ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА

ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА / Saopštenja / JADRANKA ŠEŠELJ: Plašim se, Voja je spreman da umre / Komentari

Mimi

#26 Vlada

2014-05-14 13:09

Pitam se sta je to do sada ucinila nasa VLADA za te nase OPTUZENIKE
Po svoj prilici oni koji su PRIZNALI KRIVICU prosli su najbolje
ALI dali su priznavanjem krivice mislili na svoje intimno priznanje ili su samo priznali i dogovorili se sa sudom da ih sto manje osude i sto prije puste nemisleci kakva ce se slika stvoriti o SRBIJI I SRBIMA
Dali jos postoji i u ovoj vladi KONTAKT PERSONA sa Haskim sudom
Kad ih je trebalo isporucivati onda je mislim Ljajic bio posrednik
Do jucerasnji clanovi Radikala su i Predsednik drzave i Predsednik Vlade
JESTE LI ZABORAVILI SA KIME I KAKO STE DOSLI NA POLITICKU SCENU A TIME I NA SADASNJE FUNKCIJE

OTVORENO PITANJE I NIKOLICU I VUCICE

DALI STE IKADA POSTAVILI PITANJE SESELJ STRANIM PREDSEDNICIMA


Gost

#27

2014-05-14 14:52

Naj veća farsa od postojanja civilizovanog sveta sudska parnica dr. Vojislava Šešelja,suditi čoveku jednu deceniju to nije ni sam NEČASTIVI mogao nešto tako gnusno smisliti, stideće se generacije iz pravnog sveta !

Gost

#28

2014-05-14 15:27

G. Seselj neznam dali cete citati ovo ali Vam pisem da je moj suprug bio u istom stanju sa metastazama i samo je zracen a zatim otpisan imao je 45 kg. Kupila sam B17 kosta 83 dolara 100 tableta, pije se 3puta dnevo izmedju obroka tacannaziv je NOVADALIN B17 od 500 mg. ne od 100 mg. jer on ne deluje. Kupuje se preko interneta skinu vam novac sa racuna a treba da popije 4 flasice sa 100 tableta i bice izlecen. Pije se 25 dana zatim se pauzira 7 dana i onda se nastavlja sve dok ne popije sve tablete uz to ide vitamin E400 mg. od RICHA ne drugi koji se isto nabavlja u inostranstvu, a obnavlja celije. Izlecen je moj suprug i jos trojica mladih ljudi od 30 do 20 godina i jedan od pedesetak god. Molim vas necete zazaliti ali oni su bili sa metastazama a danas su odlicno. Jedino se nemoze pomoci ako je zadnji stadijum odnosno zadnja nedelja zivota. Molim vas uradite to nije skupo a deluje odlicno!

S postovanjem i zeljom za brz oporavak g. Seselja.


Gost

#29

2014-05-14 20:53

Убице.

Gost

#30

2014-05-15 13:30

Nazalost nemogu nista vise nego da se divim gospodinu Seselju i da se sa istim intenzitetom gadim naroda koji ga je ostavio.
Milan

#31 STID Re:

2014-05-15 13:36

#27: -

Sto je jos gore niko se nece stideti, jer stid vise i nepostoji. Svet je uhvacen u kandze teskih psihopata i sada je u slobodnom padu samounistenja ne samo moralnog nego i fizickog.

Milos Obilic

#32 NAROD Re: Vlada

2014-05-15 13:40

#26: Mimi - Vlada

Narod koji bira takve izdajnike ne zasluzije bolju buducnost.


Gost

#33

2014-05-15 21:28

Oni su ozraceni i opasni,nas heroj nije,nadam se da ce biti pusten!

Gost

#34

2014-06-07 16:04

Pobedice Dr.Voja sve jer njega Bog cuva!
baci

#35

2014-06-07 16:07

Braco Srbi reagujte, da Hag cuje vas glas da jedinog pravog srbina puste na slobodu!!!

Gost

#36

2014-06-13 18:08

SEKI VOLIMO TE! CEKAMO TE! VOJVODO NAD VOJVODAMA!

Gost

#37

2014-11-02 18:39

Najiskrenije podržavam želju i mišljenje gospođe Jadranke-Takođe i mučenika g. Vojislava Šešelja.Sud u Hagu je izvor satanske nepravde.Gospodin Vojislav Šeljelj treba da dođe u Beograd da se leči i oporavi na radost svoje porodice i svih nas!Predlažem da se svi pomolimo Gospodu da se on odluči,na mu ne smetaju,i da se vrati.Teba da mu se čitaju molitve na Svetim Liturgijama,a u Hagu da mu dolaze naši sveštenici i da ga pričešćuju i da obavi jednu temeljitu ispovest.Sadašnja vlast treba da se stidi za veleizdaji i totalnu nebrigu za svoje građane.

Gost

#38

2014-12-03 12:11

Na Novom Beogradu postoji zena koja metodom SU_JOK i promenom nacina ishrane moze da izleci rak.Ima iza sebe oko stotinu slucajeva gde se izborila sa metastazama,prirodnim putem.