Pomozimo da se čoveku vrati porodica

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Pomozimo da se čoveku vrati porodica

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2016-09-09 19:28



Gost

#2

2016-09-09 19:42

Zato sto ova banda od drzave treba da pare za hranitelje usmeri na odrzivost porodice.

Gost

#3

2016-09-09 19:58

Zato sto je protiv svih pravila Ustava!!!
Silvija Maluckov
Autor peticije

#4 Re:

2016-09-09 21:12

#2: -sramota za drzavu,sta dozvoljava


Gost

#5

2016-09-10 04:52

NEK vam je Ljubisa Bog u pomoći!!!

Gost

#6

2016-09-10 06:49

Uz boziju pomoć uspecete. Ja bi samo dala jedan više predlog. Da se napravi organizacija u samom narodu koja neće se pretvoriti u državnu,jer sve što je državno postalo je lopovsko. Da ta organizacija skuplja od svakog gradjanina Srbije po 100 dinara mesecno( tako da svi mogu učestvovati,) ko ima i može i želi neka da više. Taj novac da se skuplja za takve ljude. Da organizacija bude pametna ,tako da može godišnje i jednu skromnu kuću nekom sagraditi. Da se napraveradne organizacije kao za vreme Tita i da omladina učestvuje u tim izgradnjama,i da se tako postepeno nas narod okrene jednom humanitarnom radu,svakako će to biti dobro i za njegovu psihu i približavanje Bogu.... naravno svemu što ima veze sa ljubavju,saosecanju. Tako će se činiti sveopšte dobro...

Gost

#7 Re:

2016-09-10 07:46

#6: -  

 Ima humanih ljudi,mi kao pojedinci mozda nmz mnogo da ucinimo,al kada bi se narod ujedinio,to bi vec bila druga prica... iskreno se nadam da ce ova peticija zaziveti pa makar i potpisima pa da stigne tamo do onih malo vecih foteljasa, . . I da ce se situacija resiti.. 


Gost

#8

2016-09-10 13:40

puno puta sam pisao sramota da nekome daju 40 hiljada po detetu da cuva ,a ima svoje roditelje,neka im omoguci bolji smestaj????

Gost

#9

2016-09-11 10:31

Ogromna je odgovornost i obaveza socijalnih radnika i ustanova u pravilnom uspostavljanju neophodne komunikacije, saradnje , poverenja i pomoći u očuvanju porodične zajednice , kod socijalno ugroženih porodica. Dakle , zaštita i očuvanje porodične zajednice , a ne razbijanje !.. Najveći zločin je rastaviti decu od roditelja. Govorim to nažalost  iz ličnog iskustva ....


Gost

#10

2016-09-11 21:21

ZATO STO SAM BESAN NA VLASTODRZCE.

Gost

#11

2016-09-12 22:35

Zato sto sam majka!!!

Gost

#12

2016-09-13 07:48

dal ce pomoci moja petidija zelim od srca samo znam da cemo ja i moja porodica za nekoliko dana osti na ulici bez igde ikoka protiv zakona se nemoze nazalost

Gost

#13

2016-09-13 18:17

cist bezobrazluk sramota i grehota...koliko dece je odhranjeno bez kupatila pa su cistiji i urediji bili neko oni sa kupatilom... koliko dece zivi u raskosu i lepoti al u toj kuci nema ljubavi topline a deca prepuatena ulici i losim putem radi toga sto roditelji trce za karijerama provodu parama da imaju deci za skupa auta izivljavanju na ulicama i drogi dok ono dete bez kupatila je zlatno dete za primer u svemu....eeee drzavo nasa gde i u cega bacate pare sto vi nepomognete toj deci kad ste tako brizni sramota ....

Gost

#14

2016-09-13 22:26

Zato sto ovo sto su uradili jadnom coveku i porodici koja se voli, jednostavno nije normalno!!! Gde mi ovo zivimo?! Dajte ljudima posao i platu,prestanite da unistavate! Pedofile i razni olos pustate na slobodu i gledate im kroz prste a kaznjavate jadne ljude samo zato sto su siromasni?!!! Jad i beda!
Sone

#15 Moj predlog

2016-09-14 10:28

Dosta ljudi bi pomoglo,ali su prevareni x puta...Setite se samo slucaja sa Rebracom.Zato je moj predlog ovom coveku da poradi na transparentnosti samih donacija...To znaci da vodi evidenciju i da postavi iznose donacija sa inicijalima ili ime i pocetno slovo prezimena na svakih  nedelju dana na primer. Dalje potrebno je da kad kupi kucu postavi racun,da kad se zavrsi sa donacijama da obavesti ucesnike da donacije nisu potrebne vise.Kako to izgleda mozete pogledati na sajtu srbi za srbe.


