ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА

ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА / Saopštenja / ШЕШЕЉ СТАВЉЕН У ИЗОЛАЦИЈУ! / Komentari

гага

#1

2014-02-11 22:11

Мало је рећи срамота за сваког грађанина Србије а поготово за власт, која индиректно подржава крајње нехумано понашање-иживљављање према неосуђеном човеку.Осећам се понижено што живим у овом времену када малобројни дижу свој глас.

Gost

#2

2014-02-12 06:03

Zelim mu svako dobro. Nisam clan ni jedne strake, ali me je sramota sto zivim u drzavi cija vlast nece da pomogne coveku koga 11-12god. bez ijednog razloga i dokaza drze u celiji. Jeb.. te propala drzavo - kvazi drzavo, banana Republiko.

Gost

#3

2014-02-12 07:14

Ja sam politički neistomišljenik sa Šešeljom 25 godina, ali ovaj teror koji se sprovodi nad njim , više proliči Sudu Inkvizicije, nego Sudu u 21 vijeku. Šešelju želim dobro zdravlje i da uskoro bude na Slobodi

Gost

#4

2014-02-12 07:31

Ukoliko nasa vlast ne reaguje na cinjenicu da se protiv njenog gradjanina, prije svega, vodi maratonski postupak u okviru istraznih radnji, potpuno pravno neregularan i neutemeljen, utoliko ova peticija gubi svoj smisao. I bezbroj ovakvih peticija nece uticati na sudsku odluku koja ima za cilj potpuno unistenje Vojislava Seselja, jer celnicima na vlasti nije u interesu njegovo oslobadjanje.
мига

#5

2014-02-12 07:37

Слобода за војводу Шешеља! Да Бог да му здравље и спасење

Gost

#6

2014-02-12 07:46

Sramota za drzavu koja ne sme ni da pomisli a kamoli se zauzme gospodina Seselja.
Da ima morala pa da citava zamlja krene u proteste za oslobodjenje gospodina Seselja i da se izvrsi pritisak na sve koji protivcovecno i protivzakonito drze u zatvoru coveka za koga nije dokazano da je napravio zlocine protiv covecnosti , a prodavce organima i kasapine Srba pustaju na slobodu.

Gost

#7

2014-02-12 07:50

ovo je sramota i srbije i srpskog naroda!

Gost

#8

2014-02-12 08:00

Preostaje mi samo da gospodinu dr. Šešelju poželim da i ovu pošast pobedi! Znajući ga kao junaka, i ovo očekujem od njega! On je za života podneo najveću žrtvu: za Istinu i svoj Narod junački je položio svoj život u ruke ovoj strašnoj inkviziciji! Sve što je do sada rekao i kako se ponašao prema haškim glavosečama, potpuno je u pravu! Želim mu svako dobro!

Gost

#9

2014-02-12 08:51

Ja nisam član SRS, nisam čak ni Srpkinja, ali ovakva nepravda, ovakva najgrublja sila me ne može ostaviti mirnom. Sve mi ovo liči na postupke koji su se vršili u (znamo kojim) logorima, s tim da se u šlučaju gospodina Šešelja, sve čini da bi se on potpuno uklonio sa ovoga sveta, a tako i prikrila njihova krivica u svemu što se kod nas dešavalo.Jednostavno, ne mogu da prihvatim niti shvatim da moja država Srbija na sve ovo ostaje potpuno nema i hladna.

Gost

#10

2014-02-12 09:41

Hemioterapja nije nikome pomogla. Haski tribunal je polticki sud i njga odande pustiti zivog nece. Samo Rusija nam moze pomoci, ako hoce i niko vise.

Gost

#11

2014-02-12 09:50

Slobodanajvecemsrpskomrodoljubu,koga evrozlikovci drze u zatvoru ni kriva ni duzna.

Gost

#12

2014-02-12 10:54

Sta reci sem da je to svetski teror nad gradjanima Srbije.Teror nevidjenih razmera ali sta tu mozemo sem da cutimo i trpimo

Gost

#13

2014-02-12 11:50

Strahujem da hag zeli da unisti DR..VOISLAVA SESELJA pre njegove konacne oslobadajuce presude.Nehumano necovecanski.Da imam moc Ja bi ga kidnapovala i oslobodila haskog terora

Gost

#14

2014-02-12 12:30

Чика Војиславе чекамо Вас !!!

