Ukidanje master studija kao uslova za rad u skolama
Ukidanje master studija kao uslova za rad u skolama / Saopštenja / Širenje peticije / Komentari
|
Gost |
#12014-03-18 12:19Postovani,imam zvanje Profesor razredne nastave. Naime, studirala sam na NUBL-u i ne mogu da nadjem zaposlenje jer je privatni fakultet pa se prosjek ocjena mnozi sa 3. Da li ta peticija moze da pomogne mojim kolegama i meni? Sta da radimo? Nemam novaca za dalje studiranje. |
|
| |
|
Gost |
#22014-03-18 23:36SVAKAKO,SAMO NAPRED ZAJEDNO... |
|
| |
|
Dušan Spasić Autor peticije |
#3 Re:2014-03-19 09:52Za Vas ne znam. Peticija se odnosi na studente koji zavrsavaju fakultete u Srbiji. |
|
| |
|
bez prava |
#42014-03-22 00:12Ja sam završila u Bosni,a živim u Srbiji i samim tim hoću da radim ovde. E sad,imam zvanje PROFESOR RAZREDNE NASTAVE,a ne diplomirani učitelj ili kako se već zove ovde. Interesuje me, pošto sam studirala po Bolonji, da li je Master obavezan i u ovom mom,sigurna sam, ne jedinom slučaju. |
|
| |
|
Gost |
#52014-03-22 17:43Smatram da je za rad u osnovnoj skoli dovoljno 4 godine studija.Ako nije dovoljno toliko godina nece biti dovoljno ni pet.Roditeljima je to jos jedna godina velikih troskova.Naime,ne stanuju svi u NS i BG, tako da moraju placati stan, prevoz i hranu studentu.Da li master znaci da su nasi nastavnici sa visom / 6. stepenom/ ili visokom /po starom/ losiji prosvetni radnici? Ma dajte molim vas. Master nema veze sa zivotom, ni predmeti na masteru ne uticu na osposobljavanje za profesora. |
|
| |
|
Gost |
#62014-08-07 06:19podrzavam peticiju |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.