Normalizacija rada u vrticima u Kikindi- broj dece u grupama
U SVAKOM gradu u Republici Srbiji je broj dece po grupama u vrtiću vraćen na staro (kao pre pandemije). JEDINO su u Kikindi grupe prepolovljene, deca izmeštena u druge vrtiće ili čak ni nemaju mogućnost da borave u vrtiću. Ovom peticijom podržavam inicijativu da se ukine ova mera kriznog štaba i da grupe počnu da funkcionišu kao i pre, uz, naravno, dalje pridržavanje svih ostalih mera.
Kontaktiraj autora
Obaveštenje administratora ove veb straniceZatvorili smo ovu peticiju i uklonili lične podatke potpisnika.Regulativa Evropske unije koja uređuje zaštitu podataka o ličnosti (GDPR) zahteva legitimni razlog za čuvanje ličnih podataka i da se ti podaci čuvaju najkraće moguće vreme. |
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.