIRANJEM GLASOVA NA TABELAMA ŠTO JE DIREKTNA PREVARA GLASAČA,A UČESNICI SE NALAZE U KONCENTRACIONOM LOGORU,JER I LJEKARSKI NALAZI SE KRIJU I NE POŠTUJU ŠTO SU MENGELEOVSKE METODE

Gost

#68

2015-10-29 09:16

STOP NASILJU.

Gost

#69

2015-10-29 09:32

Zato što ne mogu da gledam više iživljavanje ciganina Uroša, seljačine Nemanje i hermafrodita Matore uz pomoć produkcije i još par dupeuvlakača iz kuće (propali besposličar i kockar Miki, umno zaostali Marko, prostitutka Ružica ...) na ostalim ukućanima, dovođenje u studio debilnog alkoholičara i narkomana Gastosa, nepismene frizerke Zorice i alkoholičara(koji se leči u ludnici) i ciganina Hasana Dudića (koji su već diskvalifikovani iz Parova kao nasilnici i duševni bolesnici )!!!


Gost

#70

2015-10-29 10:24

KOJI MUSKARAC TUCE ZENU? SLABIC, KUKAVICA, ONAJ KO JE ALKOHOLICAR ILI BOLESTAN PSIHICKI.

Gost

#71 Re:

2015-10-29 10:25

#69: -  

 SLAZEM SE S TOBOM. TE KOJE SI NABROJAO SU DNO DNA. TREBA IH IZBACITI NAPOLJE, HITNOOOOOO...

 


Gost

#72

2015-10-29 10:42

Ne mislim da je peticija najefikasniji način borbe protiv ovako krupnih problema kao što je javna promocija i podžavanje nasilništva,gatanja,vidovnjaštva i kojkekakvih drugih devijantnih,neprimerenih ponašanja kako pojedinaca u rijalitiju tako i njihovih "pretpostavljenih".Nikada posredno izražavanje protesta ne može imati snagu neposrednog kao što ni strahote nasilništva ne mogu biti doživljene istim intezitetom kada se o njima čita i kada se gleda uživo.Zato mislim da bi se bar ovaj svet iz BG mogao organizovati,alarmirati nadležne institucije,ozbiljne medije i zatražiti dozvolu za javni protest ispred Happy tv sa zahtevom da se nedvosmisleno odrede i osude nasilje umesto što se i sami bahate blagonaklonim odnosom prema izvršiocima. Mislim da bi bilo mnogo produktivnije da onaj novac koji ulažete u sms poruke, podržavajući vrednosti koje i lično posedujete, uložite u zajedničko okupljanje i dignete glas toliko glasno da dopre do onih kojima bi i šapat trebalo da je alarm za reakciju,ali na nesreću nije.Govorim ovo jer ne znam koji put i sama šaljem nadležnima prigovore i zahteve da se ovo zlo zaustavi pa ništa.Naš narod je odavno rekao da "šut sa rogatim ne može",ali kad nekoliko šutih zgrabi rogove rogatom,ostali prestaju biti ugroženi.Prema tome,pokušajte na civilizacijski,legitiman način obiti rogove osiljenima. S' poštovanjem,D.Paunović,dipl.socijalni radnik

Gost

#73

2015-10-29 11:07

zbog nasilja i agresije, i nepostovnja gledaoca pored ekrana.

Gost

#74

2015-10-29 11:44

STOP NASILJU OD STRANE UROSA,MATORE I NEMANJE.Rejtin vazniji od ljudskog zivota.

Gost

#75 Re: Najbolji su Parovi

2015-10-29 11:48

#7: nina - Najbolji su Parovi 

 Pa ti idi onda tamo neka te mlate svaki sat.Najlakse je sa strane gledat,kako nekoga matletiraju.PO TUDJIM LEDJIMA NI 1000 BATINA NIJE PUNO...To je tvoje vidjenje.STOP NASILJU.