Gost

#16

2016-09-15 07:23

OVA TESKA ZLOCINACKA ORGANIZACIJA NA CELU SA VULINOM I DACICEM NA CELU TRGUJU OTETOM DECOM I TO PRISILOM TAKVIMA TREBA RASPARATI STOMAKE DA CREVA U RUKAMA NOSE JER SU TO NAJTEZI ZLOCINI KOJE COVECANSTVO PODNETI NEMOZE I NESME TO JE RADIO I HITLER I HRVATI U JASENOVCU I IZ HRVATSKE JE ZLOCIN PRENET U SRBIJU NASLEDNIM GENIMA ZLOCINCI ZLOUPOTREBLJAVAJU POLOZAJE I OTIMAJU OSNOVE I RAZLOGE ZIVLJENJA TAKO UBIJAJU RODITELJE I UNISTAVAJU CITAVE PORODICE I ZAKONE BOGA I MAKE PRIRODE DA SVAKO ZIVO BICE MORA STITITI SVOJE POTOMKE ZRTVOVANJEM SVOGA ZIVOTA ZA SVOJU DECU UZROKE OBESENIH I SKAKAJUCI SA SPRATOVA I MOSTOVA PODMETANJE BOMBI POD SEBE DA SE RAZNESE OD BOLA ZBOG OTETE IM DECE ZLOCINCI NESNOSE ODGOVORNOST ZBOG UZROKOVANJA UBISTAVA RODITELJA OTETE DECE TESKI ZLOCINCIMA SE VERUJE I PORED CINJENICA DA UZROKUJU SAMOUBISTVA I ZAOSTAJANJE MENTALNOGA ZDRAVLJA OTETE DECE ZLOCINE CINE UMESTO DA POMOGNU A TO SVE DA BI ONI ZARADJIVALI I PRIMALI DODATKE ZA ZLOCINACKI RAD

Gost

#17

2016-09-16 20:29

S obzirom na to u kakvom nam je stanju drzava, tj da je tesko naci posao, ne treba jos i kaznjavati najsiromasnije na najbrutalniji nacin. Nema opravdanja za oduzimanje dece ljudima, samo zato sto su siromasni.

Gost

#18

2016-09-17 02:07

Zato sto covek ima porodicu svoju zenu i dete i treba da zive zajedno sto je simbol ljudse vrste.KO UZME ZA PRAVO DA RASTURI PORODICU TAJ JE ZLIKOVAC I TREBA NAROD DA MU SUDI...TO JE PROKLETSTVO...

Gost

#19

2016-09-17 13:47

Ovo je opšte sramota za celu srbiju pomozimo ljudima svojim novcanim donacijama lako je pricati samo

Gost

#20

2016-09-17 18:12

vratite porodicu

Gost

#21

2016-09-17 20:10

Oduzimanje dece u slucaju siromastva je podli genocid. To je izgovor da bi se unesrecili i deca i roditelji. Umesto da nahrane tu decu i pomognu toj porodici, oni cine zlocin za koji im treba suditi.

Uvek cu se boriti protiv toga.

Gost

#22

2016-09-17 21:14

U školi su nas učili da je porodica osnov drštva, i dok je zdrave porodioce i društvo će to biti zdravo i napredno. To su nas učili pre 50 godina. Na znam šta sada uče. Izgleda da se nešta promenilo.
Olja
Gost

#23

2016-09-17 21:56

To su masonski potezi,ideje i ideali...a kada ,nedaj Boze, udjemo u EU bice neuporedivo gore..automatski svaki roditelj gubi pravo na svoje dete cak i na vaspitanje..to je bas tako..neznam sta se dogadja sa roditeljima ,ljudima da mole da idemo u neuporedivo goru situaciju ...EU...Posle ce im opet biti kriv Bog za sve uzase koji slede..IMA LI KO U OVOJ ZEMLJI DA MISLI NA NASU DECU ,NJIHOVU BUDUCNOST..ILI SMO SVI UBIJENI I NA KOLENIMA...GOSPODE PROSVETLI NASE UMOVE I SRCA ISTINOM I LJUBAVLJU I SPASI NAS OD LAZLJIVACA I SATANINIH SLUGU..AMIN..Ova deca oduzeta su i nasa deca ..nedajmo ih...pedofilima,homoseksualcima i satanistima..a uglavnom kod njih i zavrse...

 


Gost

#24

2016-09-17 22:33

Peticiju potpisujem zato sto znam da je ovo sto covek kaze istina, Otimaju decu roditljima i daju kvazi hraniteljskim porodicama i pri tom' im placaju silne novce. U mom komsiluku ima jedna hraniteljska porodica koja ima cetvero dece (braca i sestre). Dok ih nisu uzeli bili su slepadija a sada napravise drugu kucu u dvoristu.
Eeeee, zemljo Srbijo...

Gost

#25

2016-09-17 23:28

Ovakvih nemilih razaranja ce biti sve vise. To sprovodi nasa tzv vlast po nalogu okupatora. Sta reci? Zalosno je sto nas narod sve to mirno posmatra. Tako omogucava da bude sve gore. Spasi Boze I sacuvaj narod svoj!