Ukidanje master studija kao uslova za rad u skolama

Ukidanje master studija kao uslova za rad u skolama / Saopštenja / Naše novine / Komentari

Јелена

#1

2013-10-24 17:50

О којим новинама је реч? Ми у Новoм Саду имамо нови проблем на мастер студијама, студенти са других универзитета су потиснули нас који смо 4 године овде студирали и били на буџету и дипломирали у року, сада су испред нас студенти са других универзитета и студенти који су студирали много дуже од нас, ја бих о томе радо говорила.


Gost

#2 Данијела

2013-10-25 12:48

Исти проблем, око уписа студената на мастер, имамо и ми на Факултету педагошких наука у Јагодини. Предност је такође дата и цтудентима који су били на дошколовавању, а поврх свега на мастеру имамо 3 потпуно иста предмета која смо имали на основним студијама, са потпуно истим садржајем, које морамо поново да полажемо! Мислим да и о овоме треба говорити. Поздрав!
Dušan Spasić
Autor peticije

#3 Re:

2013-10-26 14:45

#1: Јелена -

Naše novine. Javite mi se na dusan1988@gmail.com. Za početak imamo saradnju sa njima, a planiram da kontaktiram druge medije kako bi upoznali sve građane o ovom problemu.


Gost

#4

2013-11-13 20:48

САДА МИ ЈЕ ЈАСНО ЗАШТО СИ ПОКРЕНУО ПЕТИЦИЈУ! ДА БИ САЧУВАО ПОЗИЦИЈУ НА ПОСЛУ! НЕ ТРЕБА ДА БУДЕ ПОКРЕНУТА ПЕТИЦИЈА ВЕЋ ПОСТУПАК ПРЕД ПРАВОСУДНИМ ОРГАНИМА ПРОТИВ ОНОГА КО ТЕ ЈЕ ЗАПОСЛИО БЕЗ МАСТЕРА ДА ПРЕДАЈЕШ У ШКОЛИ. МОЖЕШ ДА РАДИШ ЕВЕНТУАЛНО КАО НЕСТРУЧНА ЗАМЕНА ПОД УСЛОВОМ ДА СЕ НИКО НИЈЕ ЈАВИО НА КОНКУРС СА МАСТЕРОМ.
nik nejm

#5 Re:

2013-11-16 21:44

#1: Јелена -

Opet dođoši smetaju_

Nik NEjm

#6 Re: Данијела

2013-11-16 21:48

#2: - Данијела

O tome treba da ćutiš jer dekan je verovatno dao nekim njemu bitnim kolegama da predaju! Nisu bitni predmeti! Bitna je tezgica, lovica! Kakav bre sadržaj ispita! PLATI PA PROĐI! PLATI PA PROĐI! ZVAĆU DECU! DECOOOOO! DECOOOO!


Gost

#7

2014-03-18 10:24

postovani,
mogla bih ja da objasnim situaciiju, samo mi je potreban neko da mi detaljno objasni zakon. Dugo nisam zivela u Srbiji, pa sam neke stvari propustila. Mislim da je situacija u nasem obrazovnom sistemu losa, a sve na stetu mladih. Ja sam na doskolovavanju na Uciteljskom i na Filoloskom redovno studiram. Da bi stekla uslov da predajem, a smatram se sposobnom, treba mi brdo para i vremena, a ne radim.
Kontaktirajte me ako ste zainteresovani, simotici@gmail.com.
Pozdrav,
Tatjana