Ukidanje master studija kao uslova za rad u skolama

Ukidanje master studija kao uslova za rad u skolama / Saopštenja / Širite peticiju / Komentari


Gost

#1

2013-10-23 21:24

Kada biste napisali pravilno - MASTERSKIH studija, možda bih i potpisala. Ni doktorske studije nisu DOKTOR STUDIJE, zar ne?!
Dušan Spasić
Autor peticije

#2

2013-10-24 16:05

Dragi potpisnici, kontaktirale su me Naše novine. Naime zainteresovani su da napišum članak o našem problemu. Treba im neko ko je zainteresovan da govori o ovoj zavrzlami. Ja, iako sam pokretač peticije, nisam pogođen ovim problemom. Naime, ja sam zaposlen a master branim u roku od mesec dana. Za novine i nisam toliko interesantan, ali ako nema interesenata ja ću dati intervju.

Milan

#3 Re:

2013-10-24 17:09

#1: - Kakvo poznavanje pravopisa i kakvo ostro oko. Prepoznali ste sustinu peticije. Divim vam se do imbecilnosti.

 

Dušan Spasić
Autor peticije

#4 Re:

2013-10-24 21:03

#1: -

Nisu masterske nego master studije slobodno proverite na fakultetima, a normalno je da su doktorske. A suština peticije nije pravopis i neka kvazi borba oko srBskijeg naziva već u borbi za prava ljudi koji su pogođeni ovim problemom.

Inana
Gost

#5 Re: Re:

2013-10-25 01:22

#3: Milan - Re:

hahhaha!!! care!

 

Deda Smrda

#6 Re: pravilno?!?

2014-03-18 22:58

#1: -

Jeste logično. I jeste tačno. Ali to "master studije" ne čini ništa manje tačnim. Razumem kompulsivnu potrebu za ispravljanjem ali ne i bojkot problema koji je sve očigledniji i sve štetniji.