Ponovo otvaranje LAS VEGAS RP-a.
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Ponovo otvaranje LAS VEGAS RP-a.
|
Gost |
#12014-08-23 20:44IMA DA OTVORITE BRE :d |
|
| |
|
J.J. |
#2 open open open open2014-08-23 20:49Otvaraj bre! |
|
| |
|
Gost |
#32014-08-23 20:52OTVORI! |
|
| |
|
Gost |
#42014-08-23 20:59spajder7g pro |
|
| |
|
Gost |
#52014-08-23 21:01-LV-RP- |
|
| |
|
Gost |
#62014-08-23 21:02Las Vegas OPEN |
|
| |
|
Gost |
#72014-08-23 21:07Ja bi voleo srv da se otvori ne mora biti UCP,al da mi rperi,imamo gdje igrati sem CoA |
|
| |
|
Las Vegass!! |
#82014-08-23 21:07Ja bi voleo srv da se otvori ne mora biti UCP,stara administracija da bude,da mi rperi imamo gdje igrati a ne samo na CoA |
|
| |
|
YIWKOOO |
#9 Zivko2014-08-23 21:08/do prozori ? /me ne |
|
| |
|
NiK0lA |
#10 X2014-08-23 21:10Ništa od opena . |
|
| |
|
NiK0lA |
#11 No SmArAnJe2014-08-23 21:12Iako bude open nece biti uskoro a administracija nova , ne smarajte bre ! |
|
| |
|
NiK0lA |
#12 Re:2014-08-23 21:13Nemozemo otvarat server zbog ljubomornih dusha ! |
|
| |
|
NiK0lA |
#132014-08-23 21:14Razgovaracu sa Luk0M pa nek vam on kaze konaČn0 |
|
| |
|
NiK0lA |
#14 Re:2014-08-23 21:15Luka je spominjao nesto ali cu videti iako ja ne bih otvara0 |
|
| |
|
Luka |
#152014-08-23 21:19Bice open ali ne bude li na openu bar 100-120 igraca ide CLOSE . Al morat cetE cekAtY |
|
| |
|
Gost |
#162014-08-23 21:39SISAJTE GA PICKE - RICHARD & LUKENZI |
|
| |
|
Gost |
#172014-08-23 21:40Svee |
|
| |
|
Gost |
#18 LV2014-08-23 22:22LV RP U SRCU I NEK BUDE KAKO BUDE <3 |
|
| |
|
Nicando |
#19 Las Vegas2014-08-23 22:29Ovim putem saljem pozdrav |
|
| |
|
Gost |
#202014-08-23 22:46Ocemo LV |
|
| |
|
Gost |
#212014-08-23 22:59Ok |
|
| |
|
Gost |
#222014-08-23 23:13Allah ce nam podariti Las Vegas. |
|
| |
|
Pickoliz |
#23 www.Geforce-samp.com2014-08-23 23:19Idemo ljudi Novi Las Vegas ! Jebo vas konj u usta ! Nema nista od Las Vegasa ! Imate Geforce mod je od 0 i jebo vas LV u supak ! PREZENTACIJE: ● https://www.youtube.com/watch?v=mDmcZRDog0g ● https://www.youtube.com/watch?v=Zk1dqVuB9Ng
|
|
| |
|
Gost |
#242014-08-24 00:54OCEMO LV BEJBEEE O JEBACCCCCCCIIIIIIIII |
|
| |
|
Gost |
#252014-08-24 01:01Nedostaje Las Vegas.. :/ |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.