Peticija da se zavrsni ispit ponisti
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija da se zavrsni ispit ponisti
|
Gost |
#12013-06-19 12:22Svaka čast onome ko se setio ovoga. ♥ :) |
|
| |
|
z.b |
#2 BRAVO!!!2013-06-19 12:24Ajde ljudi potpisujte,najbolje je da se ukine !!!! |
|
| |
![]() Anonymous |
#3 Re: Hvala punoooo :)2013-06-19 12:25Molim vas podelite ovo da bi bilo sto vise potpisa. :) x |
|
| |
![]() Anonymous |
#4 Re: BRAVO!!!2013-06-19 12:26 |
|
| |
|
z.b |
#5 Re: Re: BRAVO!!!2013-06-19 12:29Delimmmmm :) |
|
| |
|
Andjela |
#6 Re: Re: Re: BRAVO!!!2013-06-19 12:35 |
|
| |
|
Gost |
#72013-06-19 13:04Bravo ljudi! Idemo! Sirite dalje! *ljubav* |
|
| |
|
Andjela |
#9 Delite na drustvenim mrezama :)2013-06-19 13:32Molim vas da delite ovu peticiju na drustvenim mrezama, trebaju nam potpisi. |
|
| |
|
Gost |
#102013-06-19 14:04Ja sam za! |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2013-06-19 16:51- Date of removal: 2013-06-19
- Razlog uklanjanja:
|
:/ |
#132013-06-20 12:08Ovo ide mnogoo sporo trebalo bi malo da se ubrza sa potpisivanjem :( Inace svaka cast za ideju :D |
|
| |
|
Andjela |
#14 Re:2013-06-20 12:25I ja bih volela to, ali ne znam kako. :( Delila sam na Facebook-u, na twitter-u, svuda, sa svima koje poznajem, ali opet je malo. Zato vas molim da i vi delite sa svojim prijateljima, i da kazete svojim roditeljima da i oni ovo potpisu. Osmaci, ovo je za nase dobro. ♥ |
|
| |
|
Gost |
#15 Re: Re:2013-06-20 12:33#14: Andjela - Re: Da li mozda poznajes nekog osmaka iz Novog Sada posto je tamo velika vecina za ovaj predlog?
|
|
| |
|
JA |
#162013-06-20 14:06Koliko potpisa treba da sakupiomo da bi uspela peticija? |
|
| |
|
Ana |
#172013-06-20 15:09Ali ako se gledaju samo bodovi iz škole, kako će dosta nas upisati željeni smer? npr. ja nosim 42 boda iz škole i ne mogu s tim da upišem smer koji ja želim. |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)
2013-06-20 15:17- Date of removal: 2013-06-20
- Razlog uklanjanja:
Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)
2013-06-20 15:40- Date of removal: 2013-06-20
- Razlog uklanjanja:
|
Andjela |
#20 Re: Re: Re:2013-06-20 15:44Znam jednog decka, ali mi nismo bas bliski. Poslala sam mu zahtev za prijateljstvo na facebook-u, valjda ce ga uskoro prihvatiti, pa cu ga pitati. Vi, ako znate nekog iz Novog Sada ili ako ste iz Novog Sada, prosirite da stigne i do njih. |
|
| |
|
Andjela |
#21 Re:2013-06-20 15:45Iskreno da ti kazem, nisam sigurna. Mada, nadam se da cemo skupiti, koliko god da je to. Samo znam da nam treba sto vise, zato pitajte sve koje znate da potpisu. |
|
| |
|
Andjela |
#22 Re:2013-06-20 15:47Ako ovo bude stupilo na snagu, bice povlastica za sve, tako da sam prilicno sigurna da ce i oni sa losim uspehom upisati sta zele. Ako nista, uvek mozes da polazes razliku predmeta i da se prebacis na sta god hoces. Ja sam vukovac, i ja nemam ovaj problem, ali znam da ce mnogi moji prijatelji tako uraditi. ♥ |
|
| |
|
k |
#232013-06-20 16:15AHAHAHAHAHAHAHA, ne mogu da verujem da vi stvarno mislite da ce ovo uspeti. Znate li vi koliko ima vukovaca ove godine,nece biti lako upisati neke bolje skole... A cak i ako upisete, roknucete na prvoj godini, i sta onda? Jedno su zelje, a drugo mogucnosti... |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2013-06-20 16:22- Date of removal: 2013-06-20
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#252013-06-20 19:23lopovi!!! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.
