Ukidanje master studija kao uslova za rad u skolama

Ukidanje master studija kao uslova za rad u skolama / Saopštenja / Širenje peticije / Komentari


Gost

#1

2014-03-18 12:19

Postovani,imam zvanje Profesor razredne nastave. Naime, studirala sam na NUBL-u i ne mogu da nadjem zaposlenje jer je privatni fakultet pa se prosjek ocjena mnozi sa 3. Da li ta peticija moze da pomogne mojim kolegama i meni? Sta da radimo? Nemam novaca za dalje studiranje.
Puno pozdrava iz Prijedora.


Gost

#2

2014-03-18 23:36

SVAKAKO,SAMO NAPRED ZAJEDNO...
Dušan Spasić
Autor peticije

#3 Re:

2014-03-19 09:52

#1: -

Za Vas ne znam. Peticija se odnosi na studente koji zavrsavaju fakultete u Srbiji.

bez prava

#4

2014-03-22 00:12

Ja sam završila u Bosni,a živim u Srbiji i samim tim hoću da radim ovde. E sad,imam zvanje PROFESOR RAZREDNE NASTAVE,a ne diplomirani učitelj ili kako se već zove ovde. Interesuje me, pošto sam studirala po Bolonji, da li je Master obavezan i u ovom mom,sigurna sam, ne jedinom slučaju.

Gost

#5

2014-03-22 17:43

Smatram da je za rad u osnovnoj skoli dovoljno 4 godine studija.Ako nije dovoljno toliko godina nece biti dovoljno ni pet.Roditeljima je to jos jedna godina velikih troskova.Naime,ne stanuju svi u NS i BG, tako da moraju placati stan, prevoz i hranu studentu.Da li master znaci da su nasi nastavnici sa visom / 6. stepenom/ ili visokom /po starom/ losiji prosvetni radnici? Ma dajte molim vas. Master nema veze sa zivotom, ni predmeti na masteru ne uticu na osposobljavanje za profesora.

Gost

#6

2014-08-07 06:19

podrzavam peticiju