Referendum o RTS pretplati
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Referendum o RTS pretplati
|
Gost |
#12015-12-10 07:47Smatram da RTS treba da se proda i da bude ravnopravna sa ostalim televizijama. |
|
| |
|
Gost |
#22015-12-10 07:53Ne zelim da finansiram rts, placam kablovsku gde imam minimum osamdeset kanala! Ne zelim da mi neko namece stvari neka uvedu ko hoce da plati za njihov kanal neka plati! Cist bezobrazluk! |
|
| |
|
peramikacokula |
#32015-12-10 07:57zašto plaćati ako se informišemo putem interneta i nismo zainteresovani za sadržaj rts programa? |
|
| |
|
Gost |
#42015-12-10 07:57Radila sam tolike godine na TV, da bih danas jedva sastavljala kraj s krajem od bedne penzije. Odradila sam pretplatu mnogoooooo godina |
|
| |
|
Gost |
#52015-12-10 07:58Ne gledam R.T.S. |
|
| |
|
Gost |
#62015-12-10 07:59Ne gledam rts kanale |
|
| |
|
Alex |
#72015-12-10 08:02Ne gledam RTS i necu da placam uslugu koju ne koristim ! |
|
| |
|
Gost |
#82015-12-10 08:06Nema sanse da dobiju 1 din. |
|
| |
|
Gost |
#92015-12-10 08:10zato sto ovo nema smisla i vredja moj zdrav razum |
|
| |
|
Gost |
#102015-12-10 08:20NE zelim ja da im finansiram reprize iz naftalina i lazi koje objavljuju ! ! |
|
| |
|
Gost |
#11 dimitrije2015-12-10 08:23Nek budu doplatni kanal uz kablovsku. Pa ko hoce da gleda slobodno nek doplati i gleda |
|
| |
|
Gost |
#122015-12-10 08:26Necu da stalno gledam reprize. |
|
| |
|
siki |
#132015-12-10 08:31samo bez reklama i jednostranacke propagande ,inace ovako kako se radi nikad placanje ... |
|
| |
|
Gost |
#142015-12-10 08:32Zato sto ne gledam rts i zato sto smatram da mogu sami, ukoliko zele da ih narod gleda, obezbede sredstva za produkciju svog programa, citaj repriza, poput drugih tv emitera |
|
| |
|
Gost |
#152015-12-10 08:49Bez obzira što sam bivši radnik RTV i RTS , mislim kao većina u našoj zemlji, da je ovo neprimereno i nedozvoljeno. Većina nas građana, koristi druge kablovske operatere, tako da nam ovaj dodatni trošak nije potreban. Neka nađu drugi vid finansiranja! |
|
| |
|
Gost |
#162015-12-10 08:50Smatram da plaćajući kablovsku tv, već plaćam i RTS, ne želim da plaćam istu stvar po dva osnova. To je glupost. Pretpostavljam da je svaki provajder morao da plati za frekvenciju......možda nisam u pravu. Ali ja RTS već plaćam. |
|
| |
|
Gost |
#172015-12-10 08:56Gledam RTS, smatram da je jedna od malobrojnih preostalih televizijskih kuća koju vredi pratit, međutim, nikako se ne slažem sa sramnom odlukom o plaćanju bilo kakvih taksi, pretplata i slično. |
|
| |
|
Gost |
#182015-12-10 08:57Придружујем се свима онима који су потписали ову петицију нека народ одлучи ко је за то да плаћа претплату односно таксу а ко није народ треба о овоме да се пита. |
|
| |
|
Gost |
#192015-12-10 08:59Jedino realno rešenje za rts da se napravi paket kanala rts i ko želi da to gleda neka dodatno plati kablovskom operateru. Oni koji nemaju potpisan ugovor sa kablovskim operaterom neka plate rts kao u recimo Hrvatskoj 11 evra ili 1000 dinara. |
|
| |
|
Gost |
#202015-12-10 09:03Šta plaćamo,kad već imamo pretplatu na sbb-kablovsku.Od ovih sitnih para da se odvaja i za to? Meni slobodno mogu ukinuti RTS,jer mi je muka od reprizaa i Vučića,koji nas uporno ubeđuje da nam je dobro. |
|
| |
|
Gost |
#212015-12-10 09:05Nemoze biti obavezna kategorija.mozda ne koristim njihove usluge! |
|
| |
|
Gost |
#222015-12-10 09:06Jer smatram da je rts sposoban da se finansira sam a i ako nije neka ga država zatvori i onako je instrument u rukama svakog režima koji samo lažu, kradu i čine sve protiv intefesa Srpskog naroda |
|
| |
|
Gost |
#232015-12-10 09:08Da bih gledao Vucica svaki dan,ne hvala. |
|
| |
|
Gost |
#242015-12-10 09:18Necu da placam Vuciceve svakodnevne predstave! Ugasiti RTS i bice bolje Srbiji. Instrument vlasti i nista vise. |
|
| |
|
Gost |
#252015-12-10 09:22Dosta je bilo nameta. Ako ostale televizije mogu da se finansiraju od reklama i da imaju puno bolji program onda moze i rts. Placali smo pretplatu, videli da promena na bolje nema, necemo ponovo. |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.