Gost

#15

2014-02-12 13:13

Mislim da je ovo svirepo šta rade sa jednim čovekom, to je ravno zločinu, da jednom čoveka toliko dugo vremena drže u pritvoru, i da mu osporavaju sako pravo na život,zdravlje. Mislim da su oni gori od SS-ovaca.
Ogorcen

#16 Hag i pravda

2014-02-12 14:38

Da li postoji negde neko u svetu, gde mogu ove nehumane i ubilacke metode Haga da se prijave?
Svesno, sistematski i planski unistavaju zivot gosp. Seselju. Da li mogu Rusi nesto da pomognu?.
Nije vazno da li je covek pristalica ili ne SRS-a, ali ovakve nacisticke metode moraju da se osude i da se sprece.

Gost

#17

2014-02-12 14:53

Sve je rečeno. nevjerovatno. muče čovjeka. nemam riječi.
Јелена

#18 Утицај

2014-02-12 14:55

Не живим у Србији, али она живи у мени. Слично као у случају господина Шешеља. Моја највећа жеља у животу је да могу да се школујем у Србији, тамо да радим и живим. Али како када особе коју су на власти не размишљају о својим грађанима и држави, већ чине оно што им се каже од стране Америке, Европе, итд. Када би ико од НАС обичних грађана имао прилике да дође на власт, не би дочекао следећи месец због доношења сопствених одлука и јер је у мањини. Зато мислим да нам је свима јасно, да морамо као народ да се побунимо, јер ми нисмо мањина. Морамо да предузмемо нешто, ја још немам ни 18 година и политика ме никада не би занимала, да не живим у свету закопаном благом политике од кога не можемо да дишемо, а благо није у нашим рукама. Зар не постоји ни један начин зауставити зликовце због којих умиремо све брже и брже?
kljuc54

#19 Re:

2014-02-12 15:02

#9: -

Vaš komentar govori o visokoj ljudskoj svijesti i svjesnosti u kakvom društvu živimo. Slažem se S Vama i molim građane Srbije da pokrenu protesnu incijativu, da "galamom" kažu da su protiv Tiranije bilo koga. Ovaj čovjek ne zaslužuje od svojih sugrađana da bude ostavljen na milost i nemilost dželatima u celofanu. Živim u državi gdje uzvikuju UBIJ, UBIJ SRBINA i nisam u mogućnosti ništa učiniti osim da sam sa istomišljenicima kao što ste Vi imnogo takvih.


Gost

#20

2014-02-12 17:10

Krajnje nehumano!!!

Gost

#21

2014-02-12 19:44

Međunarodni sud izazvaće smrt pritvorenog sužnja dr.Vojislava šešelja grubim kršenjem njegovih prava na pošteno suđenje. PRAVA su lišeni njegova zemlja, njegov narod, pravnici njegove zemlje, i svi koji se još nadaju da će sudije izmeniti svoj pohod protiv pravde i čovekoljublja. Još uvek je pred očima celog sveta scena iz američkog filma u kojem supruga Gebelsa daje cijan kalij svojoj ćerčici na kraju Drugog svetsko rata da je spase medjunarodnog procesa zbog stvarnih zločina njenog oca i njegovih istomišljenika. Njegoš dobro kaže da će svet radije načiniti manju nepravdu iz straha od veće, ali to je slaba uteha za ljudski rod.

Gost

#22

2014-02-12 20:40

Ne znam sta reci a da ne ponovim ono sto su drugi pre mene pisali i komentarisali. Hag pise istoriju bescasca ali su koautori te istorije i u Beogradu, kako medju onim koji su trazili od Del Ponte-ove "da ga ne vraca", tako i medju nekim njegovim dojucerasnjim saborcima koji su okrenuli curak i sada cutanjem zele da operu deo svoje politicke biografije. KAo nekad kod poturica koji su istrebljenjem svojih dojucerasnjih saplemenika mislili da ce sakriti istinu o sebi samima tako i oi danas misle da ce uklanjanjem Seselja poceti "proces poromene svesti" Srpskog naroda i da cemo zaboraviti "njihove grehe".
Zelim na kraju napisati samo jos: SLOBODA SESELJU.

Gost

#23 Nikola Stojiljskovic

2014-02-12 20:49

Nato ubice i zlikovci !!!

Gost

#24

2014-02-12 21:07

DAJ BOZE DA GA OSLOBODE!!!!!

Gost

#25

2014-02-12 21:32

Јадан Наш паметни Шеки!!! Уништише му наказе живот!!!