Bus Plus, život MINUS, stop validaciji mesečnih karata

Quoted post

Novinarka

#73 Prestanite da sirite lazi i nebuloze!

2012-02-02 22:48

Citam komentare, i ne verujem koliko su ljudi neobavesteni!!! Veljko Vlahovic NEMA nikakve veze s doticnim g-dinom! Mene licno ne zanima sistem bus plus, jer se ne vozim prevozom, ali Veljko je moj prijatelj i van svakog smisla je da ovako citam o njemu, sve same lazi! Procitajte Aleksandra Vlahovica biografiju, pa cete videti, da covek ima dva sina, i da hoce, ne moze da ima treceg! A u Srbiji, koje god novine da se uvedu, narodu nece valjati! Uostalom, kao da se narod nesto pita!

Odgovori

Miska

#75 Re: Prestanite da sirite lazi i nebuloze!

2012-02-02 23:32:28

#73: Novinarka - Prestanite da sirite lazi i nebuloze!

U pitanju je Vlahovicev unuk. A vi novinari bas mnogo znate.

obavestena

#118 Re: Prestanite da sirite lazi i nebuloze!

2012-02-03 22:34:12

#73: Novinarka - Prestanite da sirite lazi i nebuloze!

Ne zvucite bas najbolje...Nekako ste promasili temu i ne znate o cemu pricate.Bojim se da ne znate ni tog Vlahovica...Jedino znate da se ne vozite gradskim prevozom!Pa zasto?Mozda ni vama nije dobar?A meni treba da bude..Sram vas bilo!Brukate tu profesiju koju navodite!

Soko

#189 Re: Prestanite da sirite lazi i nebuloze!

2012-02-09 00:56:35

#73: Novinarka - Prestanite da sirite lazi i nebuloze!

Pa, šta kaže prijatelj Veljko, kako se "pobeđuje" na tenderu? Iskustvom? Referencama? Kvalitetom?

Optimus Prime

#290 Re: Prestanite da sirite lazi i nebuloze!

2012-03-02 11:05:26

#73: Novinarka - Prestanite da sirite lazi i nebuloze!

Pa naravno da ces da branis doticnog, kad ste u istom timu, a i provereno si mu neki PR! Sram te bilo! Bolje se pokrij usima i cuti, kad se vec NE VOZIS GRADSKIM PREVOZOM! Da se tvoja ususkana guza svaki dan mulja u autobusima, drugu bi pricu pricala!!!